בחירות 2019: פעם חמישית גלידה?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏24/12/18.

?

למי תצביע בבחירות 2019

1. הליכוד

13 הצבעות
    23.6%
  2. העבודה

4 הצבעות
    7.3%
  3. כחול לבן

17 הצבעות
    30.9%
  4. כולנו

2 הצבעות
    3.6%
  5. הימין החדש

3 הצבעות
    5.5%
  6. מרצ

5 הצבעות
    9.1%
  7. הבית היהודי/האיחוד הלאומי/עוצמה יהודית

2 הצבעות
    3.6%
  8. חד"ש-תע"ל

3 הצבעות
    5.5%
  9. ש"ס

1 הצבעות
    1.8%
  10. אחר

5 הצבעות
    9.1%
  1. DRORIKO Member

2. סיונרה Member

זה אולי נכון, אבל אני יודע ממקור ראשון שזה אפילו לא שיקול כשמדברים על שיפור התחבורה ציבורית.
    הבעיה היא ששינויים בתחבורה ציבורית, בניגוד לבניית כבישים שזה פשוט לשים קרקע וכסף ולקבל כביש, זה שהם דורשים שינויים מבניים וקבלת החלטות קשות יחסית, וזה כאמור, דבר שהפוליטיקאים שלו מאוד גרועים בו. ולראיה, כחלון שכבר חודשים פשוט לא מצליח להביא את עצמו לקיים את החוק ולחתום על העלאת מס על הסיגריות המגולגלות, איך אפשר לצפות ממנו לקחת אוטובוס מתחנה במסגרת של התייעלות?

3. רוברטו באגיו31 Member

אח שלי, מי שמכנה אישה בכינוי "בהמה" הוא התגלמות הבהמיות . מי שמכנה חברי כנסת אפסים, הוא האפס הכי גדול .
    כל ההודעות שלך הם טינוף אחד גדול על הציבור המזרחי ונבחרי הציבור שלו.

בינתיים מכל ההודעות שלך לא הבנתי למה לדעתך חזן וזוהר אפסים, ומירי רגב בהמה, חוץ מהסטיגה שהודבקה להם ע"י גזענים מתנשאים שכמותך.

4. סיונרה Member

ציבור מזרחי? מי דיבר בכלל על מזרחים? אתה זה שמקשר בין האפסים והבהמות הללו למזרחים.
    אתה גזען הרבה יותר גדול ממני, הציפיות שלך ממזרחים כל כך נמוכות שאתה מוכן לקבל אנשים כאלו נחותים רק בגלל שהם מזרחים, כאילו שאין מספיק מזרחים בישראל שאשכרה עשו דברים מועילים לחברה.
    ממתי החבר'ה האלו הם נבחרי הציבור של המזרחים? יש מפלגת המזרחים שלא שמעתי עליה מלבד ש"ס? הם בכלל מייצגים מישהו חוץ מאת עצמם?
    בעולם הפוסט-ציוני שלך, קיים סיכוי שאדם הוא קודם כל מזרחי/אשכנזי/ערבי ואז בכלל מסתכלים על מי הוא ומה הוא עושה, אצלי קודם כל אתה ישראלי, ורק אז בוחנים אותך לפי כמה אתה מועיל לחברה.

5. רוברטו באגיו31 Member

קודם כול אנחנו יהודים, ורק אז ישראלים .

מירי רגב שירתה 30 שנה בצה"ל ובהחלט תרמה לחברה . הרזומה שלה מדבר בעד עצמו...עדיין לא הסברת לי למה לדעתך היא בהמה וחזן וזוהר אפסים .

ושוב אני יגיד...על כל האנשים שהזכרת יש לי בהחלט ביקורת ולא מעטה, אבל מפה ועד לביטויים שאתה משתמש בהם כל הזמן המרחק הוא גדול .

