בינואר משלמים ביוקר:: חלון ההעברות של החורף בכדורגל הישראלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏2/1/18.

1. Drama2 הסמל מעל הכל

מימר חושב שהוא רס"ר בצבא ורוצה "רק מי שעובד קשה".
    שמישהו יסביר לו שניניס בזחילה עושה קריירה יותר טובה משלו.
    HE NEEDS TO STOP HATIN

2. Raulito Madridista

במסיבת העיתונאים לקראת משחק הגביע שרון מימר אומר חד וחלק שהוא היה רוצה לראות את דמארי ובניון במכבי חיפה. לדעתי בית"ר לאו דווקא תנהג בג'נטלמניות ומותר לה לדרוש דמי ההעברה לדעתי, והשכר של דמארי יקר. השאלה עד כמה חיזוק נקודתי כזה לא יפגע במנור סולומון שפתאום לא יהיה השחקן המרכזי. מצד אחד יהיה לו עם מי לשחק, ומצד שני - נו, אתם יודעים. זה מזכיר לי שוב שמכבי פ"ת של רב"ש חגגה בזמנו את צירופם של פריצה וגורדנה, חלמה על פלייאוף עליון ואתם יודעים מה קרה בסוף. לגבי ניניס, נראה לי שזה שילוב של שני דברים - שחקן שבא לפה על תקן כוכב וחושב שהוא יכול לזייף, וגם מאמן שלאו דווקא הצליח להגיע אליו.

3. סמואל אטו Member

יעשה טוב לדמארי ללכת למקום עם דקות משחק ופחות לחץ.
    מאז אוסטריה וינה אני לא חושב שהוא הצליח לבסס את עצמו לאורך זמן.

4. Butragueño מנהלים

עומר דמארי לא צריך דקות משחק, הוא צריך שחקן שמוסרים לעומק.
    במכבי חיפה הוא קיבל תחילה מספיק דקות, גם בתחילת העונה (חלק מהזמן גם היה פצוע).
    הפועל ת"א הוא נתן עונה רצחנית עם ורמוט, טועמה, וגם ממן וסאשה סייעו לו. אצלנו, ולדעתי גם במכבי פ"ת, הוא לא מצליח לקבל את המסירות הארוכות של 1-1, ורוב הזמן מבלה במרכז המגרש ומנסה לחדר את ההגנה כבר על ה-16. אני מאוד אוהב את דמארי, והייתי רוצה לראות אותו עדין אצלנו. איכשהו, אני עדין מאמין בו (אבל אני גם מאמין בקאיו וקלאוס, אז אפשר לקחת את הדיעות שלי בערבון).

לדעתי, הקבוצה האידיאלית עבורו בארץ, נכון לעכשיו, זו מכבי נתניה (שאין סיכוי שיגיע אליה). אולי גם בית"ר ירושלים יכולה להיות אופציה לא רעה. אבל טביב...

אגב, אני בכלל לא מבין איך הוא יכול להיות על המדף, ואיך התשלום יעבור, הוא עדין שייך לחברת רד-בול.