בחירות 2015: פעם רביעית גלידה?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/12/14.

?

למי תצביע/במי תתמוך בבחירות הקרובות?

1. הליכוד

10 הצבעות
    15.9%
  2. יש עתיד

3 הצבעות
    4.8%
  3. המחנה הציוני

14 הצבעות
    22.2%
  4. הבית היהודי

9 הצבעות
    14.3%
  5. ישראל ביתנו

1 הצבעות
    1.6%
  6. ש"ס

1 הצבעות
    1.6%
  7. יהדות התורה

0 הצבעות
    0.0%
  8. כולנו-מפלגתו של משה כחלון

5 הצבעות
    7.9%
  9. מרצ

12 הצבעות
    19.0%
  10. אחר

8 הצבעות
    12.7%
  1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, אחרי שהבנתי שאני בעד מדינה דו לאומית כשאני מתנגד לסיפוח אם הוא כולל אזרחות לערבים, ובעד עידוד הגירה ערבית, לא אתפלא אם גם תכתוב שאני בעד לעודד אותם להגר וגם בעד שהם יגורו כאן. אני רגיל לכשלים הלוגיים שלך.

אבל קאנטונה, בחייך... כתבתי לך בפירוש שזה לא פותר את הבעיה, אז מה אתה רוצה? זה כן משפר את המצב.

אז אני פועל מתוך אמונה דתית. אתה יודע שאני לא מאמין בדת היהודית, נכון? סתם לידע כללי. אבל סבבה. אני רוצה לעודד את הערבים להגר מכאן כי אני רוצה איתם מדינה דו לאומית.

2. Eric Cantona Member

עזוב לברון, תן לו להמשיך לעודד הגירה עוד קצת, מחר אחזור לראות איך הולך עם העידודים.

http://www.udupitoday.com/udtoday/images/uploads/May/images/may1408cheerleaders.Xxx
    נ.ב. לפחות תנסו עם כאלו, בשבילן אולי גם אני הייתי עושה איזו "עלייה" :)

3. Eric Cantona Member

איך זה משפר את המצב? משפר לך את המצפון? :)

תפסיק לשקר, לא אמרתי שאתה רוצה מדינה דו לאומית אבל אתם מביאים למדינה הדו לאומית כשאתם מתערבבים איתם בשטחים וחושבים שזה יכול להמשך כך לתמיד מבלי לסכן דמוגרפית את המדינה היהודית. המשיחיות כאן היא לנסות להמשיך ולבנות בתוכם ולהאמין שיום אחד הם ילכו, לכן העיוורון לא מאפשר לך לראות מדינה דו לאומית כתוצאה מהמדיניות הזאת אלא מצייר לעצמך מדינה ישראלית טהורה ליהודים בלבד בשטחים.
    אבל בחייאת, בוא לא נחזור לזה כי זה מבוי סתום.

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/15
    Uli Hoeness, Love Is Red ו-Lebron אוהבים את זה.
  4. Eric Cantona Member

נו איך הולך, הם מעודדים? תודיע כשהיו מעודדים, אל תשאיר אותנו במתח.

השורה התחתונה כאן שהימין בעצם חוץ מעידודים ודיבורים לא מציע כלום אלא מתנגד מעשית להכל כי חושב שהזמן משחק לטובתו ודברים יפתרו מעצמם. כמו תמיד, אחרי 10-20 שנה מפנימים בימין מה שהשמאל מציע ותומכים בזה באלף אלפי איחורים. למשל היום בנט חותם בו בשניה על הסכם כמו אוסלו שמאפשר לנו אחיזה על שיטחי C ומשאיר את הפלסטינים באוטונומיה בשטחי A ו B (הוא אומר את זה בפרוש), אבל מה לעשות ששוב בנט תקוע 20 שנה מאחור והיום, כמו שכבר אמרתי, צריך לחלוטין לסיים את הבייביסיטר שאנחנו עושים להם ולא לשלם להם חשמל ובטח לא לאזרח אף אחד מהם - זאת אומרת מדינה. עוד 20 שנה שאולי כבר לא יהיה אפשר לעשות מדינה או שהאו"ם יחליט שהמדינה שלהם כן תקום בכל קווי 67 ונפסיד את אריאל והגושים, אז הוא יזכר שבעצם כדאי לו יותר מדינה פלסטינית במצב של היום (לפי יוזמת ג'נבה למשל, סתם דוגמא). אבל אין בעיה, תקנו זמן ותמשיכו להפסיד עוד קלפים, בהצלחה! ;)

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aaarofl

טוב, אתה טרול. אחרי זה ואחרי הודעת הקונספירציה ההזויה שלך בדיון המלחמה הקרה הגעתי למסקנה שאתה מסתלבט עלי וגורם לי לחשוב שאתה רציני. Well played.

6. Eric Cantona Member

זמן יגיד אם זו קונספירציה לגבי האמרקאים, תראה בקרוב (השארתי לך הודעה שם בדיון) */aaatv

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/15
  7. VAR Member

פוסט פייסבוק שנתקלתי בו. היה נחמד אם השמאל בארץ היה נראה ככה:

המדריך להחזרת השמאל השפוי לשלטון ב 7 שלבים:

(יונית לוי ואודי סגל פירסמו מאמר לפיו נתניהו זכה בגלל שהוא גאון תקשורתי, כאקט של רחמים החלטתי לעזור להם להבין מה היה כאן באמת)

1. הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם - אם לא תצליחו לשחרר את הנחת המוצא הזאת - אין לכם שום סיכוי, מדובר בתנאי הכרחי.
    שבו תחת עץ ותעשו מדיטציה כשהמשפט היחיד שתגלגלו בראש הוא - גם אנשים תבוניים בדיוק כמוני בחרו בימין.
    התרגלתם להאמין שרק לכם יש כישורים תבוניים וראציונליים, אתם באמת ובתמים חושבים שמי שלא מסכים אתכם הוא מטומטם, נחשל, עני, וכזה שאוהב להידפק פעם אחר פעם.
    המציאות מראה שבוחרי הימין הם המורים של הילדים שלכם, הבנקאים שלכם, המפקדים ששומרים עליכם בצבא ועורכי הדין שמייצגים את התיקים שלכם - הם פשוט בכל מקום.
    והם לא אוהבים התנשאות.
    אתם כמובן יכולים להמשיך ולאחוז בקרנות מזבח העליונות המחשבתית ,רק קחו בחשבון שזה מרחיק אתכם מהשלטון. לו אני במקומכם הייתי מתחילה לתרגל צניעות וענווה.

2. מילקי שמילקי - החלטתם ללכת על הקלף החברתי, שאפו, לשם כך בדיוק אנחנו זקוקים לשמאל סוציאליסטי.
    הקרקע הישראלית הציעה לכם מגוון ענק - ניצולי שואה שחיים בעוני, פריפריה שזקוקה לרפורמות חברתיות, בעלי עסקים קטנים שהולכים לעזאזל בגלל נטל המיסוי, נשים שמשוועות לשיויון בשכר, תאגידי ענק וטייקונים שנהנים מהקלות מס, פיטורי עובדים - יכולתם לחגוג בחיי.
    אבל במקום זה הלכתם על רוטשילד ועל המילקי.
    הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם כבר לא שופט אנשים שיורדים מהארץ, אבל הוא כן שופט אותם אם הם עושים את זה מתוך אידיאולוגיה, בטח כשהאידיאולוגיה היא מוצרי חלב. הסבים והסבתות שלנו חשבו שטוב למות בעד ארצנו, הנכדים המפונקים שלהם כועסים על המחירים בסופר אז הם מוותרים על הרעיון הציוני ויורדים לברלין, לברלין!
    זה מנוון, מפונק, דקדנטי ומביא את הסעיף.
    ובעיקר - זה לא מעורר הזדהות.
    הייתם צריכים להתנער מהמחאה המטופשת הזאת, במקום זה הפכתם אותה לסמל שלכם. טעות.

3. בץ ועוזה - כל סטודנט שנה א' לשיווק יסביר לכם שתחרות לא נובעת משלילת המתחרה אלא מהצבת אלטרנטיבה : אדם שהולך לישון בשעת לחץ ואישה שמתאפיינת בנאמנות פוליטית של פוטנה מטיחואנה הם לא אלטרנטיבה.
    וזה לא שאין לכם מועמדים ראויים ואני לא אציין שמות רק אומר שקוראים להם שלי יחימוביץ'.
    כל מצביע ימין שני רוחש לאישה הזאת כבוד, היא הייתה יכולה להיות הקלף שיכריע את הקולות המתנדנדים בקלות, אבל אתם בחרתם להעיף אותה מראשות המפלגה. טעות.

4. כולם מדברים על שלום - כשברור שכרגע זה לא רלוונטי.
    כשהציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם ראה אתכם מדברים על שלום כולל וקשת בענן, הוא חשב שאתם היפים מטורללים. אי אפשר לדבר על אחוות עמים בעוד הקרקע גועשת מזעם מוסלמי.
    זה נחמד לעשות אהבה במקום מלחמה, אבל כאן לא מדובר בעשיית אהבה אלא באוננות - שלום עושים עם מישהו שנמצא בצד השני, לא עם עצמך.
    הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם יודע את זה, יש לו בוחן מציאות לא רע בכלל.
    יכולתם לדבר על הבעיה הדמוגרפית, זאת בעיה אמיתית שלימין אין פיתרון עבורה, יכולתם לדבר על הסדרים ולהציג אלטרנטיבה, במקום זה דיברתם על כיבוש וגזענות.
    הישראלי המצוי איננו גזען, הוא פשוט רוצה לחיות.
    והוא גם לא אוהב שמעליבים אותו.

5. שרה - אף אדם לא ראוי לכתישה הברברית שהאישה הזאת זכתה לה, גם אם מדובר באישה הגרועה ביותר מאז שחר הבריאה.
    בניתם על שנאה גורפת, קיבלתם את ההיפך - הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם כבר לא יכול היה לעמוד בסקילה הפומבית הזאת, הרחמים עליה הפכו לזעם כלפיכם, ובצדק.

6.ביבי מול יונית - לא נתתם לנו אופציה לבחון את ביבי, היינו עסוקים מדי בלגונן עליו מול התקשורת. כשחיפשנו את הדמוקרטיה בזכוכית מגדלת, כל מה שהיה לכם להגיד הוא שגם לביבי יש עיתון - הביביתון.
    וזה נכון, אבל מה הוא ביבתון אחד מול ווינט, וואלה, ערוץ שתיים, הארץ, ערוץ עשר, ידיעות אחרונות וגלי צהל?
    הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם יודע לזהות משחק הוגן כשהוא רואה אותו, הבעיה היא שהמשחק כאן היה מכור באופן מביך, זאת גם הדמוקרטיה שלכם אתם יודעים. תגנו עליה למען השם.

7. גם כשבוחנים את ביבי מגיעים למסקנה שהוא ראש ממשלה לא רע בכלל. אמנם לא מושלם אבל לא רע בכלל.
    ישבתם על אספרסו יום לפני החופשה בחול והסברתם לנו כמה רע כאן, גם אנחנו חיים כאן ולכן אנחנו יודעים שלא כלכך רע כאן.
    במקום להסביר לנו כמה חם לנו בתוך הגיהנום, הייתם צריכים להסביר איך אפשר לשפר את החיים הסבירים שיש לנו מלכתחילה.

