בורוסיה מונשנגלדבך 09\2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/7/08.

1. אפנברג Member

2. Don Joan Roman Member

באתר הרשמי של ולנסיה הגול של השחקן מספר אחד מתואר כ"פעולה מחשמלת".
    בנוגע לכך שהוא לא אמור להיות חלק מההרכב בהתחלה: אני לא מדואג מזה כל עוד המאמן נמצא עם ראש פתוח וייתן לגל לשחק אם הוא יוכיח את עצמו ויתאמן קשה, אם זה ככה אין לי וגם לא לגל שום בעיה שהוא יישב על הספסל כי גם אני וגם גל אלברמן יודעים שבמוקדם או במאוחר הוא יכבוש את ההרכב של גלדבאך פשוט כי הוא שווה את זה והרבה מעבר.

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/08
  3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אתה לא חושב שאתה קצת מגזים ? גל אלברמן שחקן מאוד כישרוני שנותן את הנשמה שלו לקבוצה בה משחק וכמובן שהוא יכול להיות שחקן חשוב במערך של מינשנגלדבאך. אך בכל זאת לעניות דעתי, אני חושב שמעל בורוסיה מינשנגלדבאך, אין לו מקום. כך שלהגיד שגל אלברמן שווה הרבה מעבר לכך, אני חושב שאתה טועה, הוא נתן יופי של עונה בבית''ר אשתקד, אבל הבונדסליגה זאת אופרה שונה לחלוטין.

4. Don Joan Roman Member

שחקנים גם משתפרים והם מגיעים לשיאם בד"כ בסביבות גיל 28 ואין לי ספק שגל אלברמן ישתפר כי הוא פשוט בחור כזה שתמיד לומד ואוהב ללמוד, בן אדם ממושמע, בן אדם צנוע, בן אדם שקט שלמרות שהוא חזק כבר פיזית לא יפסיק ללכת למכון כושר ולהתאמן 3 שעות ביום, שלמרות שהוא נמצא באחת מארבע הליגות הטובות בעולם לא יפסיק לבקש להשתפר, שלמרות שהאימונים קשים בחיים לא יגיד "אין לי כוח", שלמרות שיש לו בעיטה טובה הוא ימשיך לבקש מהמאמן עוד חצי שעה להתאמן על בעיטות לעבר השער, שלמרות שיש לו יכולת מסירה מעולה לא יפסיק להתאמן על החלק הזה.
    הוא פשוט שחקן כזה, שנועד לגדולות, עכשיו אתם מזלזלים בו כי הוא בא מישראל וחושבים "כמה כבר שחקן מישראל יכול להיות טוב" אבל אין לי שום צל של ספק שאת הכובע אתם תאכלו עם הרבה מאוד מלח, אני מאמין בשחקן הזה מאוד מאוד.

5. Fabio Junior Member

האשכנזי הכי מוערץ בבית"ר אחרי גידאמק וז'בוטינסקי :aaa031:
    וד"א, המילים לשיר שלו- נורא מקוריות....
    ועכשיו ברצינות, אני די מסכים איתך, הפתיע אותי מאוד אחרי האי הצלחה בספרד.
    הייתי משפר מעט את הפיזיות, דבר שלא קשה לשפר, אם אתה רציני, והוא אחד כזה.
    העתיד כולו לפניו, שיהיה בהצלחה..

6. Don Joan Roman Member

גאידמק לא מוערץ בבית"ר, הוא סתם בן אדם שבא ומשקיע במועדון אבל אף אחד לא באמת אוהב אותו, פשוט כי כולנו יודעים שאנחנו סוג של אינטרס בידיים שלו, גם הוא אינטרס בידיים שלנו אז בינתיים זה לא מפריע, אנחנו נותנים לו את ה"אהבה" שלנו ואת התנמיכה וההכרה והוא נותן לנו תארים וסיבות לשמוח, אבל זה למקומות אחרים ולא לכאן.

בנוגע לגל: פשוט אי אפשר שלא להעריך ולאהוב שחקן כזה, בן אדם מדהים ושחקן מצויין, בהחלט הייתי שמח לראות אותו שוב עם מדי המנורה על הגוף ועם סרט הקפטן, זה יכול להיות חלום פנטסטי.

בנוגע לאי ההצלחה שלו בליגה השנייה בספרד, כאשר גל היה שחקן מרכזי היא נאבקה על עליה וברגע שהוא ירד לספסל היא התחילה להפסיד בצרורות, מאוד מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/08
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הראשון איכזב במשחק הבכורה שלו בבונדסליגה, השני איכזב במשחק השני.
    וכך מוצאים את עצמם גל אלברמן ( משחק שעבר לא שיחק בכלל) ורוברטו קולאוטי רק על הספסל ואפילו לא כאופציה ראשונה.
    עוד בעבר לא חיבבתי את יוס לוקאי המאמן של גלדבך, והעונה זה לבטח לא ישתנה, מה עוד שאני חושב שאיתו גלדבך תחזור מהר מהצפוי לליגה השניה. במשחק הקרוב בכל אופן שניהם לא צפויים להיות בהרכב. חבל שגל נשפט לפי משחק אחד.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אתה פשוט מכניס את עצמך לכיס של השיראלים ולפי כך בונה את השיפוט שלך סובייקטיבית. אבל בשטח יש תוצאות של מאמן מצליח. הוא דרס את הליגה השניה ועלה בביטחה ללא גימגום קל שבקלים לליגה הראשונה. עכשיו יהיה לו מן הסתם יותר קשה, כי קבוצות שעולות מהליגה השניה בדרך כלל גם נלחמות על ההשדרות. פה הוא ישפט ולא אם הוא משתמש בישראלים או לא. אם הוא יצליח בלי להשתמש בהם, סימן שזהו מקומם.

אל תשכח גם שהוא המאמן והוא רצה אותם בקבוצה ואם היה לגלדבך מאמן אחר אולי לא היה עד היום בכלל ישראלים בבונדסליגה. אם הוא רואה בהם כמחליפים, סבבה, הוא לטעמי יודע מה הוא עושה.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דרס?
    ראית את הסגל שעמד בפניו ? ראית משחק אחד של גלדבך אשתקד?
    אני משער שלא, כדורגל אפור באיזשהו מקום אבל יעיל ל...ליגה השניה. לא ברור לי עד היום למה הקבוצה לא חיזקה את ההגנה שלה שלא היתה כ"כ טובה גם בליגה השניה, למה היימרות למרות שטעה אשתקד ממשיך להיות השוער הראשון שבמציאות הוא צריך להיות לא יותר משוער מחליף בבונדסליגה. הסיבות להעפלה של גלדבך לליגה זה היכולת האינדבדואלית של הכוכבים שלה כמו מארין, פרינד ונוייביל ופחות השיטה.
    כרגיל אתה נכנס לדיון מבלי אפילו פיסת אינפורמציה, ואחרי זה אתה מכנה אחרים סוביקטיבים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/08
  10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אתה סתם פרובוקטור. מה הופנהיים חיזקו? מה רע בשיטה הגנתית? זאת פילוסופית משחק לא משנה איפה משחקים ובאיזו ליגה, לכן הם הצליחו. וכן, כן ראיתי משחקים. סתם כואב לך על הישראלים במקום לפרגן לו שהוא הביא אותם כי מצא בהם משהו בניגוד לשאר המאמנים בגרמניה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/08
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כרגיל אני יגיד לבן סלע יבוא ויגיד שחור. ההבדל הוא שבעוד אני ראיתי עונה שעברה את הקבוצה אין ספור פעמים סלע כרגיל מדבר באוויר. שיבושם לך אם ככה.

מה ההבדל בין הופנהיים לגלדבך? כאילו פרט לעובדה שהופנהיים שיחקה כדורגל טוב יותר בעונה שעברה ( שלאוו דווקא בא לידי ביטוי מבחינת נ"ק) היא כמובן המאמן. רלף רנגניק מול יוס לוקאיי.

חאלס סלע, אתה לא מוסיף לעצמך, לפחות תראה משחק אחד שלם של גלדבך ואז תבוא לכאן שוב, תודה.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

להגיד כדורגל טוב יותר זה סתם משהו מהזווית שאתה רואה את זה, אבל על טעם וריח אין מה להתווכח, ואם זה לא לטעמך זה לא מזיז לאף אחד, כי עובדתית הם מקום ראשון בליגה. גם באיירן זה לא לטעמך ואתה שונא, אבל אתה תתמודד.

הופנהיים שיחקו יתר יפה בגלל זה מאמן גלדבך לא לטעמו של רוזנר עם כל ההצלחות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שוב כרגיל מר סלע מעוות דברים ומראה כמה מגוחך הוא יכול להיות...

הופנהיים מאז שהתחברו בסיבוב השני שיחקו את הכדורגל הטוב בליגה השניה, עובדתית הם גם זכו באליפות הסיבוב השני. גלדבך גיגמגמה לאורך כל הדרך, לא שיכנעה לאורך כל הסיבוב השני. וכל זה למרות שלרשותה עמד סגל טוב ועתיר ניסיון לליגה השניה. מה עוד שכמו שאמרתי אבל מומו סירב כמובן להתייחס גלבך ניצלה את היכולות האישיות של הכוכבים שלה ובכך הצליחה לקחת נ"ק גם ממשחקים שהיא לא היתה ראוייה לנ"ק. בנוסף אי אפשר היה לראות שיטת משחק.
    עוד הוכחה היא המשחק בשבת בהופנהיים, מבחינת סגל גלדבך לא נופלת מהופנהיים, ולמרות זאת הופנהיים היתה כ"כ דומיננטית במשחק שהתוצאה 0-1 בסיום עוד מחמיאה עם גלדבך . גם בעונת הירידה לוקאיי לא הצליח לעצור את ההידרדות ובעונה שעברה סה"כ עמד במטרה והרבה בזכות היכולת האישית של הכוכבים שלה. דברים אותם מר סלע הידוע גם בכינויו מומו בגלל השטויות שהוא מנסה למכור כאן בפורום בחר להתעלם מהם. כמובן שהוא לא ראה אף משחק של גלדבך בעידן לוקאיי ומסתמך בדבריו רק על......
    כלום, סתם בשביל הכיף. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/08
  14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

וכל אלו לא עושים מאמן אחד רע ואחד לטוב. הן די זהות בסך הכל ועדיין מוקדם להשוות בינהן בליגה הראשונה, אבל בליגה השניה גלאדבך היו עדיפים עובדתית. אתה סתם שונא מאמן אחד בגלל הישראלים, וזהו, תודה בזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

Hervorragend: Albermann, Baumjohann
    Sehr Gut: Matmour, Marin

אני חושב שזה אומר הכל, אלברמן נבחר יחד עם באומיואהן לאיש המשחק. שימו לב שברגע שגל יצא בדקה ה 75 חטפה הקבוצה את שני השערים. בתקווה שלוקאיי יוכיח שאני טועה לגביו ובמשחק הבא לא יחזיר את סוורד להרכב במקומו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx