בחירות בעוד שלושה חודשים - למי מצביעים?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Kgt1, ‏5/11/02.

1. לירן-ביתר Member

תפסיקו להיות דפוקים!!!!!!!!!!! מי ששונא את אלה שהורגים יהודים הוא לא נאצי!!!!
    למה כל מי שמצביע למולדת הוא נאצי???

2. ג'רי בית הלוי Member

לא, אבל מי שלא מבין מה הבעיה בליהרוג ערבים, ומתייחס לזה כאל עוד דבר בסדר היום שלו או של המדינה, הוא נאצי.

3. לירן-ביתר Member

אני אמרתי מה הבעיה בלהרוג ערבים??
    זה היה גרינאייפ.

4. AFC Member

לירן, תחשוב קצת.

אני לא אוהב פלשתינים. אבל אני גם לא רוצה להשמיד את כולם. מה לעשות, שאני חושב, מנסה להבין את הצד השני, ולא לחסל את כולם בלי להקשיב, בדם קר, רק בגלל כמה מחבלים שאין להם קשר אליהם. צדיקים בסדום.

אבל תבין, אם אתה אומר שכל הפלשתינים צריכים למות, אז לצערי אתה ממש לא חכם, ויש לך אידואולוגיות נאציות. העקרונות של הנאצים היו להרוג יהודים ולחסל את כולם ללא סיבה, בעוד העקרונות שלך הם לחסל את כולם - אולי עם סיבה, אבל עדיין לא מוצדקת.

קאפיש?

5. לירן-ביתר Member

דבר ראשון זה לא כמה מחבלים, יש הרבה מחבלים פלשתינאים. חוץ מזה אי אפשר להרוג רק את
    המחבלים וכל מי שפעיל באירגוני הטרור. בטח ראית ש-13 חיילים נהרגו בג'נין כי הם ניסו לא
    לפגוע באזרחים. ואם לא יהרגו את כל המחבלים אז הטרור ימשך והרבה ישראלים יהרגו. אז מה אם
    אתה מנסה להבין את הצד שלהם, תנסה להבין גם את המשפחות של אלה שנהרגו בפיגועים.
    לדעתי, אם זה היה אפשרי, אז היה צריך להרוג רק את המחבלים. אבל אי אפשר לעשות את זה,
    אז צריך להשמיד את כל המחבלים בלי להתחשב באזרחים. אין מה לעשות, ככה זה, כשהשלטון
    דפוק אז כל האזרחים מפסידים. בדיוק כמו באפגניסטן, שבגלל כמה מחבלים האמריקאים נלחמו
    וההתחשבות שלהם באזרחים הייתה רק לזרוק להם אוכל.

6. AFC Member

ועכשיו תגידו אם הוא שווה תגובה.

7. ג'רי בית הלוי Member

הנאצים בשלטי התעמולה שלהם, 1930.

8. green-ape Member

אני לא חושב שהדור של בגין ובן גוריון מת , אריק שרון הוא חלק מהדור הזה.
    יצחק רבין היה חרא של רה"מ ורק בגלל שהוא נרצח עשו ממנו אליל תקשורתי.
    (לא שאני לא מעריך אותו כחייל וכאחד שהקים את המדינה , אבל מ1992 שהוא נבחר להיות רה"מ הוא היה חרא של ראש ממשלה , רק פיגועים היו , אבל זה לא אומר שהיו צריכים לרצוח אותו ואני לא מאלה שבעד הרצח).
    אריק שרון כשל מבחינתי רק בתחום הכלכלי , בתחום הביטחוני הוא עשה כמה שהוא יכול כדי לחפות על הטעויות של ברק הכלב.

פשוט מאוד , המדינה של נו זקוקה עכשיו לימין (לא קיצוני מדי) כמו אריק שרון וליכוד..
    אז מי שיש לו זכות הצבעה שישים בקלפי מחל.

9. ג'רי בית הלוי Member

אריק שרון כשל רק בתחום הכלכלי?
    מתי העבירו את חוק טל?
    כמה פיגועים היה בתקופתו של אריק שרון?

ואריק שרון, עם כל הכבוד, לא משתייך לדור שציינתי.

10. green-ape Member

על המשפט האחרון אני לא יתווכח איתך כי זה יותר דיעה מאשר עובדה.
    הפיגועים התחילו בתקופת ברק , בתקופת שרון סוכלו הרבה מאוד פיגועים!!!!!
    מבצע "חומת מגן"
    תקיפות בעזה , ג'נין וכל שאר הרא שיש לנו כאן.
    אני לא אומר שהוא עשה הכל , אבל אל תשכח שהוא קיבל מדינה במצב חראאא!!!בכל התחומים.
    חוק טל??
    אני לא מבין בזה כל כך , אני הייתי בוחר אם יכולתי באריק שרון , בשביל הביטחון.

