בית״ר ירושלים 2014/15: חוזרים לאירופה אחרי 7 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Don Joan Roman Member

אם זה גימיק לחצי שנה אז אין מה לעשות עם ברק, אם זה כדי להחתים אותו לכמה שנים ולגרום לו לגמור את הקריירה בבית אז אני הראשון שאברך על זה, עם חצי ברך ברק יצחקי יותר טוב מכל שחקן התקפה אחר שיש לבית"ר להציע

2. alexshw Member

לא, יצחקי היה בקפריסין ב - 2012/13 ועטר היה כבר בצרפת בעונה שעברה.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמת אחרי הפציעה השניה אני כבר לא בטוח ודעתי על שחקני ההתקפה של בית"ר ידועה, עדיף כבר להריץ את אבישי כהן ולנסות אולי להרוויח שחקן צעיר וטוב לשנים הבאות, ובלי שום קשר אני עדיין זוכר ליצחקי את העונה האחרונה שלו אצלנו עם החוסר חשק ואני בטוח שכיום הוא מרגיש הרבה יותר קשור למכבי מאשר לבית"ר, ושוב אני כמעט בטוח שלא תהיה העברה.
    ולגבי החלק הראשון של המשפט אז לפי מה שקראתי מדובר כביכול על העברה קבועה, אין טעם להשאיל שחקן בן 30 לחצי עונה.

ורק אני חושב שעם כל הדיבורים על עטר, יצחקי, קאיודה וזגורי בסופו של דבר נסיים את ינואר עם בן מלכה ומאוולי? טביב מספר 1 בלהפריח כותרות לחברים שלו.

4. Don Joan Roman Member

אדם, לא רק אתה חושב ככה.

ולמה נראה לך שברק מרגיש הרבה יותר קשור למכבי מאשר לבית"ר? לדעתי הוא עדיין יותר בית"רי מאשר מכביסט

5. סמואל אטו Member

אני מגדולי המבקרים של יצחקי, אבל הכינויים האלה היום מיותרים.
    היו לו שנה וחצי מצויינות עד הפציעה. זה לא אותו שחקן.

6. EuropeGuy Member

-איזו סיבה הגיונית תהיה ליצחקי לעזוב את מכבי שמתמודדת על אליפות במועדון הכי מסודר בארץ ולהיות מושאל לבית"ר?
    -איזו סיבה הגיונית תהיה לג'ורדי לוותר על יצחקי כשהוא מתמודד על אליפות ואחרי כל הדיבורים על התלותיות בזהבי זקוק לשחקנים כמוהו כמו מים?
    -איזו סיבה יש לכם לא לרצות שחקן ברמתו של יצחקי (גיל 30 זה אחלה גיל) שיכול להיות הבדל בין עונה טובה למצויינת?
    -איזו סיבה יש להאמין לידיעה כזו?

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

גימיק או שלא הוא בדיוק מסוג השחקנים שחסר לבית"ר כדי לעשות רת הקפיצת מדרגה.
    כישרון לא חסר בקבוצה אבל גם נאיביות,יצחקי הוא מסוג שחקני הקלצ' שיודעים לעשות את ההבדל.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  8. Don Joan Roman Member

יורופ גיא להלן תשובותיי לשאלותייך
    1. אין סיבה שהוא יעזוב את מכבי אבל זה תלוי ברצונות של מכבי.
    2. תהיה לו סיבה אחת: הוא ירצה להתחזק בשחקן אחר ויצחקי מרוויח הרבה כסף, אז אולי הוא יעדיף לשחרר אותו ולהביא אחד אחר.
    3. לדעתי אין סיבה
    4. אין סיבה אבל תמיד אפשר לחלוםחחח

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכמו שחשבתי היה מדובר במהלך יח"צני של טביב, וכבר היום הוא "יורד" מהשניים בגלל עלויות גבוהות.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יצחקי? עטר? כנראה שדודו ביטון הוא האופציה הריאלית ביותר לחיזוק השפיץ הבית״רי בינואר. החלוץ של מאריבור לא מרבה לשחק בקבוצה הסלובנית והצעה כספית תוגש לו בקרוב. לגבי קאיודה אז קיים סיכוי קטן שהניגרי ילבש את החולצה הצהובה-שחורה הנכונה בחצי השני על העונה. אם לא תגיע הצעה על קאיודה מאירופה ונתניה עדיין תהיה חסרת מזומנים יש תסריט שטביב ירכוש מחצית מהכרטיס של קאיודה שחלק מהכסף זה גם החוב על אריאל הרוש, אבל נכון לעכשיו לא הייתי בונה על זה. קורצקי רוצה גם לצרף בלם זר ו/או קשר כשהשמות שעלו הם של איבן גונסאלס, בן מלכה ובן רייכרט.

מי שבדרך החוצה הוא תומר סוויסה, החלוץ שהגיע עם המון ציפיות סיפק כלום ושום דבר והוא ללא ספק אחד משחקני הרכש הכושלים של בית״ר בשנים האחרונות עד כדי כך שאני למשל בכלל לא שמתי לב שהוא חלק מהקבוצה ואני צריך להיזכר ממש חזק כשאני חושב על אופציות התקפיות בבית״ר עד שעולה לי השם של סוויסה. לא יודע מה זה אומר עליו אם בסגל הקצרצר והבינוני של בית״ר הוא לרוב אפילו לא נכלל בשלושת החילופים. אכזבה גדולה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Don Joan Roman Member

סוויסה לא קיבל בבית"ר הזדמנות אז איך הוא בדיוק יתרום? החתמה מיותרת מאוד כי לא נתנו לו לשחק

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיבל הזדמנות ובקושי זז על הדשא.
    נגד נתניה למשל הוא התעצל לצאת לספרינטים, בשאר המשחקים ששותף לא הורגש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Don Joan Roman Member

איזה הזדמנויות הוא קיבל אדם? שחקן שכל הקיץ משכו אותו ובלבלו לו בביצים שיבוא לשחק כאן, ויתר על יותר מ150 אלף שקל בשביל לחתום כאן וכל "ההזדמנויות" שהוא קיבל מסתכמות בעשר דקות פה ועשר דקות שם, המשחק היחיד שבו הוא שותף ליותר מרבע שעה זה נגד מכבי פ"ת כשנכנס במקום נחמני, מצטער אבל על זה לא אומרים שהוא קיבל הזדמנויות, בזבוז של כסף ובזבוז של זמן ולא באשמת סוויסה, אין לי ספק שאם הוא היה מקבל את הצ'אנסים שקיבל עומר נחמני לדוגמא (ואת עומר אני אוהב מתוקף היותו שחקן בית ואני בכוונה לא מדבר על לידור כהן) אז הוא היה מוכיח את עצמו

EO11 אוהב/ת את זה.
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יותר חצי שעה בכל משחק מאשר 10 דקות והוא שותף כמעט בכל משחק. הוא גם פתח נגד נתניה ונגד מכבי פ״ת נכנס בדקה 20 ובשני המשחקים לא עשה פעולה אחת סבירה. קח לדוגמא חלוץ בינוני כמו איציק כהן שקיבל הרבה פחות הזדמנויות אבל כששיחק רץ, התאמץ, הגיע למצבים וגם הבקיע. והזכרת את עומר נחמני אז עומר שחקן שמשקיע ושורף את הדשא, כנ״ל קוראץ׳ המושמץ, סוויסה לא.

סוויסה הגיע בתור שחקן מושאל שאמור לשדרג ואני מסכים איתך שכל הסאגה בקיץ הייתה מיותרת אבל בוא לא נשכח מי בעל הבית שלנו. כרגע יש לו אפס תוצרת והמצב הוא או שתשאיר אותו עד סוף העונה ותקווה לטוב או שתביא שחקן טוב יותר או מתאים יותר.

15. Don Joan Roman Member

עדיין לא מספיק, כדי ששחקן יוכיח את עצמו הוא חייב לפחות סריה של ארבעה משחקים רצופים בהרכב, במיוחד כשהוא בא חודשיים וחצי אחרי שהקבוצה התחילה להתאמן, אולי בישראל חיים בסרט ששחקן מושאל צריך לבוא ישר ולהפציץ אבל זה לןא עובד ככה, שחקנים צריכים זמן כדי להתחבר לקבוצה, במיוחד כאלה שבאים אחרי שהקבוצה כבר רצה, מצטער אבל זו ממש לא הזדמנות שבגללה צריך לפסול את סוויסה.
    לעניין ההשקעה - אני לא שמתי לב לזלזול שאתה מציג כאן.

ולדעתי אנחנו לא נחתים שחקן יותר טוב מסוויסה שהוא אחלה שחקן לשאיפות הפלייאוף של בית"ר.

מצב נושא:
הנושא נעול.