6. סיונרה Member

עד שהמשיח או מדינת ההלכה של שולי מועלם יגיעו, אנחנו ישראלים. תנסה ללכת עם תעודת זהות יהודית בעולם נראה אם תצליח לעבור איזה גבול.
    אני מסביר פה לאורך הקדנציה האחרונה מספיק פעמים למה כולם אפסים ובהמות, אתה מוזמן לחפש אחורה. הרזומה של מירי רגב מדבר בעד עצמו? האישה רק בשבוע שעבר טענה שיקח כמה קדנציות עד שיצליחו לתקן את מה שהיא עשתה, וטענה שאין צורך לדבר בעברית תקינה כי זה לא מעניין אף אחד. אני בהחלט חושב שמי שמינה אותה להיות דוברת צה"ל אידיוט וזה מעיד על שיקול דעתו.
    מיקי זוהר רק גרם נזק בקדנציה האחרונה ובייש את הכנסת, רק לראות את הסרטונים שלו מהועדות או החוק המיותר והמביש של לשכת עורכי הדין. ולאורן חזן, תזכיר לי מה הוא עשה בכנסת חוץ מסלפי עם טראמפ ולהיות מורחק כל שבועיים, כשהוא עוד ממפלגת השלטון?
    האנשים האלו הם בושה לישראל, לא למזרחים. אל תאשים אותי בעובדה שאתה מזלזל במזרחים, אני בטח שלא.

golding אוהב/ת את זה.
  7. מזגן Member

חסר פה בפורום לא יהודים?! מה עברת זין זין וראיתי שאנשים פה יהודים כשרים על פי הלכה?
    קצב גם כן שירת בצבא והוא ההגדרה של להיות בהמה. לפחות לפי פסיקת בית המשפט.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגב בהמה כי השיטה שלה היא לעורר מהומות, להבעיר שריפות, להתייצב מול אנשים ולתקוע להם אצבע בעין. אני חולק מאוד על המדיניות שלה, אבל אלה מסוג הדברים שאפשר לדון בהם בפוליטיקה ואפשר לא להסכים. הצורה שבה היא עושה את זה - זה משהו אחר.

לגבי קודם כל יהודי ואחר זה ישראלי, מי שרוצה להגדיר את עצמו כך - זכותו. שלא יקבע שגם אחרים מגדירים את עצמם כך. ובעודו עושה זאת, שיזכור כי על פי גישה זו - הדת חשובה לו יותר מהמדינה. ישראל יכולה להתפרק, אבל העיקר שהיהדות תישאר.

9. yonmu Member

לכל אחד יש ערכי יסוד שחשובים לו יותר מהמסגרת המדינית-חוקית שבה הוא חי.
    מצב שבו המדינה והחוק זה הדבר הכי חושב בעולם זה מצב נוראי וזה בדיוק פאשיזם ונאציזם.

אז כן, המדינה פחות חשובה לי מהיהדות. אם המדינה תגיד לי לחלל שבת אני אסרב פקודה או אעבור על החוק, בדיוק כמו שאני מקווה שחילונים יעשו במקרה שהמדינה תגיד להם לעבור על ערכי יסוד שלהם.

נ.ב. אין קשר בין ברית מילה לבין השאלה אם אדם יהודי או לא.

10. alexshw Member

מה כבר רגב עשתה בצבא? היא לא נראת אחת ששרתה ב - 8200 ומצד שני גם לא אחת שכבשה את הבופור.

11. סיונרה Member

ישראלי זה לא אומר שאתה מסכים או משתף פעולה עם הממשלה הישראלית, הממשלה הישראלית אמורה להתחלף כל 4 שנים, ישראל אמורה להיות שם תמיד. כמו שהיום אנשים מונצואלה לא מוותרים על הזהות שלהם בגלל שיש להם דיקטטור עריץ. אין לזה שום קשר לפאשיזם.

12. FelaKaT Member

מדהים.

נתניהו רב מרצחים, צריך להלאים את סלקום. ראיון עם הנציג היהודי בחד"ש - סוף שבוע - הארץ

"אספר לך סיפור. הייתי בגרעין שהקים קיבוץ בנגב. גרעין נורא אידיאולוגי, שכל אחד בו בא מרקע אחר. היו אנשים שבאו ממשפחות עשירות ואנשים שבאו ממשפחות בלי כלום. היינו כל כך אידיאולוגים שקיבלנו החלטה שכדי שלא תיווצר אפילו מראית עין של אי־שוויון, אסור לאף אחד להביא מאוורר, כי יש מי שלא יכול להביא מאוורר".

13. DRORIKO Member

קומוניסט כמו קודמו בתפקיד, אין חדש תחת השמש. אגב אני מניח שמתוקף האידיאולוגיה שלו הוא יתרום את רוב שכרו בכנסת כאות סולידריות עם אנשים שמרוויחים שכר מינימום (YEAH RIGHT)

14. DRORIKO Member

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי