בית ב': ארגנטינה מושלמת

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Obafemi, ‏22/6/10.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כן, תיקנתי עוד לפני ששלחת את ההודעה.

והנה השיוויון של הקוריאנים, מצב נייח ושמירה לקויה של הגנת ניגריה, עם דגש על אפולאבי שהשאיר חופשי את סו לי ובעקבות כך האחרון דחק את הכדור לרשת, לא אופתע אם זה אחד השערים היותר קלים שכבש בקריירה, חופשי ומאושר. הניגרים היו במומנטום חיובי ולא היו רחוקים להגדיל את התוצאה מהבעיטה המצוינת ששיחרר אוצ'ה מהרגל, שנעצרה בקורה, אך הם מתעקשים לעשות שטויות שעלולות לעלות להם ביוקר.

2. דנידין Member

אתה לא דביל, אבל השנאה שלך מעוורת אותך ומוציאה אותך דביל.

היצפלד מאמן התקפה, אבל לא ציפית שמאמן חכם יפתח רגליים לספרד, נכון?
    ראהגל הוא חיה אחרת, מאמן מהסוג הישן, יש עוד כמה בודדים כאלו בעידן המודרני שעדיין נשארו לאמן.

מה קאפלו? מה ליפי? מאמני התקפה? הצחקת אותי.

למה להגיד "גרמנים" דווקא? מה זה על רקע לאומי מתבסס?

מה יואכים לאוו? מאמן הגנתי?

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/10
  3. מראדונה Member

מחצית של כדורגל גרוע.
    ארגנטינה לא מצליחה לפרוץ את הבונקר החזק של יוון,הדבר היחיד שלוקחים מהמחצית זה קלמנטה שהיה הכי טוב בארגנטינה.

שרואים את קלמנטה פותח בהרכב מבינים עד כמה שהתרומה של היינצה בהתקפה כל כך אפסית.הבדל שמיים וארץ בין השחקנים.

4. riquelme1 Member

נכון, שאני מבקר את דל-בוסקה אני שונא את ספרד, אתה צודק דני!

לא, אבל נגד צ'ילה כן, וגם שם הוא שיחק הגנתי ומבוקר.

מסכים לגבי ראהגאל.

לא, הוא סתם מאמן דביל.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לניגרים כנראה יש יותר כישרון מלקוריאנים. אבל הם פשוט אסופת שחקנים מקרית. אין סדר במשחק, הכל מקרי, ובעיקר אין תשוקה במשחק שלהם. אתה לא רואה שחקנים מתאמצים, למרות שניצחון במשחק הזה ייתן להם סיכוי להעפלה. מי שמסמל יותר מכל את האדישות של הנבחרת הנוכחית הוא מלך האדישים קאנו, שגם בגיל 18 כשהוא עלה מהנוער הוא לא בדיוק היה רודף אחרי בלמי היריבה. אם זה מי שהמאמן שלהם מעלה להרכב כדי לנער קצת את הקבוצה זה אומר הכל...

הם עדיין יכולים לנצח פה עם איזו פעולה אינדיבידואלית גדולה, אבל לדעתי מוסר העבודה וההתלהבות של הקוריאנים תגבר בסופו של דבר.

6. דנידין Member

כן עמי, היצפלד מאמן דוחה כי הוא משחק הגנתי, לאוו מאמן דביל כי הוא משחק התקפי ויש לך עוד משהו מבריק ללמד אותנו שלא ידענו?

מה בכנות אתה חושב על ליפי וקאפלו?

7. איגור .פ. Member

לא יודע למה אומרים מחצית מגעילה ,מחצית עם 4 הצלות של שוער יוון צורבאס.

אמנם יוון בבונקר אבל אלמלא השוער היו גולים לארגטינה ולפחות 2-0.

לגבי מסי אחרי 2 וחצי משחקים אני מאוכזב ממנו ,הוא לא הגיע למונדיאל.
    ואף אחד לא יגיד לי שאניימה מנע ממנו גולים.מסי שחקן גדול שאני מצפה ממנו ליותר.
    לבנתיים לא מגיע לו להיות באותה שורה עם מראדונה ופלה ושאר הגדולים.

ועוד משהו 1-0 קטן של ארגטינה וניצחון אפילו בהפרש אחד של הניגרים וניגריה עולה לשמינית, רק שזה לא יקרה.

8. riquelme1 Member

היצפלד מאמן מצויין, אבל יש לו נבחרת דוחה עם סגל שחקנים אפור ועלוב. לגבי לאוו, הוא לא דביל כי הוא משחק התקפי, הוא דביל כי הוא בוחר את השחקנים הלא מתאימים, והילופים שלו רעים.

שועלי כדורגל ותיקים, מאמנים מצויינים, לא אוהב את הפילוספיה והסגנון משחק של הקבוצות\נבחרות שלהם, אבל מעריך את הידע.

9. דנידין Member

ושקאפלו, ליפי או מוריניו משחקים עם שחקנים טופ-קלאס הגנתי, איך אתה מקבל את זה?

פתאום היצפלד מצויין? חשבתי שאמרת שהוא דוחה..

10. Raulito Madridista

אני צופה במקביל פחות או יותר בשני המשחקים ולשמחתי שום דבר עדיין לא נקבע לגבי זהות העולה השנייה מהבית הזה לשמינית הגמר.

ארגנטינה נראית קצת פחות נמרצת משני המשחקים הקודמים, פרט לאגווארו שמנסה להוכיח שמקומו בהרכב והוא מנסה לעשות דברים פה ושם. ארגנטינה מאיימת הרבה על השער אך עושה זאת בעיקר בזכות בעיטות מחוץ לרחבה, גם מסי, גם אגווארו, גם ורון, ומשחקנים כל-כך מוכשרים כמו שיש בהרכב, אתה מצפה למשהו יותר מבריק ומתוחכם. יוון משחקת בצורה הגנתית לא במפתיע ואני מקווה שהיא תענש על-כך. סאמארס בהרכב אבל למה גקאס על הספסל? בחזרה לארגנטינה - דייגו מיליטו הוא זה שלא עושה מספיק בינתיים וחבל כי אני בספק אם הוא יקבל עוד הרבה צ'אנסים במונדיאל.

אין ספק שנבחרת ניגריה מתסכלת. אוצ'ה הפעלתן היה במקום הנכון ובזמן הנכון וכבש שער שני רצוף במשחקי הנבחרת במונדיאל, בעט לקורה אחר-כך אבל המזל לא היה לצידו וסמוך להפסקה קוריאה התעוררה והשוותה אחרי כדור נייח. זה מרגיז כמה הניגרים מסורבלים בכל הקשור לכדורים הנייחים והם משלמים על כך ביוקר פעם אחר פעם. לא משנה כמה אניימה יעיר, יכוון וידרבן את שחקני ההגנה שלו - הם פשוט לא מסוגלים. שחקני ניגריה נראו שפופים מאוד אחרי השיוויון, הם נזכרים שגם מול יוון שמטו יתרון בקלות ולדעתי הם יפסידו בסוף את המשחק כי הם משחקים בצורה לא חכמה וזה מרגיז. אני מקווה שאני טועה ואניימה יעלה לשמינית הגמר כי מגיע לו.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ניגריה מציגה: איך לשמוט את היתרון שלך בכזו טיפשות. לא מובן מה עבר לשיטו בראש כשהחליט לעשות עבירה על החלוץ הדרום קוריאני שהיה לבד עם הגב לשער של אניימה ונשמר ע"י עוד שני שחקנים ניגרים, אני לעולם לא אצליח להבין. הטעויות הללו עולות לניגריה ביוקר וחבל, עושה רושם שהם מתעקשים לא לעלות. אני מאוד מאוכזב היות והיו לי מהם ציפיות.

12. shlomydavid מנהלים

איזה אכזר הוא עולמו של השוער. מפסגת העולם עם עצירות אדירות, אניימה הידרדר לתחתית של התחתית.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו החמצהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

גם יעקובו צוחק...

14. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אין לי מילים, אין לי מילים בכדי להביע את דעתי על יעקובו הערב, אחת ההחמצות המדהימות ביותר שראיתי מאז שהתחלתי לראות כדורגל, זה פשוט לא נתפס, אני בהלם.

15. xArtur Member

חתיכת החמצה הוא דפק..