בית״ר ירושלים 2014/15: חוזרים לאירופה אחרי 7 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Don Joan Roman Member

על קליימן הוא לא שילם אגורה, בגלל זה הוא גם לא עשה שרירים על הרוש במעבר להפועל
    וכל עסקאות הרכישה כולל הכל עלו בדיוק 2 מיליון ו850 אלף, תוסיף את התרומה של ברקת בסך מיליון שקל נותרנו עם מיליון ו850 אלף שקל רכישות ואף אחד לא יודע אם הכסף הזה נלקח על חשבון ההכנסות או שבאמת הושקע מכיסו של בעל הבית, הדבר היחיד שאפשר לומר בניקיון כפיים שטביב הביא איתו זה שפותחים עונה בוודאות, כל השאר נסתר מהעין ומכל דבר אחר (ועזוב שעל פרדה שולמו 400 אלף שקל, על אצילי 600 אלף ועל אזולאי 100 אלף ואם נדבר על העסקאות שלו עם מכבי פתח תקווה גם הן לא בדיוק צחורות כשלג כפי שראינו במקרה טל בן חיים)

דרך אגב מה עם הנוער והעובדה שהוא בכל שנה מקצץ עוד ועוד מתקציב המחלקה שאלמלא הגדלת התמיכה העירונית פי 4 כבר מזמן הייתה פושטת רגל, בוא נדבר על זה רגע.

נ.ב ברגע שהורדת את בית"ר מהטופ 5 סיפרת את כל הסיפור במשפט אחד, המטרה של בית"ר ירושלים לא אמורה להיות תחרות עם מכבי פתח תקווה על השתחלות לפלייאוף העליון, היא אמורה להיות מאבק על מקומות 2-4 לפחות במיוחד עם איצטדיון של 34 אלף מקומות והחזרי מס הכנסה של 6.5 מיליון שקל

נ.ב 2 לא באמת אכפת לי כמה הוא משקיע כל עוד הקבוצה נמצאת בצמרת, אני אפילו מעדיף שימשיך ככה בחוסר השקעה כי ככה לא נהיה חייבים לו סכומים עצומים(כי טביב זה לא גאידמק שאפשר להוציא לו משהו מהיד בלי תמורה) מה שאני רוצה זה ארבע דברים בסיסיים:
    1. שיטפח את מחלקת הנוער
    2. שלא יצא במסיבות עיתונאים על אכלו לי ושתו לי ויתחנן לעזרה.
    3. שיכבד את המותג "בית"ר ירושלים" ולא בכל שנה יאיים שהוא עובר לבית אחר, יסתכסך עם אנשים על כסף וכו'
    4. שלא יפרק לי בכל עונה את הסגל ויבנה אותו מחדש בתירוצים נלוזים.

אם זה יותר מדי לבקש, מה אגיד ומה אומר, אולי אני לא בדיון של בית"ר ירושלים אלא בדיון של בית"ר פתח תקווה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/15
    ocean99 ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  2. Drama Guest

1. בית"ר כבר לא גדולה כי כל האוהדים שפופים מL.F ועד שזה לא ייפתר ולא יהיו מרנצ'דייז עם הלוגו שלהם בחנות איפה הבית"ר פה ? ממתי אירגון אוהדים עולה על השם ?
    2. חוץ מאבישי כהן אין לכם רמה בנוער. את מי תעלה לבוגרים ? ברגע שהנוער מתוקצב ע"י העירייה אז חברי העמותה, שהיא חזקה אצלכם, צריכים לדרוש נציג במחלקת הנוער.
    3. לגבי המסיבות עיתונאים לא מבין מה אתם לוקחים את זה ללב, ניר ברקת לימד אותו שאת הבירה לא מחזיקים בביצים. מעצבן אבל זה הטיפוס.
    4. הוא קמצן זה האופי שלו גם שירצקי ככה פשוט על טביב נתפסים.
    5. מי עזב מעונה שעברה ? ארסו הוא לא רצה ואנטל יקר מידי.
    6. בוא נבדיל את עסקת כהן/פרדה מעסקת בן חיים/דמארי כי הראשונים דרג ב'/ג' והאחרונים דרג א'. תהיה בטוח שעומר דנינו (דרג א') יימכר במתווה דומה כמו בן חיים/דמארי ומנגד דור אלו (דרג ב') לדוג' יימכר בעסקה מסגנון לידור כהן.
    7. בא לך להזכיר עוד פעם את מכבי פתח תקווה בתגובה שלך ולהפוך את זה לעוד יותר אישי ?

3. Don Joan Roman Member

1. בית"ר יותר גדולה מלה פמיליה והנה נתת לי עוד סיבה למה טביב לא טוב לבית"ר, הקשר האישי שלו עם לה פמיליה זה אחת הסיבות לכוח שלהם
    2. בנוער שלא משקיעים בו בוודאי שלא תהיה רמה וזו עוד סיבה למה טביב רע לבית"ר
    3,4,5 אנטל וארסו הם 2 מהשחקנים שבזכותם בית"ר סיימה 4 ושוב הקמצנות שלו מעניינת לי את האשך כי כל שקל שהוא יוציא הוא ייקח 7.
    6 מה הקשר? לא דיברתי על רמת השחקנים בכלל
    7. מכבי פתח תקווה

4. Drama Guest

3,4,5 - השערה. העמותה מתנהלת כראוי ודורשת דו"חות כספיים אם תיתנו לו יד חופשית כנראה יודעים מה יקרה. למה הלוזונים ודמאיו ועוד כמה שומרים את הקלפים קרוב לחזה ?
    שינוי בא מאוהדים ובבית"ר יש מספיק שירתמו אז לברבר בצ'אט זה טוב ויפה אבל צריך לפעול
    6. זה כל הקשר. מי שלא יהיה שווה כלום בעתיד הלוזונים מעיפים בעסקאות של 'שלם וקח' בלי יותר מידי דברים "פישיים" (במיוחד שעסקת לידור כהן עברה מול ההתאחדות ומול בורר)
    7. http://thelibertarianrepublic.com/wp-content/uploads/2014/06/watch-out-we-got-a-bad-ass-over-here.Xxx

5. אלי מתחן Member

ביום נתון אתה גם יכול שיפגע בך רוכב אופניים חשמליות כאשר אתה הולך על המדרכה, כנראה בהסתברות גבוהה יותר מששני חבר'ה שבמצטבר נתנו משחק אחד טוב בשנתיים (לידור כהן מול ב"ש) יפגיזו דווקא מול בלמים מהירים וטובים יותר משהם נתקלים בהם ביום יום, אני לא רואה אותך מסתובב עם קסדה ומגיני ברכיים ברחוב.

6. סמואל אטו Member

מה?!

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  7. Don Joan Roman Member

עזוב הבן אדם חי בלה לה לנד

8. Doritoz FCBJ - RMCF

הבלגים מוכרים כרטיס למשחק בחמישי ב-10 יורו. נכון להיום זה יוצא כמעט 42 שקל. ולחשוב שכרטיסי הנוער לגומלין מול אורדבסי עלה יותר, ואם לרדת ברמה אז גם במשחקי הליגה (מחיר לכל כיס... נוער...) שלא יעזור כלום, הם לא מוקדמות ליגה אירופית, זה עדיין עולה יותר. אין ספק שיש לנו מה ללמוד !

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קודם כל, מתנצל על השפה.
    דבר שני, דווקא במשחקים כאלה אני כן רואה אותם נותנים יותר כי אין לחץ. מה הציפיות מבית״ר?

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שניר משען חתם רשמית לעונה עם אופציה לשנתיים.

אלי דסה, טביב, ג׳ורדי, ספקולציות וכו׳

11. Don Joan Roman Member

2 תגובות לפנייך.
    כשיש על מה אני מפרגן, זה שכמעט ואין זו באמת בעיה שלצערי אני לא יכול לפתור כי היא תלויה בשאלתיאל

12. עידן444 Member

למה אתה חושב שהוא מינה אותו בלי קשר לכישורים?
    יש לי הרבה ביקורת על האיש הזה(אלי טביב) אבל תפיסת העולם הכלכלית שלו היא כזו שאם הוא חושב שהוא יכול לקבל מא' +- את מה שהוא יכול לקבל מב' וב' יותר זול הוא ילך על ב' והאמת שעד היום זה הלך לו לא רע.
    ואם נחזור לנושא המאמנים- שוק המאמנים היום בארץ כפי שאני רואה אותו מעוות.
    מאמן כמו דרפיץ' יכול מאוד להיות שיביא איתו התנהלות ויכולות מקצועיות גבוהות יותר ממאמנים אחרים בליגת העל ובהרבה פחות כסף- אז למה לא לתת לבחור צ'אנס? מי אמר שאלישע לוי או ראובן עטר בפי 3 כסף משכורת ועם דרישות מקצועיות מכאן ועד קפריסין עדיפים?
    גם בנושא השחקנים אלי טביב מנהל מו"מ עיקש ולא נותן לשחקן חוזה שהוא חושב שהוא לא שווה אותו. לא טוב לך? שלום...
    מנהלים כמו טביב מכניסים את השוק הזה לשפיות. גם אם זאב חיימוביץ' נתן עונה לא רעה- ברגע שהשכר שלו הוא כה גבוה- אין בזה טעם(אני לא יודע אם זה נכון אבל כששמעתי ברדיו את השכר שלו הייתי המום... נשמע לי מוזר כי אין סיכוי שהוא מקבל ברעננה סכום שאפילו קרוב לזה- אבל גם יכול להיות שבילבלו בין נטו וברוטו...)

13. Don Joan Roman Member

חיימוביץ' הרוויח 50 אלף בבית"ר והיה אמור להרוויח 70 אלף, בכל מקרה ההחלטה לוותר עליו הייתה מוצדקת, בלם בינוני ומטה, כחילה וקפילוטו טובים יותר

14. אלי מתחן Member

תהיה בטוח שהחלק שהוא הכניס מהעסקאות האלה גדול מהחלק שהוא הוציא. טביב הגיע כדי להרוויח מהכדורגל, אין לו שום דרך לעשות את זה מלבד העברות מנופחות וגזירת עמלות.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.

מצב נושא:
הנושא נעול.