בחירות 2008 לנשיאות ארה"ב

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏4/1/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כל הצעדים האחרונים של אובמה מצביעים באופן ברור על שינוי הפוליטיקה של ארה"ב במזרח התיכון. ישראל לבטח לא תרוויח מזה.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רוזנר, לגבי האוברייטיד וכל החגיגות שעשו לו אני מסכים איתך. זה לא נראה כמו משטר נשיאות אלא משחק הסופרבול. מתאים מאוד לאמרקאים.

מנגד, אני רואה שאתה מחליט דברים בעודו יומיים בתפקיד. אתה פוסל אותו כמו שפסלת את יוגי ועכשיו אתה תמשיך לאנוס את "התאוריה" שלך גם אם הוא יעשה דברים טובים.
    הוא עוד לא הספיק לעשות כלום וכבר החלטת שהוא רע.

חכה. תן לראות דברים זזים ואז ניתן כאן ניתוח לדברים. לומר אחרי יומיים בתפקיד ש"זה נראה כאילו" בלה בלה במזרח התיכון זה לא רציני. חכה לצעדים אמיתיים ותשפוט.

זה נראה שהעלת אותו על הגרדום וקבעת שהוא נכשל עוד לפני שהוא התחיל.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כבר הסברתי לך ואני יסביר לך שוב, אנחנו נמצאים כרגע בתקופת הספקלוציות. אין לי דיעה נחרצת נגד אובמה, אבל ישנה בסה"כ הרגשה שהיא לא דיעה(!) שכמה מהלכים שלו לא יטיבו עם ישראל, כמו התקרבות לאויבי ישראל כגון סוריה ואירן.

אותו הדבר כמו שיגיע מאמן חדש לקבוצה בשם XY, בהתחלה הוא ידבר יפה ( הממ הממ ביבי הממ הממ) ואז במשחקי האימון נבחין במשהו שלא מצא חן בעיננו, מבלי לדעת בדיוק מה הנקודה שמפריעה לנו. זה בדיוק המצב פה, הכל עדיין בשלב הספקולציות.

מומחים בעניין, שמבינים קצת יותר ממני וממך (מבלי להוריד מערך אחד מאיתנו), מצביעים על שינויים חריפים באיזור לרעת ישראל. זה לא הדיעה שלי, אבל זה אופציה שאסור לשלול או במילים אחרות ספקלוציות.
    אם כל ספקלוציה של כל משתמש כאן תפריע לך, אז אני די בטוח שבקרוב תתוודע להרבה אנשים שאתה לא מסכים איתם.

אני בהחלט נוטה בו תקוות שיביא שלום למזרח התיכון, גם אם זה יכלול דברים שאני מתסייג מהם, אבל וזה אבל גדול, אם כל המהלך הזה לא יביא תועלת למדינת ישראל (ועל כך הספקולציה שלי ושל המומחים) אז לבטח שבאיזשהו שלב זה יהפוך לדיעה שלי נגדו. עד אז יש לו כמה חודשי חסד, שאני מאד מקווה שיתנו לו מספיק זמן כדי לגבש תוכנית דו צדדית. וחוץ מזה בדיוק בשביל זה קיים הדיון מר קייזר, או שאתה נגד כל העיקרון של פורומים או בלוג (במידה וכך מה בדיוק אדונו עושה כאן?) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/1/09
  4. דנידין Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/1/09
  5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/09
  7. אלי מתחן Member

מה ציפית שיהפוך את אמריקה לקומוניסטית?

8. דנידין Member

הוא הבטיח קצת יותר סוציאליזם ורגישות חברתית. פיקוח על וול סטריט שחושבים שהם מלכי העולם. אם לא יהיו כמה שינויים כאן כנראה שהם אכן שליטי העולם... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx