בחירות לראשות המקומיות 2008

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י amirb91, ‏10/11/08.

1. oFiRzZz Member

פיירברג לוקחת בהליכה ..
    ודי מגיע לה .

2. אלי מתחן Member

שום בחירות בארץ לא מתקרבות לרמת החשיבות שיש אצלנו בירושלים.
    אם זה פרוש אז אפשר לסגור את העסק ולתת את ירושלים לערבים בתקווה שיסכימו לקבל אותה.
    אם זה גאידמק אז כנראה שנראה חזירים עפים בשמים כי זה לא הולך לקרות.
    רק ברקת יכול להציל את מה שנשאר מהעיר שאמורה להיות העיר הכי יפה בעולם.

3. Cesc_Fabregas Member

ניר ברקת :aaaprot: :aaaprot: :aaaprot:
    כמובן שדרשתי מההורים, חברים, מכרים, סתם אנשים וכל מי שאני מכיר להצביע ברקת
    כי אם מיסטר פורוש יבחר, בעוד יממה זה הסוף של ירושלים ל5 שנים האחרונות
    אני ממש במתח לקראת זה, כי פשוט אין לאנשים מושג כמה זה מכריע את גורל העיר .. אין לי כוח יותר לשלטון חרדי מסריח, שאנשים ובעלי עסקים ילכו לישיבות של עיריה ולופוליאנסקי יבטל ויתעלם
    שמי שמנהל את הכספים הוא חרדי מלוכלך ומסריח
    שהעבודות של הרכבת תוקעות את רחוב יפו לשנתיים, את כל העיר
    ועובדים בקצב של סבתא שלי
    אי אפשר כבר !!!!!! ברקת תציל אותנו !!!

4. Tony Adams Member

לא להאמין. אנשים רואים את הכיפה השחורה על הראש של פורוש, וישר "לא לחרדים".
    יש לכם מושג על מה אתם מדברים? אני כרגע לא מדבר על מי עדיף, ברקת או פורוש. אני מדבר על כך שאנשים מפחדים מהכיפה.
    פורוש הוא ממש לא "חרדי" במובן שזה נשמע. הוא לא יכפה שום דבר, והוא אוהב את י-ם, ומבין מה היא יותר טוב מכל מועמד אחד.

5. Cesc_Fabregas Member

תעשה לי טובה, זה לא קשור למובן של החרדי ה'כללי'
    שמענו את הקישקושים וההבטחות בפעם שעברה, אבל אז היינו אדישים מדי ללכת להצביע
    אני מקווה שהשנה זה לא יקרה וברקת יבחר, חילוני שידאג באמת למה שצריך
    ברגע שמיסטר פורוש יבחר הוא ידאג עלק 'לכל הסקטורים' נראה לך? רואים שאכלת את הקמפיין שלו, לא לפחד מהזקן שלו.. נראה כמו דרדסבא על האוטובוסים
    הוא ישלוט בעירייה ובעיר בדיוק כמו לופוליאנסקי שהרס את העיר, מתחייב להביא 100 אלף אנשים, כיצד בדיוק?

מי שלא מצביע מצביע פורוש!!!! עוד 5 שנים של אסון!!

6. yoni10 Member

חזרתי מהקלפי. בקושי היו אנשים, אבל הכי חשוב שחולדאי קיבל את הקול שלי.

7. פרנקו בארזי Member

שמישהו יתן אזהרה או יעיף כבר את הסס פברגאס הזה?
    קודם הוא כותב הודעות תמיכה בכהנא
    הוא מדבר פה לא פעם בגזענות נגד הערבים
    ועכשיו זה

אותי העיפו פעם לחודש כי אמרתי למישהו שהוא יכול למצוץ לויין רוני או משהו כזה...

ועכשיו אם נתעלם רגע מכשלונות גנטים -
    חברים, ריח של מהפך עומד באוויר, או אם להיות קצת פחות מקוריים - YES WE CAN
    מעיפים את התחת המושחת של חולדאי ומצביעים לאיש ערכי ומוסרי ואיש פשוט טוב, לראשות העיר הכי חשובה בישראל!

הוטספר, למה משנה לך הדעות הפוליטיות שלו?
    הוא הולך להיות ראש עיר, לא ראש ממשלה. מה שמשנה זה מה המצע שלו בנושאי חינוך ותחבורה וכו', לא מה הוא חושב על הסכסוך במזרח התיכון.

אה, ולמי ששאל - הוא עומד בתקווה. הוא לא שר אותה, כי התקווה היא המנון ציוני ודב חנין מודה בפה מלא שהוא לא ציוני.
    ולפני שכל מיני קפיטליסטים בשקל ושאר ירקות עושים מזה מטעמים - יש הבדל בין להיות לא ציוני לבין להיות אנטי ציוני.
    הוא לא אנטי ציוני, סתם לא ציוני. וכך או כך זה לא משנה לתפקיד ראש העיר.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

דווקא פה בראשון מרגישים שיש בחירות, בקלפי ליד הבית יש תנועה ערה של אנשים והספקתי בבוקר ללכת ולצביע לדב צור.

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בארזי, אני מצביע לו מ"שנאת המן", וכי יש אלמנטים שהוא דוגל בהם שאני לא רק רואה כחשובים אלא כאלה שעשויים לשמש יום אחד (מודל לחיקוי).

מסיים עוד שעה וחצי את העבודה והולך להצביע. Come on you Commi http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

10. Number 8 Member

במילטון. אחרי שאני ואבא שלי הצבענו, ראינו את לחיאני ויצא לנו לדבר איתו דקה שתיים. בן אדם נחמד מאוד שיכול להמשיך את ההתקדמות של בת ים.

זה נכון שהוא עושה טובות לקרובים אליו ודי מושחת, אבל אני מעמיד את אותם דברים מול הדברים שעשה לטובת העיר, הוא מנצח. בנוסף, מי ישמע המתמודד מולו הוא אלי יריב, שמלבד לעצור אנשים באמצע ריצה ולזיין להם בשכל, הוא לא עשה הרבה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/08
  11. אלי מתחן Member

תשאל את עובדי ביקור חולים שפורוש עשק להם את הפנסיה מה הם חושבים עליו.
    הדוסים (ואני מתכוון רק לאוכלוסיה של החרדים, אין לי שום בעיה עם דתיים ודתיים לאומיים) הם אוכלוסיה של טפילים : לא עושים צבא, לא משלמים ארנונה, לא משלמים מיסים, וחלק מהם גם לא עובדים, ופורוש לא מתכוון לשנות שום דבר.
    בירושלים יש את הארנונה הכי גבוהה בארץ כי כל אחד מהתושבים בשכונות החילוניות משלם על תושב במאה שערים שלא מתכוון לתרום שום דבר למעגל החברתי אלא רק לגזול.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חזרתי מהקלפי והיה ממש ריק...

חנין קיבל את הקול שלי אבל יהיה ממש קשה להעיף את חולדאי...

לכל מי שהצביע חולדאי והוא לא עשיר אני באמת לא מבין אותו...

מאוד מקווה שאם במקרה והמושחת יבחר חס וחלילה אז הוא יהרוס את המגרשים הקרובים לבית שלו ושיהרסו לו את הבית ואת כל המקום בו בילה את הילדות שלו או שיעשו כמו שעושים ביפו שזה לאט לאט נהיה רק בניינים חדשים והכל זה העשירים האלה שמשתלטים לי על העיר...

13. Pipe Member

למה אמא שלך ואחותך לא הצביעו? אם יריב ינצח בפער של קול, זה על אחריותך.
    ולמי זיו מצביע במודיעין? ולא, אל תגיד שאסור לו. הוא מסוגל לעשות הכל.

ובטח שהוא נחמד מאוד. מה ציפית מפוליטיקאי, לקלל ולרדת על הבוחרים שלו כשהוא רואה אותם ברחוב?
    ואני מקווה שאמרת לו שבגלל התחת השמן שלו לא יצאנו לאילת בי"ב ונסענו במקום זה לחרמון, ובגללו מסיבת הסיום שלנו הייתה באיזה חור בטיילת ולא במועדון.

14. y56kh Member

15. samoel Member

זהו הובסנו.
    זה הכה בנו בתדהמה. והאמת שידענו של ננצח בסיבוב הראשון. אבל כדי להיכנס לסיבוב שני נצטרכנו את הצלע השלישית שלא התעוררה למסע הבחירות הזה, ניצב סדימוס משה מזרחי שגרף קצת פחות מ- 13% והשאיר את דפנה האמיצה לבדה במערכה, מובסת, מושפלת אבל גאה אל מול ראש המועצה המכהן גיל לבנה. אצלנו במטה סררה תחושת תדהמה, וכשהקולות זרמו היינו בהלם. בקלפיות חזקות שלנו בתאוריה התברר שהפסדנו אפילו ביותר מפי 2 וזה רק אמר שאנשים פשוט משקרים. עכשיו ראש המועצה המכהן יקבל עוד 5 שנים, אני די ספקן למה הוא יוביל את הישוב. בסופו של דבר כדי להיבחר בפעם השניה הוא דגל בסיסמא: "אם זה טוב אל תתערב" לא הכעיס אף אחד והכל זרם ותקתק כשמבחוץ עכשיו יעלו הבעיות ונראה כיצד יתמודד איתן.

זהו זה,
    זה מאחורי אחרי לילות בלי שינה, חלוקה מתמדת של פלאיירים, התייצבות בבוקר בתיכון לקולות הנוער והצעירים, הסברה ועזרה בחוגי הבית, יום בחירות מעייף במיוחד בשמש קדחתנית וסיבובים בבתים להוציא תומכים להצביע, והכל בהתנדבות לאה, למי שהתחייבה להיות 100% ראש מועצה והכל בהתנדבות מלאה! תם והסתיים.

ובאשר לאבא שלי,
    הוא נכנס למועצה, יש לי אבא חבר מועצה, השאלה הגדולה אם מהאופוזיציה הוא יצליח לעזור לשכונה הדבילית והכסילה שלנו ששוב החליטה לפצל את הקולות והכריע למעשה את גורל הבחירות האלו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/08