אני לא בן אדם של אידיאולוגיה - הדת שלי היא הגיון בריא והערכים שלי הם בוחן המציאות.
    לפיכך תוצאות הבחירות הן צדק פואטי בעיני - הציבור לא מטומטם ולכן אתם משלמים.
    תשתפרו, המדינה הזאת זקוקה לכם.

8. אלי מתחן Member

מי שכתב את זה באמת מאמין שיש איזה מרתף במרכז ת"א (ליד הבימה כמובן) שממנו יושב הפרלמנט של ה"שמאל" ומריץ את המזימות שלו. ערבב פעולות של 300 גופים שונים ולא מתואמים שחלקם אפילו לא מייצגים את השמאל ועשה מזה איזה תוכנית גרנדיוזית שכשלה.
    אלו שקראו לעבור לברלין נשארים בברלין ולא מצביעים, בוז'י נבחר על ידי חברי המפלגה שלו בצורה דמוקרטית, מחאת האוהלים התחילה כמחאה א-פוליטית לחלוטין שהיה לימין נוח להגיד אותה כשמאלנית ולשמאל היה נוח לתפוס טרמפ על משהו, את שרה כתשו העיתונים ולא הקמפיין של המפלגות, והמחנה הציוני לא הציג "אלטרנטיבה של שלום", הוא פשוט לא הציג כלום.
    בוז'י היה מועמד די עלוב, והוא הצליח מעל המצופה, הרבה מעל לשלי יחימוביץ' בבחירות הקודמות. זה פחות או יותר כמו לנתח כישלון של נבחרת ישראל בהפסד שלה בגמר המונדיאל, היא לא הייתה אמורה להיות שם מלכתחילה.
    הימין, די בהצלחה, מצליח להפוך כל טענה נגד השלטון, למשהו פוליטי שמונהג על ידי היריבים, זה לא אומר שזה תמיד ככה.

ודי עם ה"שמאלנים שותים אספרסו בת"א" ואז להאשים את השמאל בהתנשאות.

Super Mario, Lebron ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  9. VAR Member

אבל אף אחד לא דיבר על פרלמנט, דיברו על השמאל כמכלול, ערוצי טלוויזיה ופוליטיקאים כאחד.
    ואני לא רואה שום התנשאות ב"לשתות אספרסו בת"א". לי אין בעיה עם ציבור שתייני האספרסו בת"א. לך יש?

10. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שלי יחימוביץ' אישה ראויה, באמת, אבל היא כבר הייתה שם, עשתה קמפיין שכולו קריצה למצביעי הימין, וסיימה עם תוצאה רק מעט פחות גרועה מהפוליטיקאי השנוא ביותר במדינה בעשורים האחרונים, אהוד ברק, והרבה פחות טובה ממה שבוז'י השיג. וזה היה כישלון עצום כי היו על השולחן 26 מנדטים של שמאל-מרכז ממפלגת קדימה המתפוררת, היא השיגה רק 2 ולפיד גרף כמעט את כל השאר. בקיצור, היינו שם, לא ממנה תבוא הבשורה.

11. Love Is Red Member

אולי עמוס ידלין?
    גם איתן כבל יכול להנהיג את המפלגה והוא גם מזרחי (או שלא?)

12. אלי מתחן Member

חצי מהדברים שם זה בכלל לא השמאל. וגם אם כן, אין פה איזה קמפיין מתואם כי זה עשרות גורמים שונים. מה לעשות שאין פה איזו מזימה שמאלנית להפיל את הימין ולהשתלט על המדינה ולכל אחד יש אינטרסים משלו.
    אין לי גם בעיה עם "מנשקי מזוזות", "מרעישי קריוקי" ו"מוחאי כפיים באירועים" אבל כל אחד מהביטויים היה נחשב התנשאות שמאלנית. וחוץ מזה שאי אפשר להתעלם מהטון המזלזל שזה נאמר בו. כאילו מישהו שיושב ושותה קפה כי זה מה שכיף לו זה והוא עושה משהו לא בסדר.