בית״ר ירושלים 2014/15: חוזרים לאירופה אחרי 7 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

איזה פלאשבקים מקבלים מהתמונה של מליקסון וארבייטמן.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בפעם האחרונה ששניהם היו ביחד זה היה במכבי חיפה לא?

יהיה מעניין מהבחינה הזאת, הם יקבלו לא מעט ״ברכות״ על הראש, הקהל שלנו לא סובל אותם.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

את מליקסון בצדק, ילד חרא כזה לא ברא השטן.
    עם ארבייטמן לי לפחות אין שום בעיה, אחד השחקנים שיותר אהבתי אצלנו למרות שלא שיחק יותר מדי שנים כאן.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  4. סמואל אטו Member

למה ילד חרא?

5. Nike2013 Member

משום שזכורה לי אמירה מלוכלכת שלו על הקבוצה כשהיה בב"ש בקדנצייה הקודמת, משהו כמו "ביתר זה לא בית בשבילי" (אם אני לא טועה). הוא שכח מי הביא אותו מיבנה שעפה וירדה ליגה באותה תקופה.

6. סמואל אטו Member

אתה רוצה להכריח אותו להרגיש משהו שהוא לא מרגיש?

7. Nike2013 Member

אל תתפוס אותי במילה, אני לא בדיוק זוכר מה הוא אמר. בכל מקרה, קבוצה שהביאה אותך מיבנה ונותנת לך חשיפה והזדמנות, עדיף לפעמים לנשוך את השפתיים ולא להגיד דברים אומללים. יש קהל די גדול שאהב את מליקסון, לא מגיעים לו המילים הללו מאדון מליקסון.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מליקסון עזב את בית"ר בגלל תאוות כסף, התגרה בבית"ר כשחתם בויסלה, רצה לשחק עבור נבחרת פולין ולא חסרים סיפורים לגביו.
    בית"ר הביאו אותו מהליגה השלישית וחיבקו אותו לאורך כל התקופה שלו כאן בצורה שלא היה מקבל בשום מקום אחר, למרות שדרך במקום במשך שנים והיה לא מקצוען(סיפור ההמבורגר לפני המשחק למי שזוכר).
    הוא ילד חרא וכפוי טובה ומה שתמיד עניין אותו זה מאור מליקסון ולא אף אחד אחר.

9. סמואל אטו Member

יכול להיות, זה די ״הוצא מהקשרו״ לדבר על ככה.
    בכל אופן, אני אישית אף פעם לא הרגשתי שבית״ר זה בית עבור מליקסון.

נייג׳ל,
    מליקסון עזב כי בית״ר לא רצו אותו אז הם שיחקו משחקים בחוזה שלו.
    אתה מדבר על דברים שאני בספק אם אתה באמת מודע אם הם נכונים(בית״ר חיבקה אותו, מה זה אומר בכלל?)?או שהם לא קשורים( לא מקצוען).
    אני לא מבין איך הסקת מכל זה שהוא ילד חרא, אבל שיהיה.

נ.ב.
    אתה באמת מאמין שמה שעבר למאור מליקסון בראש כשהוא חתם על חוזה בויסלה זה: ״ יש! הזדמנות לדפוק את בית״ר! ״
    באמת??

Nave אוהב/ת את זה.
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא התכוונתי שהוא התגרה בבית״ר בעצם החתימה בויסלה, זה לא עניינו. הוא בחר שם במכוון את המספר 5(זכר לתבוסה במוקדמות צ׳מפיונס) וגם שלח עקיצה לבית״ר ואמר שהוא שמח שעזב את המועדון לפני המשחק הזה ואמר עוד משהו בסגנון.

ובית״ר חיבקה אותו כי הוא קיבל הזדמנות בגיל 17 עד 21 במועדון גדול, יחס של שחקן בכיר, ואהבה גדולה מהקהל. וזה שהוא לא היה מקצוען זה סופר קשור כי ידעו לשמור עליו ולמרות כמה סיפורים לתת לו גב ולהתייחס אליו כבניון הבא. ומליקסון לא עזב כי בית״ר לא רצו אותו, הוא דרש סכומים לא היגיוניים עבור שחקן של 2 שערים ו3 בישולים לעונה שלא התקדם כמעט מאז שהגיע ועד העזיבה, עובדה שיצחקי, בן-שושן, ברוכיאן ודנין כן חתמי ונשארו והיה מדובר על אותם סכומים. מליקסון שיחק אותה אבו עלי וסירב לחתום אז בית״ר בעטו לו בתחת.

itzik.miro ו-Nike2013 אוהבים את זה.
  11. אלי מתחן Member

כי ארביטמן לא ברח להפועל פ"ת ושיקר לאוהדים בפנים שהוא לא יודע מזה כלום. אתה קונה שחקנים כשהם נערים ורוצים להתקדם, אל תתפלא שהם רוצים להתקדם גם ממך.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מליקסון מתחילת העונה חלש, ביום שני נראה אם ה"יריבות" האישית שלו אם ביתר תעשה לו משהו.
    בכל אופן בבאר שבע הוא מרגיש בבית, וחזר לבאר שבע למרות שהיו לו הצעות גבוהות יותר מבחינת שכר. הוא חזר נטו בגלל אהבה. מליקסון לא מרגיש בבית בביתר וכן מרגיש בבית בבאר שבע. כמו שבניון לא מרגיש בבית בבאר שבע ומרגיש בבית בחיפה, ולכן רבים מהקהל שלנו שונא אותו וישמח לקלל אותו בכל הזדמנות. זה הכדורגל, איפה שאתה מצליח מקצועית ופורח אתה מרגיש בבית. לא צריך להתרגש.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לשלומי לא הייתה ברירה אלא לעבור להפועל פתח תקווה, אבל החגיגות המוגזמות שלו כשהוא כבש נגדנו אז הראו כמה באמת היה אכפת לו מהמעבר.

בסופו של דבר דווקא מי שסומן כפחות מוכשר בחבורה, ברק יצחקי, הוא זה שהפך לבכיר ולמוצלח שבה. ברוכיאן, מליקסון, ארבייטמן ויצחקי זה שילוב מטורף שיכל לעשות דברים מדהימים. במקום זה רק אחד לקח את עצמו בידיים והפך לשחקן בכיר הוא כאמור יצחקי, בעוד שהשאר דרכו במקום הרבה שנים ואחד מהם גם צעד אחורה. חבל.

14. אלי מתחן Member

היום אולי אני כבר לא עוקב כל כך, אבל אז הייתי בעניינים. הוא חתם על טופס שמאשר את המעבר ואז טען שהוא שמע על זה אחרי שפורסם בעיתון.
    יצחקי ממש לא סומן כהכי פחות מוכשר, הוא הגיע אחריהם ואחרי ה"פריצה" (לתודעה, לא ביכולת). ארביטמן היה מלך השערים, מליקסון היה שחקן בכיר בליגה הישראלית והפולנית, זה לא נכון שיצחקי הוא היחיד שהפך לשחקן בכיר. הבנאדם לא שיחק יותר מ5 משחקים בעונה כבר כמה שנים, אם כבר הוא הרבה אחריהם.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ארבייטמן היה מלך השערים בדיוק בעונה אחת והתנדנד בשאר הקריירה בין בינוניות לחולשה. מליקסון בילה בלאומית ותחתית ליגת העל לפני שנסע לפולין. יצחקי בזמן הזה היה ללא עוררין השחקן הכי טוב בארץ ועשה דברים מדהימים על המגרש, מה שהוציא אותו לבלגיה. כשהוא חזר הוא רק השתפר. וכן, כל מי שאהד בית״ר אז זוכר שיצחקי מעולם לא סומן כטאלנט ברמה של מליקסון, ארבייטמן וברוכיאן עד שלואיס פרננדז בא.

ואני באמת איתך בדעה שהוא רוצה להיפצע באופן כל כך תדיר כדי לא לשחק. איזה כיף לקרוע את הרצועות אה?

מצב נושא:
הנושא נעול.