בחירות 2008 לנשיאות ארה"ב

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏4/1/08.

1. בית"רי מלידה Member

הוא לא נרשם אפילו... :aaarofl:

חוץ מזה, ניו המפשייר זה סתם חרטא: ב 5 לפברואר יש פריימריז ברוב מדינות ארה"ב, נדבר אחרי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

3. בית"רי מלידה Member

קישקוש: אמריקה השוביניסטית והגזענית לא תבחר לעולם אישה או אפרו אמריקאי לתפקיד הנשיא.

הפחד שלי שהם גם לא ירצו מאותן סיבות את הסיציליאני שלי.

לא נורא, האקבי לא כזה גרוע, וביבי יסתדר יופי עם אוונגליסט.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יותר התכוונתי לנקודה אחרת. רק על הארץ איכשהו פוסחת הביקורת לג'ורג' בוש, לפחות בתקשורת. האיש הזה גידל לפחות דור אחד של שנאה תהומית לארה"ב וישראל, העלים עין על האחראיים האמיתיים ל-9/11, הצליח לעשות מעיראק (שאיכשהו פה קצת שוכחים להזכיר שזו הייתה מלחמה לצורך הנפט בלבד) משהו שאפילו מיטב ה"מוחות" הקודמים לא הצליחו לעשות מוייטנאם, וזה עוד לא נגמר. גלי ההדף מעיראק ימשכו עוד שנים כשבוש כבר יפרוש לראנצ'ו בטקסס.

אבל לא, העיקר שבישראל מחכים לו ופוחדים מאובמה.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הילארי תפרוש מחר מהבחירות?
    כך לפחות זה מסתמן, אובאמה עושה לה בית ספר.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני חושב שהתקשורת ניסו לזיין את הילרי ולקדם את אובמה, אבל הסקר האמיתי הוא הבחירות...

http://www.bild.t-online.de/BILD/news/politik/2008/01/09/us-vorwahlen-new-hampshire/8264383-hillary-aufmacher.Xxx

מי היה מאמין!
    לקחה במקום בו הסיכויים היו לגמרי נגדה. יש בה משהו ווינרי שקשה להסביר.

איפה חיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/08
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא יאמן!

ובאמת איפה כתבנו בשטח חיימון ?
    רבעק בכל כתבה, בכל כלי תיקשורת אפשרי, כל סממן אפשרי הראה על ניצחון ברור ( למעלה מ 5אחוז) של אובאמה. אני הצטרפתי כבר להספד שלה, בכל אופן כמו שסלע אמר יש בה משהו ווינרי.

8. בית"רי מלידה Member

חיימון פה, יצא בקושי מהמיטה החמה והתוספת של מיסיס חתולה...ותיכף חוזר לשם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

הדמוקרטים מעניינים לי את קצה התחת.

אני מחכה, כמו שכבר אמרתי ל 5 בפברואר, אז יהיו פריימריז ברוב מדינות ארה"ב, ואז נראה להיכן באמת נושבת הרוח.

9. samoel Member

טוב, חבל שלא הצטרפתי קודם ככה לא הייתי מגיב בתגובה ענקית.

נתחיל עם מה שאמר רותם, אני לא יודע מי מהרפובליקנים הוא הכומר והבנתי שיש לו חיבה מסוימת כלפינו, כמובן שג'וליאני עדיף. אבל אם מישהו מהדמוקרטים אז אדוארדס שהוא תאמינו או לא הכי מזדהה איתנו, הילארי לטעמי היא הכי גרועה מבינהם. ראיתי בידיעות אחרונות לא מזמן על כל 6 המועמדים, אני איבדתי את הכתבה אבל אני זוכר, שאם הייתי צריך לדרג, מי עדיף לישראל הייתי רושם: ג'וליאני , אדוארדס, 2 רפובליקנים, אובאמה , הילארי= אסון, אבל בגלל שסלע הוא אבי הערבים פחות או יותר ושמאלן בנשמה הוא מעדיף אותה. בכלל האחרון לבית קלינטון לא מבין למה אתם טוענים שהיה טוב לישראל? הוא עשה כלום! פשוט כלום! ואפילו הרע עם אותו הסכם אוסלו מטופש שהתנקם בנו ממש לפני 7 שנים עם האינתיפדה השנייה.

אובפמי, איך לעזאזל אתה טוען שבוש לא טוב לישראל וגרם רק נזק? איזה נשיא אמריקאני או מעצמה אחרת הכריז שעראפת הוא לא פרטנר(דבר שכולנו ידענו מזמן שכן הוא טרוריסט)? איזה נשיא אמריקאני כבר החליט שעד שלא יכירו בישראל אין מה לדבר עם הערבים? למען השם איזה נשיא יצא למלחמה בשבילנו בין היתר כדי לסגור חשבונות עם אדם שאיים על קיומנו? השתיק את האו"ם במשך חודש כדי שנסגור מלחמה פאקינ' ארגון טרור ואפילו את זה לא השכלנו לעשות! אז אולי הוא פגע בתדמית האמריקאנית והישראלית בקרב מדינות העולם אבל גם שם התחלפו ממשלות שהבינו! (סרקוזי, שרדר לדעתי הי טוב מ-מרקל אבל גם אצלה כמדומני המדיניות כלפינו כלל לא השתנתה). והעיקר פוטין המסריח דופק את הכל למלחמה באיראן, יש עוד זמן, ב"ה. בכלל בוש לידעתך הוא פורטסטנט, ודוד שלי שחי בארה"ב(ואני יודע שאתה באזור) אמר שאם נשמע כמרים פורטסטנטים מדברים , נהיה בהלם שכן הם יכולים להנהיג טוב יותר מהמנהיגים שלנו כאן, ועוד כשדיברנו על כך שרון היה ראש ממשלה ולא אהוד"חסר עמוד שדרה" אולמרט.

אז ככה תוך כדי כבר הבעתי את דעתי:
    ג'וליאני או אדוארדס, ואשמח אם מישהו יוכל לחשוף בפניי אפשרות אחרת עם כל הנימוקים.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כל אוהדי ביתר, אוהדים של ביבי וג'ולייאני ?

11. בית"רי מלידה Member

ביבי? איכס!

את ג'וליאני אני מעריץ - על ביבי לא הייתי משפריץ.

עכשיו אני במסע שיכנוע דרך אימיילים ושיחות טלפון טראנס אטלנטיות עם משפחה וחברים. רוצה שכולם יצביעו לרודי, וגם יתנדבו לעזור לו היכן שהם גרים.

פה בארץ אני לא אעשה כלום - אף אחד לא שווה יריקה...נו טוף, חוץ מציפי.

מי שמנהל את כל העולם יושב בשדרות פנסילווניה 1600 ,בבית בצבע לבן. כל יתר ה"מנהיגים" , זה חרטא - בובות על חוט.

12. T0XiN Member

ויש את אלה שצוחקים לו בפרצוף,אחד בדמות דיקטטור סוכן קגב"ה לשעבר ואחד בדמות אסיאתי ששולט על יותר ממליארד אנשים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. בית"רי מלידה Member

פוטין יצחק עד שתיגמר לו החיטה - אחר כך הוא יזחל על ארבע, כמו תמיד.

הסינים? עוד מעט הבורסה שלהם תקרוס, ויהיה להם מיתון, וזה יקרה מיד אחרי המשחקים האולימפיים.

בינואר 2009 בעזרת השם יישב בבית הלבן סיציליאני קשוח שיעשה מאמריקה אימפריה כמו פעם.

14. אלי מתחן Member

סין זאת אימפריית ייצור, הם לא מפתחים שום דבר וכל התעשייה שלהם מבוססת על אירופה וארה"ב, לכן הם לא פונקציה.
    בנוגע לבריה"מ, אני לא מבין במיוחד אבל פוטין חושב רק על כסף, וכמו שבוש הוכיח בעיראק, מי שעושה הכל בשביל כסף בסוף יפול.

15. בית"רי מלידה Member

ולרצ'יק, אתה טועה:

הכלכלה הסינית המתחזקת , והייצור המאוד זול שמציף את כל העולם ואת ארה"ב מאוד מטריד את המימשל האמריקאי.

הסינים הם פונקציה, ועוד איזה פונקציה.