ובדוגרי... איזה מנהיג כיום יכול להחזיק את המדינה בתחום הביטחוני יותר טוב ממנו??

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברים יקרים, זה רשמי.
    הרב בא-גד הודיע כי הוא ירוץ לכנסת ה-17. כן כן, הרבה בא-גד עדיין לא מוותר תרתי משמע, והוא רץ בראש "מורשת אבות". ז"ך - שמן זית טהור.

והפעם הוא עושה רושם רציני, עם שתי הצעות חוק שהוא יגיש.
    הראשונה: נבחרי המדינה אמורים לעשות את התפקיד שלהם מתוך בחירה, ולכן זוהי בעצם התנדבות. בעצם: לא לשלם להם שכר, לא מגיע להם. ככה לא יהיו שחיטויות ואנשים יפעלו מתוך כוונות טהורות. ככה גם כמובן נחסוך בכסף שאנחנו צריכים.
    השנייה: חוק חסר תקדים נגד האבטלה. החוק ייקח אנשים מובטלים ויעסיק אותם, כשהמדינה ממנת את רוב שכרם. ככה הם לא יתבטלו להם, וגם הם לא יהיו מובטלים. המדינה במילא משלמת להם ככה שלא יהיו הפסדי כספים מיותרים.

איך? רציני הבחור!
    http://images.nana.co.il/1811_6_bagad.Xxx

12. לירן-ביתר Member

די כבר שני שמאלנים מגעילים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אתם כבר ממש נמאסתם עליי. תפסיקו
    להשוות את כל הימנים לנאצים!!! אתם צריכים להתבייש במה שאתם עושים.

4444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444

בקשר ליצחק רבין, עושים מממנו אלוהים וזה ממש מעצבן. אנחנו כבר רגילים שאנשים נהרגים
    אבל את רבין עשו מלך. בסך הכל היה ראש ממשלה, וגם הוא סתם חרא. אבל בלי קשר אם הוא
    היה ראש ממשלה טוב או לא, זה נמאס שדוחפים אותו לכל מקום: כיכר רבין, רחוב רבין, בית
    חולים רבין, טקס רבין, כל יום רבין גם עושים לו תוכניות טלוויזיה. די כבר!!! כמה אפשר??? תיכף
    יבנו לו עיר. צריך לבטל את יום רבין ואת כל הטקסים שעושים לו כל שנה. הטקסים האלה
    משעממים מוות!!!!

13. Julian Joachim Member

מצטער להגיד לניצן, וידוקה, לירן וגרין אייפ שפשוט עברתם את הגבול של וויכוח לגיטימי.

לירן וגרין אייפ, הדעה שלכם היא הדעה שלכם, סבבה, רק שהיא מנוגדת לחוקי המדינה. כלומר, הדעה עצמה לא, אבל השמעתה בציבור בנסיון לשכנע אחרים בצדקתה (תעמולה) היא לא חוקית - ע"ע הוצאת כך מחוץ לחוק.

וידוקה וניצן, גם אתם עשיתם משהו לא חוקי, ועזבו את החוק, מעבר לגבולות היושר. לקרוא ליהודי אחר (שלא קורא חס וחלילה להרג יהודים אחרים) נאצי, זה לא נראה לכם קצת מוגזם? אפילו להגיד שהדעות שלו דומות, זה כל כך לא בסדר.

באמת, קצת תרבות דיון.

נ.ב.

הרב בא-גד גאון!!!

יש יש יש!

14. לירן-ביתר Member

אבל לא ניסיתי לשכנע אף אחד

15. ג'רי בית הלוי Member

הרב בא גד אימפריה!
    אני עוד בבחירות הקודמות תמכתי בו, ובתשדיר הבחירות המדהים שלו.

ועכשיו לעניין.
    לירן, בניגוד למה שאתה חושב, אני לא שמאלני(אני גם לא ימני, אבל זה סיפור אחר), ואני לא מתעסק בכל העניין של הימין שמאל, אני מעדיף להתעסק בעניין של המפלגות החברתיות, כגון שינוי. ואני לא משווה כל בן אדם שהוא ימני בדעותיו לנאצי, כי אז אני קורא לסבא שלי, ניצול שואה, נאצי. אני קורא ככה לאנשים עם דעות כמו שלך, שקוראים להשמדת כל הפלשתינאים, כי זאת גם הייתה עמדת המפלגה הנאצית בשנות השלושים של המאה הקודמת.

ובעניין של יצחק רבין, אני מסכים עם הרעיון שאתה עומד מאחוריו. זה ממש מגעיל הצביעות של כל העם הזה, שהלביש את רבין במדים של נאצי, ואח"כ בכו עליו, והכי דוחה היה משה קצב, שהשתתף בעצרות שהסיתו נגדו, ואח"כ מסביר ביום השנה למותו שאסור שדבר כזה יקרה יותר.