בורוסיה מונשנגלדבך 09\2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/7/08.

1. אפנברג Member

גלאדבך ניצחה 0:7 במשחק אימון את באד ליפספרינגה. קולאוטי כבש צמד, אלברמן קבל מנוחה מהמאמן ולא שותף. לפי קולאוטי ההתאקלמות של אלברמן עד כה מצויינת.

2. FC_Bayern Member

לדעתי נראה בעונה הקרובה את אלברמן וקולאוטי משתפים הרבה פעולה יחד, וכן- בהרכב הראשון. עם כל הכבוד לחלוציה\קשריה של העולה הטרייה, צמד הישראלים ראוי להיות בין ה-11 הראשונים והוא יהיה, כך אני מאמין.
    צפו להרבה שידורים של גלאדבך בספורט 5+ (כך אני לפחות מקווה..)

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיבבתי את גלדבאך גם כי היה לי צעיף ממש מדליק שלהם שעם השנים כבר לא אצלי, חיבבתי אותם כשכריסטיאן ציגה חזר אליהם ואיתו גם הגיע מהפרמיירליג תומאס הלבג. זה לא ממש עזר להם באותה עונה, הם ירדו ליגה וציגה המסכן פרש בגלל כל הפציעות...

4. אפנברג Member

גלאדבך ניצחה את ווסט ברומיץ' 1:2 במשחק אימון. קולאוטי כבש (שערו ה-3 עד כה במשחקי קדם העונה). אלברמן פתח והוחלף בדקה ה-79.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל שלא יהיו אשליות, קולאוטי עדיין שחקן ספסל בגלדבך. גם רוב פרינד וגם אוליבר נוייביל באים לפניו בהרכב.
    לגבי אלברמן, פאווה ההולנדי הוותיק הוא באנקר, שאלת השאלות מי ישחק לצידו. סימן בהחלט חיובי היום שגל פתח.

6. Boxster Member

לדעתי תיהיה להם עונה מצוינת...הם יצליחו לסיים בערך במקום ה7-8....
    אחלה של קבוצה יש להם..

7. דנידין Member

לבורוסיה הקטנה הולכת להיות עונה קשה מאד וקריטית. לא רואה אותם מתרוממים יותר מדי בטבלה, עצם העובדה שאלברמן אמור להיות שם שחקן מפתח מראה כמה המצב חמור. גם הרכש שהם הביאו עד עכשיו לא הפיל אותי מהכסא.
    תסריט חיובי: אלברמן שחקו העונה, גלדבך מקום 10
    תסריט שלילי ואובייקטיבי יותר, גלדבך נאבקת על הירידה ונושרת בתום העונה.

8. dany14792 Member

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/08
  9. AmitHBS Member

בכתבה על קולאוטי ואלברמן בידיעות עשו כאילו קולאוטי כבר קפטן של גלזבך איזה 5 שנים..עשו אותו ותיק משהו והוא כולה שנה בכדורגל הגמני..כאילו עכשיו הוא צריך ללמד את אלברמן את הסגנון ולגרום לו להתאקלם שהוא בעצמו בקושי התאקלם כי שנה שעברה רוב השנה הוא היה פצוע..

10. דנידין Member

וקולאוטי לא מפסיק להפציץ! באימונים.
    אתמול הוא כבש צמד ב 45 דקות נגד היירנביין ההולנדית, אולי זה עונת הפריצה שלו, מי יודע. נרזיק לו את האצבעות, רק שלא יפצע.

11. FC_Bayern Member

הבחור התעורר בדיוק בזמן- כשהקבוצה העפילה לליגה הבכירה.
    נקווה שתהיה לו עונה טובה, כמו גם לגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

12. joe Member

13. Don Joan Roman Member

השחקן היחיד שפחדתי מעזיבה שלו וטענתי שאין לבית"ר שום סיכוי להביא לו מחליף ברמה אפילו קרובה לשלו זה גל אלברמן ואם בגלדבאך מתכוונים לתת לאלברמן את המושכות במרכז השדה אז הם הרוויחו שחקן מצויין, אז נכון גל עד עכשיו שיחק רק בליגה הישראלית ובליגה השנייה בספרד אבל כל מי שראה אותו בעונה האחרונה במדי בית"ר (ותסמכו עליי שראיתי אותו בכל משחק ומשחק כולל משחקי אימון,וגם במספר אימונים ומשחקונים פנימיים) יודע שהוא פשוט גדול על הליגה הישראלית ב-2 מידות, השחקן הישראלי הטוב ביותר בתפקידו ולטעמי הוא הטוב ביותר גם בליגה הישראלית (כן טוב יותר מבואטנג), שחקן עם תיקול נקי ברמה אירופאית גבוהה, ראיית משחק של פליימיקר וכוח פיזי פשוט אדיר, אין לי שום ספק שאם יקבל את ההזדמנויות הראויות הוא יצליח בגרמניה ובגדול.
    אני לא חושב שגל יכול בעונה הראשונה להוביל את גלדבאך לצמרת או למרכז הטבלה ואני דיי בטוח שהם ילחמו בתחתית אבל אני גם בטוח שאם הם ישרדו את העונה הזאת וגל יהיה בורג מרכזי בקבוצה, תוך 3 שנים מקסימום הוא יהיה מהבולטים בתפקידו בליגה הגרמנית.

אתה נולדת להיות שחקן קוראים לך - גל אלברמן, אלברמן, אלברמן, אלברמן...
    א-ל-ב-ר-מ-ן

דרך אגב אשמח מאוד אם תביאו לכאן כל קישור למשחקים של גלדבאך וכמובן תקצירים מהמשחקים שלהם כדי שאוכל לעקוב אחריי השחקן מספר אחד

דרך אגב 2 - מי שיכול לתרגם את הכתבה ולכתוב אותה כאן זה יעזור מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/08
  14. Maccabi_Haifa Member

אלברמן בארץ אף פעם לא היה כל כך בולט היו את הכשרוניים הנוצצים והוא היה תמיד צנוע
    אני זוכר שהיה רעיון אם לואיס פרננדז ששאלאו אותו מי השחקן ברמה הכי גבוהה בביתר שיכול להגיע לרמות גבוהות.. הוא אמר אלברמן ואני לא הבנתי אז למה דווקא אלברמן אבל מאז התחלתי להעריך אותו כי כנראה לואיס ידע על מה הוא מדבר
    ועכשיו אחרי העונה האחרונה שלו באמת ראו איזה שחקן גדול הוא צנוע עובד קשה
    הלוואי שיצליח

15. דנידין Member

ולמרות כל המחמאות שמחולקים לשניים, נראה שההרכב הצפוי של גלדבך לא כולל לא את אלברמן ( סשה רוזלר ופאווה מועדפים עליו בקישר המרכזי.
    בהתקפה ממשיכים לזכות לעדיפות רוב פרינס ואוליבר נוייביל.