בירה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Arsene Wenger, ‏11/8/06.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה דווקא נשמע לי בחור של קוקטיילים על בסיס שמנת, דר קייזר היקר.

2. THE STRETFORD END Member

הייתי אתמול במכללה למינהל בראשון לציון,היה שם כנס יום הבירה,
    הגיעו כמה נאומים לדבר על נושא הבירה,
    למשל איזו דוקטורית שדיברה על המעלות הרפואיות של הבירה שמונעת מחלות,בריאה לגוף כל עוד שותים אותה במינון לא מוגזם מדי,היא בהחלט ממליצה לגבר שתייה של 2 פיינטים ליום,לאשה פיינט אחד.
    היתה הרצאה של עיתונאי מידיעות אחרונות שדיבר על היסטוריה של הבירה,
    כמו כן היו 2 נציגים מטמפו ואני חושב מקוקה קולה ואיתם היה בסוף היום דיון עם שאלות ותשובות
    על בעיקר מחירי הבירות,התחרות בין החברות,המונופול והקושי של מבשלות עצמאיות להיכנס לשוק
    והחוק החדש לגבי איסור מכירה של אלכוהול מ 2 בלילה(כוס אמ אמ אמא של רוחמה אברהם),

כמו כן היו כמה דוכני בירה במחיר של 10 שקלים לשליש,
    שתינו כמה סטלות,ראינו הרבה בחורות יפות(למי שמתלבט היכן ללכת ללמוד),היה נחמד.

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

דיון עונתי. לפתוח דיון של וודקה!

4. מיכל3 Member

מה רע באורגזמה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

5. AW forever Member

בתור אחד שמחזיק מעצמו חובב בירה לא קטן- ברזומה: 6 ימים של טירוף באוקטוברפסט ועוד שבועיים במצטבר בפראג, שזה גרוע כמעט כמו האוקטוברפסט- אתן את ההמלצות שלי.
    נחלק לכמה קטגוריות:
    שתיה יומיומית/בפאב עם חברים- במקרים אלה הולך על האופציה המתבקשת, הלא היא הגאווה הלאומית- גולדסטאר. בירת לאגר מצויינת, יחס מושלם בין תמחור לאיכות. אחריה ברשימה טובורג (רד, כמובן. גרין זה שתן מקורר). טופ קלאס לשתיה יומיומית- פילזנר, קרוסוביץ' וסטארופרמן הצ'כיות, הקר פשור והלס הגרמניות.

מיוחדות/כשמתחשק משהו אחר- או, זו קטגוריה כמעט ללא גבול. לף בלונד/בראון כי זה הכי נפוץ. כל wheat beer בווארית (פאולנר, ארדינגר). גינס, בלי היסוסים, אבל לצערי לא את הגרסה המיובאת לארץ (ולרוב העולם) שהיא מרירה יותר וכבדה יותר, אלא את גרסת האי הבריטי שהיא נעימה יותר. אפשר גם בפחית! בנוסף, נציין גם את ההוגרדן, שהיא קלאסית לערבי שתייה כבדים כדי להעביר את הצמא.
    טופ קלאס- גרולש ההולנדית. יש לי פשוט פטיש לבירה הזו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx למתקדמים- קפצו ל"בית הבירה" באלנבי, ת"א. תצאו משם מתנדנדים.

אוברייטד/לא לגעת- מילר, באדוויזר (האמריקאית!), הייניקן, קרלסברג, אסאהי (שתן יפני מחליא), מכבי (בושה אמיתית)- כולן שתן מקורר.

בירות פז"מ/הפכו בתקופות מסויימות לחלק ממחזור הדם שלי- אלו בירות שבתקופות בחיי שתיתי כמויות אסטרונומיות מהן, ולכן לנצח אשמור להם פינה חמה בלב ופינה קרה במקרר: ביר לאו (לאוס), אנגקור ביר (קמבודיה), צ'אנג (תאילנד), קרוסוביץ' (הצ'כית שהגישו בבר הכי זול שמצאתי בפראג: חצי ליטר בקצת פחות משני שקלים), בקס (זה מה שהגישו בלופטהאנזה בטיסה של 9 שעות מבנגקוק לפרנקפורט שבה שברתי את שיא שתיית החינם שלי) ושפאטן והופף-בראו בכוסות של ליטר. המלכה הבלתי מעורערת של חיי- גולדסטאר. הכוכב של הפאב.

אקסטרים- לשתות בירה מפחית בקשית- דפיקת ראש מהירה להחריד. משחק השתייה האוסטרלי סנטוריונ'ס- לשתות שוט של בירה כל דקה במשך 100 דקות- מי שמקיא/הולך להשתין/נשבר ראשון מפסיד. אם אתם חושבים שזה קל- תנסו, רק שיהיה מישהו שיצלם אתזה כי זה יהיה מאוד מצחיק. עוד משחק שתיה מתועב- קינג'ס. משוחק עם קלפים שכל אחד מהם הוא חוק שמוביל לשתיה בדרך זו או אחרת (האחרון שנוגע ברצפה, הראשון ששובר רצף של מילים מתחרזות, מי שעובר על international drinking laws וכו'). הדובדבן- במרכז השולחן יש כוס שאליה שופכים קצת מכל המשקאות מסביב לשולחן ומי שמוציא את המלך האחרון שותה את כולה בלגימה.

רוצה להתנצל בפני כל הבירות ששכחתי, הכרס שלי תנצור אתכן לעד!
    צ'ירס!

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/06
  6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכיר את כל הבירות הללו. ועדיין נשאר טעם אחד בפה - גינס.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וויינשטייפן הוזכרה פה?
    אלופה

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבירה הראשונה שמיוצרת בלי פילטר. פיפי מרוכז.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

:aaaoffto:

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

היא באמת מיוצרת בלי פילטר. ולטעמי (טעמי האישי בלבד, רוב הבחורות שאני מכיר שותות את הבירה הזאת) היא מזכירה כלום. היום יצא לי שוב לנסות אותה, ושוב נגעלתי. עניין של טעם.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בעיקרון אני נגד בירות. פעם אחרונה ששתיתי בירה היה ממש מזמן, אולי שנה. מעדיף מיני וויסקי ובעיקר וודקה.

אבל הייתה תקופה שחרשתי על וויננשטייפן אחרי שנמאס לי מהייניקן. לא בעניין של הלף וכל המרים האלה.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהתחלה חשבתי שאמרת MINI וויסקי, ולקח לי כמה שניות להתעשת, אבל אין שום ניגוד. בירה זה לא אלכוהול, זה משקה קל.

13. AW forever Member

?? אולי כדאי שתיתן עוד צ'אנס ללף, כי מרה היא ממש לא.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש ארבעה סוגים בארץ של לף. רק אחד מהם מר (ברוין). יש את הטריפל, הפרי האסור וכמובן הבלונד.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מרה..... את האמת שכחתי ממש (כי שוב לא שתיתי בירה שנים...) אבל טעמתי ולא אהבתי.