ביגוד ואופנה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏16/7/04.

1. בית"רי במזרחי Member

נייקי יקרנים!!! בגלל זה אני לא קונה כמעט מהם...

2. Lillywhite Member

קונה בעיקר בחו"ל, הרבה יותר זול.
    נעליים בהונג-קונג; פחות מחצי מחיר מהארץ והן מקוריות ואיכותיות.
    שאר הבגדים בעיקר בניו-יורק, יש שם איזה קניון אאוטלטים ענק ומצויין. לאחרונה קניתי שם ג'ינסים של קוויקסילבר ודיזל, סווטשרים של קוויקסילבר ונייק (קוויקסילבר החנות הכי טובה שם... ג'ינסים ב20$) ומכנסיים קצרות של נייק (שעולות כמו ג'ינס בקוויקסילבר).
    כשאני בגרמניה או הולנד אני קונה שם בעיקר ב H&M או C&A כי השאר יקר בטירוף.

מהארץ קצת חולצות מTNT כשחיייבים ויש לי גם איזה בד"כ איזה ג'ינס או שניים של קסטרו בארון (יקרים בטירוף! קונה שם רק לפני אירועים מיוחדים).

3. XabiAlonso Member

לא שכחת את הארמאני והדולצ'ה וגבאנה???

* הגיע הזמן שתשנו את הכותרת של הדיון

4. Zizou10 Member

כמוני כמוך גיא - אגב הספקת כבר לקנות את הג'ינס של טומי?

כרגיל מתכנן על Re-vero (חברה ישראלית למי שמכיר), Zara (אחות של חבר שלי עובדת שם), פול אנד בר, מרסל, אולי גם מאניה, מת לסריג מטומי/ראלף לורן/לאקוסט ושות', אולי איזה קאפוצ'ון מריפקרל.
    בטח שכחתי כמה חברות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    אגב גיא בכפ''ס ליד הקניון על הרחוב הראשי יש חנות בשם זולא (מול החנות הפתוחה של קסטרו בצד השני קצת שמאלה)- אחלה בגדים יש להם שם.

בגדול נראה לי הקנס יהיה בין ג'ינס אחד לשלושה, כמה חולצות וסריגים ואולי עוד זוג נעליים.
    מה שכן אני פורס את הקניות שלי אני קונה כל פעם קצת וזהו, ככה לא מקבלים חור בכיס.

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/06
  5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

פוקס ו-TNT - בדים גרועים שחבל לכם על הזמן. יש לי מכופתרת אחת מפוקס, אחת שבאמת מצאה חן בעיניי ואחרי כל מה ששמעתי עליהם אני פשוט מכבס אותה ביד. TNT - אחות של חברה שלי לשעבר עבדה שם, טענה שכל יום מתמודדים שם עם יותר החלפות משאתם מסוגלים לדמיין. יש להם באמת חולצות מגניבות, אבל יקרות באופן מגוחך יחסית לאיכות הבד.
    Pull & Bear - באמת שבגדים איכותיים, עמידים ומחירים לא בשמיים. בגדים שהם ממש לא מנקרי עיניים אבל מושכים את העין. רק מה, הבגדים שלהם הולכים טוב הכי... עם בגדים אחרים שלהם.
    ולא, עוד לא קניתי ג'ינס של טומי, כאמור עוד לא קיבלתי שום הטבה מתוך חתימת הקבע הזאת, משכורת ראשונה כאמור ב-1.11 ובערך 3 שבועות אחר כך נכנס לי המענק (5000 ש"ח). בגלל ש-3 שנים בצה"ל עושות את שלהן (מינוס כבד), מניח שאוכל לגרד עוד קצת תקציב מההורים בלי להרגיש אשם. כשיהיה הכסף אני בטח אשרוף על 1001 דברים, כך שאני כבר לא יודע מה בא לפני מה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. reda Member

המממ...יש מצב שאני אקנה השנה איזה ז'קטים וזהו..חולצות אנלא חושב שאני אקנה...אבל ז'קטים דיי בטוח...בד"כ אני קונה מלי קופר יש להם ז'קטים ממש יפים...וקפוצ'ונים אנלא צריך ישלי מספיק מwoodey's וכאלה...[אחלה מחירים אגב :>]

7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מכיוון שיש משפחה בחו''ל אז אני תמיד מקבל סטוקים של ראלף-לאורן וטומי הילפיגר מידי פעם גם לאקוסט.
    אלו הם הבגדים שאני לובש בדרך כלל.
    כמובן שזה יקר אבל אני לא קונה את זה בארץ,בארץ אני קונה בפול אנד בר לרוב.
    נעליים נייק טימברלנד ואדידס.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

פייי יאאא איזה כיף. כמה בגדים!

9. בית"רי במזרחי Member

לאקוסט יקריםםם אני לפעמים מנסה לזייף ולהדביק את התנין שהוא לא אמיתי יענו הסמל שלהם לחולצות רגילות

10. Zizou10 Member

צודק בקשר לTNT ופוקס אבל כמו בכל פעם - יש מציאות, לא כל הבגדים שלהם איכות לא טובה, הרוב הגדול כן אבל יש דברים באיכות.
    בקשר לפול אנד בר הייתי לפני כמעט חודש שם אמנם נכנסה רק הקולקצייה של החורף אבל קפוצ'ון עלה 300 שקל שזה יחסית לחברה כמוהם יקר, אני תמיד מחכה אצלם לסוף עונה.
    למשל זארה שהיא גם חברה ספרדית כמו פול אנד בר מחירים יותר נורמליים גם בתחילת העונה, אהה כן גיא תלך לזולא! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעעע... אני עצלן. אני תמיד קונה במקום אחד, שזה או קניון מסויים, או על קו שנקין-בוגרשוב.
    לפני שלוש שנים הייתי כשאאוטלט הרצליה היה חדש יחסית והיו דילים מדהימים. לפני שנה הלכתי והיה שם אסון. חרא של בגדים, יותר גרוע מפאקינג סטוק דיי.

12. Zizou10 Member

זה ליד הקניון בכפ''ס בדיוק ליד קסטרו.
    בכל מקרה אני תמיד אסמך לבוא איתך. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    הקטע הדפוק בכרטיס אשראי שלי שאני יכול להוציא/לגהץ רק עד 400 שקל ביום, אז צריך להוציא קצת יום יומיים קודם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/10/06
  13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכי טוב לסנג'ר את ההורים.

לעשות פרצוף "חורף וקר לי" ואתה מקבל מזומנים, כמובן תלוי בנדיבות של ההורים שלך וכמה תדע לערבב אותם.
    בפרט בגילך, פשוט תגיד להם שהבגדים משנה שעברה קטנים עליך, גם אם הם לא.

14. King Iverson Member

למישהו יש מושג איפה יש טרנינגים יפים לספורט בארץ במחיר נורמאלי?
    במיוחדד טרנינגים של קבצותת או של נבחרת...

15. Makaay#10 Member

תלוי אם אתה רוצה מקורי או לא מקורי