בית א': צרפת בחוץ!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Obafemi, ‏22/6/10.

1. 亚历山大帕托 Member

יותר כמו הטורף...

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הקטע זה עם השיער. אולי ככה...

http://designer-daily.com/wp-content/uploads/2007/08/veggie-alien.Xxx

מקסיקו בינתיים עדיין בשלב הבא. ביחס השערים למקסיקו 1+ ואילו לד.אפריקה 1-

3. David Seaman Member

או שלא ראיתי טוב או ש.... רק אני שמתי לב שהשער הראשון נכנס עם היד?

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי כל הבלאגן שהיה במחנה הצרפתי אני לא חושב שהם צריכים להאשים את השופט. מצטער, אבל בעיניי גורקוף קיבל בצדק אדום. מה שיותר מפתיע זה שסוארז העלה את אורוגוואי ליתרון. האם באמת אורוגוואי תמנע ממכסיקו את הכרטיס לשלב הבא?

נ.ב - איפה אברה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

5. Burrito Ortega Member

אייל לחמן פשוט מאוהב בדוס סנטוס. כל רגע הוא מזכיר אותו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. xavi6 Member

אני מרחם על דומנק, באמת שלא מגיע לו. למרות כל מה שחושבים עליו, הוא לא אשם בכך שהשחקנים זורקים זין. כנראה זה המחיר למי שרחמן מידי כמו דומנק.

7. Telkiyski Member

דרום אפריקה זקוקה לשני שערים שלה/של אורוגוואי והיא בפנים.
    קשה לי להאמין שאורוגוואי תתן למקסיקו להשוות אבל היו דברים מעולם, כרגע המקום הראשון בהישג יד לאורוגוואים ואני לא ממש חושב שהם מתכוונים להשלים עם שוויון מקסיקני משום שדבר כזה עלול להוביל אותם למפגש עם ארגנטינה.

8. wings Member

יאללה מסיללה סדר לנו עוד בישול. מתאים לי אורגוואי ודרום אפריקה בשלב הבא.
    אני מקווה שפורלאן וסוארז יסחבו את הנבחרת לפחות עד חצי הגמר. 

9. shlomydavid מנהלים

דומנק לא אשם ? הבן אדם הזה עושה זימונים הזויים וקובע הרכבים ע"פ אסטרולוגיה.
    היו צריכים להעיף אותו מזמן. השחקנים אמנם לא נקיים מאשמה, אבל רב האשמה עליו.

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/10
  10. הרצליה Member

שער של צרפת,דרום אפריקה בחוץ.
    כמו ב2006, מקסיקו - ארגנטינה בשמינית הגמר.

11. xavi6 Member

נקווה שיגמור כמו מקסיקו ארגנטינה של המונדיאל שעבר. בשביל גול כמו של מקסי צריך לחכות עוד 100 שנה...

12. Raulito Madridista

הכרטיס האדום שגורקוף ספג זו חוצפה, מרגיז שיש שופטים כאלה גרועים במונדיאל. אין ספק שזה פגע במשחק של צרפת באופן ניכר, אבל גם לטובת הטריקולור - טוב שלא נראה אותם ממשיכים לעשות בושות במונדיאל הזה. טוב שלא נראה יותר את הפרצוף העלוב של דומאק על הקווים. הנרי נכנס לשחק רק חצי שעה לסיום וראו כמה הוא חסר חשק ושמחת חיים, היה עדיף שלא היה משחק בכלל. חבל שככה מסיים הנרי את העידן שלו במדי נבחרת צרפת, ששוב הושפלה ואפילו את המינימום שבמינימום היא לא השיגה. בחיים לא ראיתי נבחרת שמבזה את עצמה בצורה כזאת.
    לדרום אפריקה מגיעות מחמאות ללא ספק והיא בכל-זאת תסיים את דרכה במונדיאל בחיוך. 4 נקודות זה לא רע בכלל כי היה ברור שמדובר בנבחרת הכי חלשה בבית. מסיללה הציג יכולת מצויינת היום והיה לו חלק משמעותי בשער השני של הנבחרת, אולי כן יש מה לשים בדיסק. דרום אפריקה הייתה יכולה לנצח בהפרש גבוה יותר, נניח 3-1 היה משקף, אבל החלוצים שלה החמיצו. לדעתי הם נראו רעננים וטובים יותר כאשר לא היה עליהם לחץ, אבל בכל-מקרה צריך לתת מילה טובה. הנבחרת שיחקה כדורגל שוטף עם הנעת כדור חכמה וגם מסירות עומק טובות. טשבאלאלה הניח שם לאחד השחקנים כדור על מגש של כסף אבל הבעיטה הלכה למשקוף והחוצה.

לאורוגוואי מגיע לסיים במקום הראשון בבית, היא הייתה הנבחרת הטובה ביותר. סוארז כובש משחק שני ברציפות והוא משתפר מרגע לרגע. שיתוף הפעולה שלו עם פורלהאן טוב. אורוגוואי נמלטה ממפגש עם ארגנטינה ולא מן הנמנע שהיא תגיע עד לרבע הגמר. כל הכבוד לחבורה הזאת.

13. איגור .פ. Member

טוב הסטוריה נרשמה במונדיאל הזה שדרום אפריקה המארחת הראשונה שלא עוברת את שלב הבתים.
    אני מאוד כואב את זה שהם לא עברו ,המשחק שדרום אפריקה חייבת להצטער על כך שלא ניצחה הוא המשחק הראשון מול מקסיקו.
    לגבי הדחת צרפת בשלב הבתים זה אמנם אכזבה אבל מבחינת ההתנהלות מאוד צפוי ולא מפתיע.
    אפשר למנות מאה ואחד סיבות להדחת הצרפתים כמו המאמן ,המחנאות בתוך הקבוצה ועוד סיבות.
    הדבר היחיד שמעודד מבחינת הצרפתים זה שמי שיאמן אותם זה דומנק.

לגבי המשחק עצמו לוריס אם טעות איומה בגול הראשון אבל פיצה על זה ב3-4 הצלות של שער בטוח.
    מה שכן צרפת שיחקו טוב יותר בעשרה שחקנים, מנגד דרום אפריקה חבל מאוד שהיא עשתה הסטוריה שלילית להיות המארחת הראשונה שמודחת בשלב הבתים ,אבל הם יוצאים עם מחמאות ,תיקו מול מקסיקו וניצחון על צרפת זה חתיכת הישג.השופט די הרס את המשחק של הצרפתים אבל זה נהפך כבר למנהג במונדיאל לתת אדומים לא מוצדקים.

לגבי המשחק השני מקסיקו ואורוגוואי הוכיחו מה זה להיות ספורטאים למופת ושיחקו מצוין לפי התקציר וזה מאוד מפתיע שהמשחק הסתיים רק בשער 1, התובנות שלי מהמשחק הזה שאורוגוואי יכולה להגיע ממש רחוק אפילו חצי גמר זה לא מחשבה גסה.
    התקפה עם צמד כמו פורלאן וסוארז זה התקפה קטלנית ועוד מלא שחקנים טובים.

אורוגוואי שכנראה תפגוש בשמינית הגמר את יוון או דרום קוריאה או ניגריה היא תהיה הפייבורטית לעלות לרבע הגמר.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

שמח מאוד שאורוגוואי ומקסיקו עלו, שתי נבחרות שיעשו צרות לכל אחת שתפגוש אותן בשלב הבא.

15. Ajax Amsterdam Member

מעניין עם סוארז אחרי המשחק הזה יעזוב את אייאקס