בחצר המלכות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏28/8/05.

1. ARSI Member

אומנם באיחור, אבל להקה נוספת ממנצ'סטר (אם אני לא טועה) היא the smith, שג'וני מאר ומוריסי היו שייכים אליה. ואואזיס חרא. מחקים את הביטלס. פעם הערצתי אותם כשנפלתי בפח שנבע מוונדרוול והתסרוקות.

2. The_Magpie Member

בתור מעריץ שרוף של הפלוידים אני חושב ש-Wish You Were Here יותר טוב, לדעתי זה הדיסק הגדול בהיסטוריה. עוד דיסקים טובים הם Meddle עם Echoes הפנומנלי, וגם Animals.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק המבחן החמישי בין אנגליה לאוסטרליה בסדרת האשס התחיל לו היום, ואנגליה כולה מרותקת למסכי הטלויזיה. אם אתם מעוניינים איכשהו להיכנס לעסק אתם מוזמנים להציץ בפוקס ספורטס, יש שם שידורים ישירים של כל הסדרה, ועוד עם פרסומות הודיות משעשעות בהפסקות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx .

אנגליה התחילה לא רע דרך אגב, היהודי הטוב אנדרו סטראוס פתח נפלא וחבט מאייה, נקווה שימשיך כך.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

The Ashes is coming home, it's coming home, it's coming home, it's coming...

כך שרו היום האוהדים האנגלים ב-Great Oval בלונדון לאחר שאנגליה, עם תצוגת אול-אראונד נפלאה של הכוכב אנדרו פלינטוף וחבטות מדהימות של קווין פיטרסן, שזכה בתואר איש המשחק, סיימה את המשחק החמישי עם אוסטרליה בתיקו, וניצחה 2-1 בסיכום הכללי של הסדרה. זהו הנצחון הראשון של אנגליה בסדרה הסופר-יוקרתית מאז 1987, והמדינה כולה באקסטזה אחרי הנצחון על הקבוצה החזקה בעולם, שלמעשה מציב את אנגליה כאימפריה החדשה בקריקט העולמי. well done England, אם לא בכדורגל לפחות כבוד גדול בקריקט, צפויות מחר חגיגות רציניות ברחובות לונדון :aaa12: .

5. city Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx
    טוב שהם לא מתלהבים מטורניר קרלינג...

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היית רואה מה הולך שם לא היית צוחק... הטקס עדיין בעיצומו בפוקס ספורטס למי שמעוניין.

7. eastlands Member

וכמובן שסקיי הראשון לחבל בעוד ענף שהיה היום בפעם האחרונה בכל בית באנגליה ונחשף לכל ילד שרק פתח עיניים , ומשנה הבאה הקריקט בתשלום בסקיי ,ובאנגליה כבר זעם גדול מאוד , אבל כמו תמיד מורדוק הוא שקובע לכולם את החיים , האנגלים אפילו העבירו בדיחה שמורדוק האוסטרלי דאג להפסד בני עמו כדי להשתלט על עוד חלק מהתרבות הבריטית , מסכנים הילדים עד שלמדו את הענף הקייצי הזה עם כל כך הרבה נקודות והפסקות אוכל ותה ,לקחו להם גם את הקריקט .

8. קינג לדלי Member

הלוואי שיוציאו את הענף הזה מחוץ לחוק !
    שנים שסבלתי מהענף הזה בBBC במקום לשמוע מה קורה עם הספארס נאלצתי לשמוע דיווחים על קריקט וסוסים והנשמה הייתה יוצאת עד שהגיעו הדיווחים.

! THIS IS ALL WEBSTER REPORTING

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח ראיתי אותם מראיינים איזה ילד בחגיגות שם:

"What's your name? How Old are you?"
    הילד עונה המום לגמרי ממה שהולך שם "My Name's Ashley, I'm 8, but I'll be 9 on November"

כל הפאב מתחיל לשיר לו "Happy Birthday to you, Happy birthday to you"

נקרעתי!

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תנו לאנגלים נבחרת דוקים לעיוורים וגם אותה הם יעודדו בטירוף... הייתם צריכים לראות איזה אווירה הקהל האנגלי עשה שם, לקחו משחק איטי ולרוב גם מרדים והפכו אותו למשחק מטורף עם אווירה שמזכירה מאוד את זו שבמשחקי הכדורגל של הנבחרת, כולל שירת ההמנון סתם ככה באמצע המשחק וה-Come on England שמרעיד לכל שחקני היריבה את הביצים. אני מאוד נהניתי מכל הפסטיבל קריקט שעשו שם, ואני מבין שהסדרה הזו הכניסה למשחק המוזר הזה לא רק אותי אלא עוד מיליוני אנגלים שעד עכשיו לא הבינו חצי דבר במשחק אבל נסחפו בכל ההתרגשות.

גיא, הקטע עם הילד והיומולדת, הומור אנגלי קלאסי :aaa12:

אגב, ראיתי שלשום את הסרט "משחק הדמעות" למי שמכיר (ומי שלא מכיר שיראה כשמזדמן לו!), אחד הסרטים האנגליים היותר טובים שיצא לי לראות.

11. THE STRETFORD END Member

משחק הדמעות,פשיי כמה זמן לא ראיתי אותו,קלאסיקה אנגלית במטיבה

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי... מי מה מו, ומה שם הסרט באנגלית.

13. toon-UPON-tyne Member

אני זוכר שלימדו אותי קריקט, די נחמד אם אין לך כדור ברדיוס של קילומטר.

14. THE STRETFORD END Member

הוטספר,
    אתה מאכזב אותי גם על זה שעוד לא ראית את הסרט וגם על שאלת הקיטבג שלך!

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סורי, לא ראיתי... ואני שואל, כי הרבה פעמים יש קופירייטרים מפגרים בארץ. The game of tears? פשוטו כמשמעו?

ושאלה - מה אתם מחשיבים כסרט הכדורגל הטוב בכל הזמנים?