ביית"ר ירושלים-מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏13/12/03.

1. אלי מתחן Member

אמיר ידידי בהודעות האחרונות שלך אתה רק מבליט כמה אתה לא מבין כדורגל. בית"ר ירושלים ניצחה את מכבי חיפה. לא בגלל השופט שהיה לטובתם, לא בגלל היכולת של הקבוצות השנה כי חיפה הרבה יותר טוב אלא בגלל שבית"ר פשוט שיחקה נכון עם הרבה נשמה.
    אתה אומר "ביתר הזבל של המדינה" אז אתם פחות מזבל, כי אותכם הזבל ניצח!

2. shirstan Member

זה לא נכון להגיד דבר כזה.
    בית"ר אמנם קבוצה עם הרבה נשמה, הבעיה היא שהיא מראה את זה בערך במשחק או שניים בשליש.
    חיפה מביכה את עצמה, את האוהדים שלה ואת הכדורגל הישראלי ובקיצור: אין פלא שככה נראית הנבחרת שלנו אם 6-7 משחקניה שייכים לחיפה.
    זה לא היה השליש של חיפה ובקצב הזה, זו בטח לא תהיה העונה שלה.

היום צחקתי שלימה אמר שלא נתפלא אם סכנין תיקח אליפות.
    אבל האמת היא שבעונה כזאת מטורפת ומאכזבת... כבר אי אפשר לדעת.

*הערה: אני אוהדת מכבי חיפה*

3. אלי מתחן Member

אם מותר לי לשאול עם איזה חלק של ההודעה שלי את לא מסכימה, מהתגובה שלך לא הבנתי

4. shirstan Member

המשפט האחרון.

לא מזמן בית"ר עשו תוצאות יותר גרועות מחיפה.
    ואצל חיפה זה פחות מגמתי מאצל בית"ר.

5. אלי מתחן Member

תקראי את ההתחלה של ההודעה שלי ותביני שאני לא מדבר בכלל על היכולת בכלליות, אלא רק על המשחק הזה.
    חיפה קבוצה הרבה יותר טובה מבית"ר

6. Reyes Member

נתנו אתמול את הנשמה ובצדק ניצחנו.
    איזו נחישות!
    כל הכבוד!

---
    אתמול הוכח בפעם ה-20 מליון מי הקהל הטוב בארץ! לחצו כאן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/12/03
  7. MaDot Member

בית"ר הקהל הכי טוב במדינה? חחחחח בתור אחד שהיה במיגרש קבל מה הקהל של בית"ר

הוא עוצמתי זה אין מה לדבר העוצמה שלו אחת מהחזקות בליגה אם לא הכי חזקה.. אבלללל
    אתם עדיין לא התפתחתם.. אין לכם צבע ביציע... איפה דגלים? איפה תופים? איפה שלטי גדר? איפה דגלי פריסה? איפה בלונים? אין! בפירוטכניה אתם הרבה הרבה מאחורינו ומאחורי התל אביביות
    אתם חיים בעבר.. ואתם נושמים בדיוק 3 שירים..
    "בית"ר הדגל של המדינה"
    "אני אוהב אותך בית"ר"
    "כוכבי מרום"

אלו השירים שלכם..

עד לגול לא שמענו אותכם בכלל ועלינו עליכם בכל מה שקשור לעידוד
    מהגול הייתם עוצמתים אבל יש לכם הרבה מאוד מה לשפר

8. burning soil Member

afc
    אפשר להבין את השמחה אחרי הנצחון אתמול,אבל זה
    קורה אחרי כל נצחון של בית"ר ירושלים,אחרי כל משחק טוב,
    אתה משבח את הקבוצה ומחלק מחמאות לשחקנים.
    לעומת זאת אחרי תצוגות חלשות,או הפסדים,אתה מרבה לבקר את
    השחקנים ויוצר ניגודים בין מה שאתה אומר..

ועכשיו לדעתי על השחקנים..

עופר טלקר היה בינוני,משחק רגיל שלו לדעתי,
    אלירן דנין באמת שיחק טוב,ויש עתיד,אבל הוא בסך הכל
    שחקן צעיר.
    שלומי ארבייטמן נתן משחק טוב,כבש שער ושוב הצטיין כמעט
    כמו תמיד בבית"ר.
    דניאל היידמן היה מצוין,הוא שיחק בשקט,ועשה את עבודתו
    במרכז המגרש בצורה טובה,הוא גילה שיפור גדול ביכולת
    לעומת מחזורים קודמים.

מכבי חיפה נראתה רע,ממש מבולגנת,כדורגל שבלוני ולא יפה,
    שי בירוק? מה ההתלהבות הגדולה,אולי השחקן מלא בכשרון,אבל מפגין
    אפתיות וחוסר רגש במשחקו.

9. אלי מתחן Member

דגלים? משטרת ירושלים לא נותנת להכניס חקות, יש לנו בערך 30 דגלים בגודל 3*3 עד 5*5
    שלטי חקות? אותו דבר כמו דגלים
    שלטים רגילים אנחנו מנסים לפתח, ואני אומר לך בתור אחד המעורבים בעניין, עוד השנה יהיו לנו כמה חדשים, מה שעוד דופק אותנו זה שהמשטרה לא נותנת להיכנס למגרש לתלות+פירסומות שתופסות את המקום לתלות את השלטים
    דגלי פריסה יש לנו אחד גדול עם דגלי ישראל ועוד אחד משובץ של קלאב הוטל.

עכשיו לשאול אותך מדוט יקר, במה נימדד קהל אם לא בעוצמה שהוא יוצר ובהשפעה שלו על הקבוצה?
    מבחינת כמויות הקהל של בית"ר משאיר את כולם מאחור. באימון פתיחה ובאימון הראשון של נימני הגיעו אוהדים בכמויות שלא יביישו קבוצות תחתית.
    העובדה שלבית"ר אין העונה הפסד בית אחד מראה כמה הקהל משפיע על הקבוצה ולא קשור לפירוטכניקה וצבע שכאמור אתם והתלאביביות "לוקחים אותנו".

10. AFC Member

התגובה שלך רק מראה את השטחיות שלך. קהל לא מודדים לפי פירוטכניקה (ולכל אוהדי חיפה - פירוטכניקה זה אמצעי. אתם הפכתם את זה למטרה, שימו לב), אלא לפי נאמנות ותמיכה שלו בקבוצה. אני לא יודע מה איתך, אבל קהל שקבוצתו סיימה בשנים האחרונות במקומות 10 ו-9 והשנה גם הולכת לסיים באיזור הזה בערך, ועדיין הוא מגיע בהמוניו (ונדמה לי שממוצע הקהל של בית"ר הוא הגבוה בארץ, הרבה יותר מאוהדי ההצלחות של חיפה או לובשי החולצות השחורות של מכבי ת"א). בקשר לנאמנות, אין על מה לדבר, אף קבוצה לא מקבלת כזה גב מהקהל. ותגיד מה שתגיד על בית"ר והפירוטכניקה (מה הקשר בכלל?), הוא דוחף את הקבוצה שלו יותר מכל קבוצה אחרת. ההתלהבות של הקהל הזה היא משהו שאין לאף קהל אחר...

נכון, כי השחקנים משחקים מצוין בטדי אבל מתגלים כבלוף בחוץ. לדעתי זה המשטח והגודל של המגרש. במגרש כמו האורווה יהיה לנו כמעט בלתי אפשרי לנצח, גם בגלל הסיבות שציינתי וגם בגלל שהקבוצות הישראליות בכלל לא משחקות על טכניקה או טקטיקה אלא על משחק פיזי וכסחנות, ואנחנו משחקים בצורה שונה (חבורת ילדים לא יכולה לכסח כמו שאר הליגה). זו גם הסיבה לדעתי שנתניה שמרה על מאזן בית כל כך טוב לכל כך הרבה זמן. מגרש פצפון, דשא ברמה בינונית וקבוצה עם הגנה די אפורה שבד"כ נעזרת בכסחנות כדי לעצור התקפות יריב.

אני מקווה שאחרי שככל הנראה ננצח את נתניה בשבוע הבא, נסיים את מאזן החוץ העלוב בבלומפילד מול הפועל השנואים. הגיע הזמן שנופיע לשחק במגרש חוץ, גם אם זה מול הבונקריסטים של קשטן - לפחות המגרש נורמלי.

11. MaDot Member

עוצמה זה לא הכל.. אתם שותקים 10 דקות ונותנים שיר חזק ברור שהשיר הזה יהיה בעוצמה יותר חזקה מאשר קהל ששר 90 דקות מלאות מה עוד שיש בטדי גגון ככה שבכלל אין מה לדבר אם היה בקריה גגון לא ההיתה אומר ש"בעוצמה אתם משאירים את כולם הרבה מאחורה" אתם קהל שיש לו עוד במה להתפתח ובכמויות? חחחח עזוב אל תצחיק אותי ... לך 3 שנים אחורה תבדוק מאז ועד היום מי מוביל בכמויות המנוים ותחזור אלי טוב?

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/03
  12. אלי מתחן Member

מנויים לא אומר כלום, 5,000 מנויים יש לכם? בסדר זה מבטיח לכם 5,000 אוהדים. לבית"R יש 5,000 אוהדים כל משחק בלי קשר לזה שהם קונים מנוי, אוהדי בית"ר אף פעם לא קנו מנויים בכמויות ותמיד הגיעו לכל מגרש.
    איזושהי קבוצה הביאה לטדי יותר מ4,000 אוהדים שבית"ר מביאה כל שנה לבלומפילד כמה פעמים או את ה6,000 שהבאנו לקרייה בתחילת העונה?

תאמין לי שהקהל שלנו מעודד ושר ושהוא שר בית"ר משחקת הכי טוב שיש. אצלכם בקרייה שומעים אותכם יותר מאשר את הקהל השני רק בגלל שמערכת הקריזה של האיצטדיון נמצאת בתוך יציע האורחים.

13. MaDot Member

נו אתה רואה שאתה חי בסרט? נתנו לכם 3 וחצי אלף כרטיסים מילתם את 6-8 ואת 5 ב' לא דיגדגתם היו שם בדיוק 3 אוהדים עם דגל מה 6 אלף צופים..
    ולבלומפילד הבאנו 5 אלף צופים וזה מה שנותנים
    אז אל תדבר במיספרים סתם

14. אלי מתחן Member

היציע שלנו המגעיל מאחורי השער היה מפוצץ לא היה מקום לנשום. היציע בצד גם היה מפוצץ חברים שלי ישבו שם. לא רק זה, אלא שמחוץ לאיצטדיון חיכו בערך עוד 1000 אוהדים להיכנס בלי כרטיסים
    אתה מדבר על כמויות בבלומפילד? 10000 אוהדי בית"ר היו שם בעונת 98 במשחק העונה יש לי תמונות שמוכיחות.

מה יש לי בכלל להתווכח עם בנאדם שלא מבין מהחיים שלו, עם מטומטמים אי אפשר להתווכח כי בחיים אי אפשר להזיז אותם מהדעה שלהם.
    תראה לי עוד קבוצה שבמיקום שלנו מביאה צופים בכמויות שלנו.

15. MaDot Member

דבר ראשון שב בשקט דבר יפה אני לא אחד מהפלצנים משלכם
    ולגמר גביע ב98 נגד הפויל ירושלים הבאנו 40 אלף
    וואלה עוד ילד שהיה 2 משחקים של ביתץ"ר משחק אותה מבין