בחירות 2020 (א'?)

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/1/20.

?

למי תצביע בבחירות?

1. הליכוד

14 הצבעות
    32.6%
  2. כחול לבן

13 הצבעות
    30.2%
  3. הרשימה המשותפת

6 הצבעות
    14.0%
  4. עבודה-מרצ

4 הצבעות
    9.3%
  5. ימינה

3 הצבעות
    7.0%
  6. ישראל ביתנו

0 הצבעות
    0.0%
  7. ש"ס

0 הצבעות
    0.0%
  8. יהדות התורה

0 הצבעות
    0.0%
  9. עוצמה יהודית

0 הצבעות
    0.0%
  10. אחר

3 הצבעות
    7.0%
מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סיונרה Member

טוב שיש את שליין שיתן לך קצת חומרים.
    ובכל מקרה, מה הקשר בין זה שהמחמאות לחלק מבינוניי הליכוד לא במקום לזה שההעלבות כלפי אמסלם כן במקום?
    הבנאדם בבון גס רוח שאני מפקפק בעובדה שהוא יודע מה זה סייבר. זה שכנראה ארדן וגלנט הבוקים האלו יודעים אולי עוד פחות לא אומר שהוא מתאים לתפקיד.

לא מפתיע בכלל, אדם שלא שונא אשכנזים קקות כנראה שמשהו לא בסדר איתו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. Sturridge Member

רגע אז ביבי מזרחי בעצם?

3. yonmu Member

@Lebron זה שאתה סולד מגלנט ודיכטר זה נהדר (באמת), אבל זה שהתקשורת מציגה אותם כאנשים הנורמליים בליכוד לעומת, בסופו של דבר, קבוצה שבמקרה מורכבת כמעט ורק ממזרחים - זה אומר הרבה על התקשורת.

לנסות לתת דוגמאות נגדיות זה לא רציני. זה בערך כמו 'אני הלכתי בלי מסכה ולא הדבקתי אף אחד'. לא מדובר כאן על חוק טבע או כלל מתמטי שאפשר להפריך על ידי דוגמא נגדית, אלא על תופעה כללית, סטטיסטית אם תרצו, שבה המיינטסרים האשכנזי-חילוני-תקשורתי מסתכל בצורה מזלזלת על מזרחים. אז תמיד אפשר לתת תירוצים פרטניים לכל מקרה (בטח עם מירי רגב, והאופורטוניזם של אל"א ורפי ועמיר פרץ), אבל במאקרו זה קיים.

אגב, הזוג זמיר-ורטהיימר הם דוגמא נהדרת לאליטה ישראלית -
    היא בת של מילארדר-על, שירתה בתיאטרון צה"ל והפכה לשחקנית-דוגמנית-מנחה.
    הוא אחיין של שופט בית משפט עליון שגדל על ציר תל-אביב-פלורידה.
    אני מתקשה להאמין שמישהו באמת מאמין שתמונה מקבילה של אורלי לוי-אבקסיס\מירי רגב\גילה גמליאל היתה נענית באותה חיבה ולא בבוז וזלזול.

ובלי קשר לכל הנ"ל - אסף זמיר כשר תיירות זה מינוי הגיוני וטוב. מהבודדים בממשלה הזו.

Maccabi Diamond ו-zivmay אוהבים את זה.
  4. Lebron Member

זה לא אומר שאני לא סולד מרגב ואמסלם כן? אבל נכלוליות יותר מציקה לי מבהמיות.

בכל מקרה, יש גם מספיק אשכנזים שנתפסים כבהמות - ברקו, קופמן, נתן זהבי, שפטל. זה תלוי התנהגות. לא חושב שהתמונה הזאת מעידה של זמיר וורטהיימר מעידה על בהמיות.

על גלה גמליאל ואמיר אוחנה לא ראיתי שאומרים שהם בהמות, פשוט כי הם לא מתנהגים ככאלה

Sent from my SM-A750F using Tapatalk

oranfu ו-Clichy אוהבים את זה.
  5. סיונרה Member

גם מה זה תמיד הדוגמאות ממציאות אלטרנטיבית שלא קרתה, איך זה פתאום הופך לעובדה מוגמרת שאנשים צריכים להפריך?
    "נו ואם רובי ריבלין היה אונס גם בחורות בבית הנשיא? אז בגלל שהוא אשכנזי אף אחד לא היה מכניס אותו לכלא."

oranfu ו-Lebron אוהבים את זה.
  6. Lebron Member

אני עדיין מחכה לשמוע מקאריק היקר איך הוא מסביר את זה שעמנואל רוזן וגבי גזית האשכנזים המניאקים הודרו לחלוטין מתקשורת המיינסטרים בעקבות הטענות עליהם, בעוד אייל גולן המקופח הנצחי קיבל תוכנית עם אייל גפן הסמולן האשכנזי והמשיך להופיע, להתארח בטלוויזיה, להיות פופולרי ומצליח וזאב רווח קיבל את הזכות הגדולה להדליק משואה ביום העצמאות.

אני מניח שלא נקבל תשובה כי העובדות לא מתאימות לאג'נדה, אבל חשוב לשים מראה מול הפנים.

Sent from my SM-A750F using Tapatalk

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ביבי ושליחיו למעשה מוכיחים בשלושה ימים האחרונים שלפיד וליברמן צדקו והדבר היחיד שמעניין אותו זה המשפט שלו.
    כבר אין קורונה, כבר אין את הממלכתיות שהוא ניסה לשדר של "אני מאמין בגורמי אכיפת החוק", וכל שאר הדברים שטפטפו לנו.
    כמה לא מפתיע שגם ממשלת האחדות ש"אמורה לשים סוף לאמירות נגד מערכת המשפט", לא מחזיקות מים וככל שהמשפט מתחיל החוקים משתנים.
    ביבי מפרסם פוסטים של ישראל היום, השליח אמסלם קורא למנדלביט עבריין . בוא נראה לאיפה עוד נגיע.
    העיקר ממשלת חירום נגד הקורונה.

oranfu ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  8. avicii Member

אתה צודק לגבי הטענות לגבי ביבי והשליחים שלו.
    אבל לטעמי זו עדיין ממשלת חירום כי כדי לצאת מהמשבר הכלכלי שנכנס אליו המשק בשל משבר הקורונה,צריכות להתקבל החלטות משמעותיות שממשלת מעבר לא יכולה לקבל(לא רואה סיטואציה אחרת שבה גנץ מרכיב ממשלה בלי ביבי).

9. קשר שמאלי Member

על מה אתם מדברים
    השליחים של נתניהו רועדים מהמאפיה המשפטית, הם פוחדים שגם להם יתפרו תיקים. אם הייתם שמים לרגע את השנאה החולנית שלכם לנתניהו בצד, הייתם מבינים שיש פה מאפיה משפטית שעושה מה שהיא רוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/20
  10. yonmu Member

השליחים של נתניהו הם המאפיה המשפטית.
    שרת המשפטים ציפי לבני שמונתה על ידו (הראשונה שסגרה איתו הסכם קואליציוני),
    פרקליט המדינה שי ניצן שמונה על ידו (תחת שבחים רבים ולמרות התנגדויות),
    היועמ"ש אביחי מנדלבליט שמונה על ידו (למרות השלדים בארון),
    ומפכ"ל המשטרה רוני אלשיך שמונה על ידו.

וכדבריו המפורשים - "במשמרת שלי נמשיך להגן על עצמאות בית המשפט... נשמור על מערכת משפט איתנה ועצמאית"
    וכמו שפולקמן גילה - "בלמנו חוקים מסוימים בתיאום עם ראש הממשלה. ברוב יוזמות החקיקה שבהן הייתי הסמן הלעומתי, הדברים היו על דעתו."

הונאת הבחירות הקבועה היא המתח שבין נתניהו למערכת המשפט (או אפילו 'ישראל הראשונה' מול 'ישראל השניה', אם רוצים להרחיב).
    העימות קיים, הפגיעה בדמוקרטיה מצד האוליגרכיה קיימת, אבל בסופו של דבר -
    בדיוק כמו שעמיר פרץ מגלח שפם ומבטיח לא לשבת עם נתניהו ואז רץ לשבת איתו,
    ככה גם נתניהו מבטיח שהוא מגן הדמוקרטיה מפני האוליגרכיה ובפועל מאפשר להם הכל.

יכול להיות שעכשיו, כשזה סופסוף פוגע בו אישית, הוא באמת מתעורר ומתכוון לעשות עם זה משהו. אולי לכן המינוי של אוחנה למשפטים ועכשיו לבט"פ. זה צובע את המאבק העקרוני הצודק באינטרסנטיות וצביעות, אבל אי אפשר להתווכח עם זה שהוא יכל לשנות את המצב שנים.

ב2009 יכל ללכת לממשלת ימין אמיתית אבל העדיף את אהוד ברק והעבודה על פני האיחוד הלאומי,
    ב2013 יכל ללכת לממשלת ימין אמיתית אבל העדיף את לבני ולדפוק את בנט (ועדיין נתקע בגלל ברית האחים),
    ב2015 דרש מכחלון-פולקמן להפיל כל שינוי ביחס למערכת המשפט (וקיבל את שקד במשפטים מחוסר ברירה),
    אז ב2020 אני לא הולך לחשוב שאילולי גנץ-ניסנקורן הוא באמת היה עושה שינוי.
    מערכת המשפט הפכה מקליקה אישית לרשות על-דמוקרטית תחת השגחתו של בנימין נתניהו.

11. Sturridge Member

פספסת אותו, הוא יחזור עוד איזה חודש לזרוק פה פוסט על האשכנזים בגל״צ או משהו וללכת.

LFC-Gerrard1, VAR ו-Lebron אוהבים את זה.
  12. Clichy COYG

צעד ראשון מצוין (אצבע בעין לשוסטר), מאוד מקווה שזו התחלה של שינוי תפיסה באוצר ובאופן כללי צעד לא אופייני של המפלגה הסוציאליסטית המכונה הליכוד.

13. סיונרה Member

לחבר'ה בימין אין בעיה להכנס בחקלאים כי אין להם כוח במרכז הליכוד.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מי אשם שאין פה פירות כמו באירופה? כל האפרסקים, נקטרינות, מישמשים, מנגו נראים כמו בררה שצריך לזרוק לחזירים.

טל. אוהב/ת את זה.
  15. Clichy COYG

גם אם ייגע רק בדברים שלא קשורים לליכוד מצבנו ישתפר.

מצב נושא:
הנושא נעול.