בורוסיה מונשנגלדבך 09\2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/7/08.

1. M'gladbachFan Member

Ralph אתה מתכוון ללכת למשחק דורטמונד - גלדבאך?
    אשמח לראות תמונות אחר כך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

yeah i will be there, but i´m not sure if i would take my cam.

maybe =)

3. Bayern`Lover Member

4. johnnie walker Member

מאהב באיירן,

חבל שאתה לא קורא ידיעות בפורום לפני שאתה מפרסם משהו,
    כל הידיעות על הרכש של גלדבך יושבות כבר מאתמול בדיון החדשות.

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

VFL BORUSSIA MOENCHENGLADBACH - Winter Pause

אימון פתיחה : 3.1.2009

מחנה אימונים : 12.1 - 18.1 גראן-קנריה מאספאלומאס

טורניר אולמות : 4.1 DERBYFIEBER בדורטמונד, מנצחת

משחקי אימון :

9.1 SC פדבורן - בורוסיה מ'גלדבאך 1-2
    15.1 בורוסיה מ'גלדבאך - גראסהופרס ציריך
    17.1 בורוסיה מ'גלדבאך - שחטיור דוניאצק
    20.1 בורוסיה מ'גלדבאך - בורוסיה דורטמונד
    24.1 בורוסיה מ'גלדבאך - FK מלאדה בולאסלב

הגיעו :

תומאש גאלאשק (באניק אוסטראו), פאול סטאלטרי (טוטנהאם הוטספר), כריסטיאן דורדה (נוער), לוגאן ביילי (KRC גנק), דנטה בונפים (סטנדארט ליאג')

עזבו :

סבסטיאן סווארד (האנזה רוסטק, מושאל), סאשה רוסלר (1860 מינכן), אלכסנדר פויגט (גרויטר פורת')

6. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שמות מאוד מעניינים גלאדבך רכשו עם פתיחת חלון ההעברות. אני בטוח שתומאס גאלאשק הצ'כי יהווה בורג מאוד משמעותי לגבי המשך הדרך של מינשנגלאדבך. צפויים לה משחקי אימון לא קלים בכלל, נגד קבוצות שעדיפות ממנו בהרבה כמו גראסהופרס, גלאטאסריי ודורטמונד. המצב של גלאדבך הוא הקשה ביותר מכל קבוצות התחתית ולכן גם השינוי הגדול בקאדר. למען האמת, למרות המאמן המוכשר על הקווים קשה לי מאוד לראות את גלאדבך מצליחה במאבק ההשרדות הזה. היא מתבססת על כמה שחקנים מאוד בינוניים שאינם מתאימים לליגה הזו ולמאבקים מהסוג הזה. אמנם למועדון יש ניסיון רב אבל לטעמי קרלסוהה ובילפלד לבטח טובות יותר ואני חושב שגלאדבך תחזור בצער רב לליגה השנייה בסיום העונה.
    יהיה מאוד מעניין לעקוב אחריה בעקבות הרכישות האחרונות עם החזרה מהפגרה.

7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אופיר, אני לא חושב שאפשר להגיד שהמצב של בורוסיה מינשנגלדבאך הוא הקשה ביותר בבונדסליגה, למרות המיקום שלה בסוף הטבלה בבונדסליגה, לגלדבאך יש הרבה יותר אמצעים להחתמת השחקנים ובעלי שמות עקב המסורת בעלת השנים הארוכות. ראה לדוגמא אנרגי קוטבוס, קבוצה ללא שם בכדורגל האירופאי שלא יכולה להרשות לאמצע לעשות שינוים דרסטים כמו שגלדבאך עושה ברגעים אלו ממש לקראת החלק השני של העונה. בגלדבאך יש אמצעים ויש יכולת להביא שחקנים עם שמות שלא כמו רוב קבוצות התחתית בבונדסליגה.

8. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק בגלל קבוצות כמו קוטבוס ובוכום טענתי שקרלוסהה ובילפלד טובות יותר ולא הזכרתי את השניים האחרות. גלאדבך קבוצה עדיפה על השתיים שהוזכרו בהתחלה, אבל המאבק האמיתי שלה יהיה מול קרלסוהה ובילפלד, שמה לעשות לפחות כרגע עדיפות.

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לפי הנקודות זה נכון, אך אני בספק ומונשנגלדבאך תהיה בתחתית בסיום העונה, בסה''כ קאדר נהדר להאנס מאייר שעובד קשה מאוד עם חניכיו כעת, אבל אני בטוח שהקבוצה תיראה אחרת בסיבוב השני של העונה. עם חיזוקים כמו אלו שללא ספק יכולים להיות ברומטרים חשובים בסיבוב השני. גלדבאך תיראה אחרת.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הבלאגן חוגג במונשנגלדבך

לפי עיתון ה"בילד" השחקנים מתקוממים נגד המאמן האנס מאייר ובינואר שלחו מכתב להנהלה עליו חתמו כל השחקנים ( או מרביתם) שבו הם מתלוננים נגד שיטות האימון של מאייר, על היחס שלו לשחקנים ( הוא צוחק על שחקנים, השחקנים שהוא העיף מהסגל הבכיר לא הורשו להיכנס לקבינת השחקנים) וכי האווירה באימון כמו של מלחמה שרק מפזרת דפרסיה ובנוסף הפיזותרפיסט האהוב גם הוא כבר לא מורשה להיות עם הקבוצה.

מאייר מאמן מצויין, אבל כבר ממזמן יש לי הרגשה שהוא קצת השתגע ...

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/bun...en-trainer.html