בין דובאי לגלאטסראיי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Obafemi, ‏1/2/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

גביע אופ"א של גלאטסראיי זה קצת לא במקום פה, כי זה לא בדיוק הגיע בגלל כסף גדול (כאילו גם יחסית, אבל לא כמו בזמן האחרון בפנר למשל) אלא יותר בגלל שלגלא היה את דור הזהב של הכדורגל הטורקי במלואו.

ולבייב פשוט היה להוט לקנות את הפועל.. זה הכל קשרים אישיים, גם גאידמאק אני מבטיח לך לא קנה את בית"ר מאהבה לכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/06
  2. M{15}M Member

גאידמק חולה פרסום, אבל זה כבר סיפור אחר.

3. לא מצאתי כינוי Member

אני אישית חושב שבסופו של תהליך של כמה שנים,הכדורגל בישראל יצעד קדימה ויגיע להשגים לא רעים שאולי עוד כמה שנים נוכל לדבר על דברים קבועים מו העפלה לשלב הבתים בליגת האלופות,העפלה לשלב הבתים של אופ"א וכו'.
    דבר אחד דיי נראה לי בטוח,מה שלא נראה לאחרים - השליטה של מכבי חיפה לא תמשך לאורך זמן. לי אישית זה נראה שלמרות שמצד האחד האוהדים של חיפה שורקים בוז לכל שחקן שמאיים לעזוב ואולי קצת מפחדים מזה,מצד שני הם מרגישים דיי בטוחים בזה שגם בשנים הבאות הם ייקחו אליפות "והם סומכים על יענקלה" לדעתי ברגע שבא כסף גדול זה לא יכול להחזיק לאורך זמן,ראו מקרה צ'לסי. אולי גם שנה הבאה תיקח חיפה אליפות,אולי גם עוד שנתיים,אבל לאורך זמן? אם לא ייכנס לחיפה משקיע רציני היא לא תעמוד בתחרות.
    לאוהדי מכבי חיפה נוח להשוות את זה ולהגיד - "תראו איך גם מכבי דיברו ודיברו ובסוף לא לקחו כלום". קשה לי להשוות את לוני לאנשים כמו גאיידמק ולבייב.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/06
  4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שאתה צודק...אבל מצד שני יש גם דוגמאות כמו ריאל מדריד ופאריס סאן זרמן שבהם הזרימו
    סכומים ענקיים[במיוחד בריאל] ועדיין לא יצאו עם תוצאות נורמליות.

5. Robin Member

כי שם הנשיא בנה את הקבוצה ולא מאמן. הוא הוציא מלא כסף בשביל להרוויח עוד יותר, המיליארדרים שלנו בארץ לא משקיעים על מנת להרוויח [כסף] מזה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/06
  6. FelaKaT Member

יכול להיות שאתה טועה...
    ריאל מדריד כן הצליחה מתי שהיא השקיעה סכומים עתקים בשחקנים(כזה מהר שכחת שהם זכו בשנות האלפיים פעמיים בגביע אירופה?). ריאל נכשלה מתי שהיא השקיעה את הכסף הגדול במותגים ולא שחקנים נחוצים.
    לעומתה, צ'לסי כשהשקיעה את הכסף נכון הפכה להיות אחת הקבוצות הגדולות בעולם. כנ"ל בארסה. הארטס הסקוטית התקדמה בצעדי ענק בעיקר בזכות הכסף. בקיצור, לא חסרים דוגמאות של קבוצות אשר השקיעו כסף גדול וקטפו את הפירות מאוחר יותר.

לסיכום- אוהדי חיפה תקחו את המילה הנגדית של זה--> http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx תחברו אותו למילה הזאת--> http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx ותסיקו מסקנות לבד.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx