ביום של הפצצה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏23/3/08.

1. xavi6 Member

משיח זה חרטה של דתיים,
    הוא לא בא כי כולנו חוטאים,
    הוא יבוא עוד כמה זמן,
    ומה שיקרה דיי פשוט-המתים יצאו מהקברים, וסבתא שלי תמשיך לדחוף לי ג'חנון לגרון ותיקח לי את הדירה שאמורה להיות שלי.

נ.ב
    אם יש דבר כזה משיח והוא כזה גדול ובלה בלה בלה, למה הוא צריך לבוא על חמור?

2. שער 7 Member

אם כבר, אז אני שמעתי סיפורים (או חירטוטים, אני יותר מאמין לזה) שהמשיח יבוא רק אם כולם ישמרו לפחות שבת אחת ולא יסעו/יעשנו/יראו טלוויזיה/ישחקו בפלייסטיישן/יעשו סקס ועוד שטויות.
    לפני 10 שנים לאמונה הזו עוד היה כיסוי. היום? בחיים לא.
    עוד חירטוט של הדתיים היה לחזות את השנה המדוייקת שבה יבוא המשיח - 2025.
    לפי חישוב פשוט : בגיל 43, אם לא אקבל התקף לב בגיל העמידה אוכל לראות את כבודו.

לגבי הנושא : זה אמנם נשמע כאילו שאנחנו כבר מוכנים או נהיה מוכנים למצב של אטום על ישראל, אבל אנחנו ממש ממש לא! לרעידות אדמה וקסאמים אנחנו לא מוכנים (שלא לדבר על גראדים ופאג'רים), אז לזה?
    וחוץ מזה העם היהודי מאמין יותר לנאומים של אחמדינג'אד מאשר לאולמרט, אז שאנחנו לא נפחד?

3. C.F.C Member

שאלה פצפונת לי אליך כאל בנאדם שמבין הרבה יותר ממני בנושא: איך בדיוק מלחמת גוג ומגוג היתה מלחמת העולם השניה אם אחרי גוג ומגוג המשיח אמור לבוא ומאז חלפו כבר 63 שנה ולא משיח ולא חמור? (סתם משהו קטנטן שמטריד את מנוחתי)

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/08
  4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה שטויות?היו דברים כאלה,אי אפשר להכחיש,אז אל תחייה בסרט ומן הסתם לא כל הדתיים אבל היו המון דתיים שדיברו על זה.

וסתם שאלה בן כמה אתה?

5. Pele Member

אני יענה לכולכם עפ"י ההודעה הזאת למרות שזה ממש מבאס לענות פה מול התגובות הילדותיות והלא מכבדות. לא מאמינים, לא רוצים, תסתמו - אל תעליבו אף אחד.

קודם כל מי אני שידבר.. אבל אני אנסה לעזור קצת במה שאני יודע.

עם ישראל עומד לפני גאולה.
    אנחנו בדור ה-7, הדור שבו הובטח שיגיע משיח. זה יכול לקרות מחר, יכול לקרות עוד שבוע ויכול לקרות עוד 30 שנה..

עד עכשיו הכל נעשה לפי הכתוב. מי שרוצה ללכת ולבדוק, הכל כתוב וכל מה שקרה לעולם בדיוק כמו שיש בספרים.

ביאת משיח זה נושא מורכב. הרעיון הכללי ברור לכולם, אבל בתוך העם היהודי יש כמה חילוקי דעות.. למשל מיהו המשיח? (כלומר לא מה הוא מייצג, אלא מי זה ספציפי).

אנחנו ניצבים לפני הגאולה הסופית, מצב שבו יגיע משיח ויוכיח לעולם כולו למעשה שיש להאמין בקב"ה, שהוא יוצר הכל והוא ה'בעלים' המרכזי לכל מה שמתנהל פה למטה.
    שוב אני אומר, הכל כתוב, ורצף המקרים שהיו עד עכשיו בעולם הכל ממשיך בדיוק כפי שכתוב.. ולכן לא נותר אלא להאמין ולחכות להמשך.

מה יהיה בדיוק בזמן הזה לא למדתי מספיק כדי לענות על זה (למעשה הידע שלי הוא מזערי ביותר ולכן אני לא רוצה להרחיב מעבר למה שאני יודע), אבל הרעיון הכללי הוא ברור - העם היהודי כולו ילך בדרכו של הקב"ה וכך גם שאר תושבי העולם.
    בביאת משיח כן יש עניין של תחיית מתים אז שאף אחד שכתב פה למעלה לא יבלבל את השכל. כתוב במפורש שכל נשמות המתים ילבשו גוף בחזרה.

כל הסיפורים על פיצוץ העולם ושטויות שכאלה זה המצאות, זה לא יקרה.
    ביאת משיח זה משהו טוב, זאת גאולה שלמה ואמיתית לעם ישראל.

עוד דבר - אמרו פה עם ישראל חוטאים וכו'. זה נכון שאנחנו במצב הכי איום שהיה אי פעם, ממש גלות לשמה. אבל כתוב שדווקא במצב הזה המשיח אמור לבוא. יש פרק בגמרא שמתייחס למצב העם היהודי בביאת משיח וכתוב על כל מה שקורה כיום, המצב הכלכלי האיום, הריחוק מהדת, אי כיבוד הורים וכו'.. ממש פירוט מדוייק.

גם הרבי מליובאוויטש, שנפטר מהעולם ב1994 (יש נוהגים לומר הסתלק ולא נפט, אבל לא ניכנס לזה) והיה נשיא הדור. (כתוב בתורה שבכל דור יש 'משה רבינו' של הדור, הצינור המחבר בין ה' לאנשים) הדגיש וציין כי אנחנו עומדים בפני הגאולה סוףסוף.

אגב, רבים מאמינים שהוא המשיח..

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/08
  6. C.F.C Member

ואת זה אנחנו שומעים כבר 3000 שנה ככה שקצת קשה להתייחס לזה ברצינות. וחוץ מזה זה רק אני או שלא ניתן שום רמז/הבטחה לגבי באיזו תקופת זמן יגיע המשיח?

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פלה, אני מציע לך שתתעסק בכדורגל, כי עם כל הרצון הטוב, לא גאולה ולא סופית, במקרה הטוב אולי גאולה אבן תבוא.
    קיצר תחזרו לטופיק.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה לא דיון, זה עוד סרט הוליוודי של מדע בידיוני תוצרת ההפחדה הישראלית\אמרקאית.

רק למי שיש את הכוח לשנות דברים בחייכם באמת, הוא האלוהים שלכם!
    נעול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx