בית ב': ארגנטינה מושלמת

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Obafemi, ‏22/6/10.

1. guyholl Member

אוי יעקובו....:aaarofl:
    זה הכדור, זה הכדור http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא נורא, השחקן הדרום קוריאני סידר לו אפשרות לתקן, יאללה ניגריה!

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועכשיו הפנדל המגוחך הזה... המשחק הפך לקרקס מדראנו

אני לא מבין איך יעקובו הסכים לבעוט את הפנדל רגע אחרי ההחמצה הזו, ויותר מזה, איך הוא הצליח להבקיע אותו אחרי ההחמצה הזו, ועוד בשיא הביטחון והאלגנטיות. כנראה שצריך זיכרון קצר מאוד כדי להיות חלוץ טוב. רוב השחקנים שאני מכיר היו מאבדים לגמרי את הביטחון אחרי ההחמצה הזו.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם ניגריה מנצחת יוון עולה... שארגנטינה יבקיעו כבר.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ייאמר לזכותו של איגביני שגם כשהוא לא במיטבו, הוא יידע לאזור אומץ בכדי לנסות לתקן. זה למה אני רוצה שהוא ישאר באברטון, הוא לא שכח לשחק כדורגל, ממש לא.

6. riquelme1 Member

תודה רבה ארגנטינה, עכשיו לפרק, לפרק בלי רחמים את הגועל הזה.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני לא זוכר משחק עם החמצות כל כך איומות כמו זה, קודם יעקובו, הרגע מרטינס, השער מספיק גדול ובולט לעין שפשוט לא ברור לי איך זה קורה, אלה מצבים שיותר קשה להחמיץ מהם מאשר להבקיע.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ניגריה הורגת את עצמה עם ההחמצות האלה.. לא להאמין שהם כל כך קרובים לעלות אחרי 2 הפסדים ראשונים, פשוט פראיירים.

9. מראדונה Member

איזה מנחוס יש למסי.

פאלרמו :aaa021:

10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

חבל, מאוד חבל לי על ניגריה, שהגיעה למספיק הזדמנויות בכדי לנצח את המשחק ולהעפיל לשמינית. אכזבה גדולה מהסופר איגלס, ציפיתי מהם להרבה יותר. אובאסי היה חלש מאוד, איגביני לא היה מרוכז, בלשון המעטה, עד לאותו פנדל, ההגנה שוב חילקה מתנות והתוצאה בהתאם. הנבחרת הדרום אפריקאית ממש לא הלהיבה אותי, בניגוד לכמה כאן, אף על פי שהציגה יכולת טובה מול ארגנטינה, אך היא נבחרת רכה מדי ואותי אישית לא מספיק מעניינת, רומנטיקה תמצאו רק באגדות, לא קונה את השיט הזה. אם תשחק כמו ששיחקה הערב היא עלולה להיות בשר תותחים. את מי היא תפגוש בשמינית?

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני מרוצה מהעלייה של קוריאה. בניגוד לגועל נפש של 2002, הפעם אני בעדם ואם אנגליה עפה מחר (או יותר נכון, כשאנגליה תעוף מחר) הם הנבחרת שלי בשלב הנוקאאוט. משחקים נהדר, גם כשהפסידו 4-1 לארגנטינה התוצאה שיקרה.

ניגריה, בכל משחקיה, הצטיינה בעיקר בטיפשות. זה היה פשע אם היו עולים.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היבשת האפריקאית נשארת מלא כשרון, אבל נאיבית בצורה מדהימה. ניגריה פשוט בעטה בכל הכח בדלי כי דרום קוריאה גם לא שווה הרבה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/10
  13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זהירות עם הדברים כי מחר עולים ובאים הגנאים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/10
  14. 亚历山大帕托 Member

למה יש פה וייב של פרו ניגריה?

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף ראינו מניגריה קצת ניצוצות של חיים בחלק השני של המחצית השנייה, אבל בסופו של דבר נעשה צדק. הקוריאנים עשו קמפיין הרבה יותר מרשים וראוי מהניגרים, הם יותר רוצים את זה ואני שמח בשבילם שהם ממשיכים איתנו הלאה. תראו איזה תמונות של שמחה, הם בוכים מאושר בעקבות העלייה. לא תראו הרבה שחקנים ניגרים בוכים מעצב אחרי ההדחה הזו...

אני מאוד אוהב את הקישור הקוריאני, נתנו היום עוד הופעה טובה עם הרבה עבודה, הרבה חוכמה והמון תנועה עם ובלי כדור (רב"ש אמר שהקוריאנים רצו היום 7 קילומטר יותר מהניגרים). אני מאוד אוהב את קי סונג יונג ואת מס' 8 ששמו ברח לי, ששולטים ביד רמה במרכז המגרש, וגם הווינגרים שלהם ופארק ג'י סונג שחקנים נהדרים.
    צ'ה דו-רי עם הופעה מחרידה בעמדת המגן הימני ניסה לקלקל לחבריו לאורך כל המשחק. הוא אחראי גם על השער הראשון וגם על המצב שהוביל להחמצה של יעקובו, כשחוצמזה הוא שיחק באופן לחוץ ומפוזר גם בהגנה וגם בהתקפה.

אצל הניגרים המחליפים העירו אותם, אבל לדעתי לאגרבאק טעה בחילוף בחוליה האחורית (אלא אם כן יובו הוצא בגלל פציעה ולא מסיבה מקצועית). חברו של יובו למרכז ההגנה, דני שיטו, היה הרבה יותר גרוע ונתן הופעה ממש חסרת אחריות. מתבקש שהשער השני של הקוריאנים יגיע אחרי העבירה הסופר-דבילית שלו, על פארק צ'ו יונג שהיה לבדו עם הגב לשער מול 3 שחקני הגנה ניגרים.