בורוסיה דורטמונד 2016/2017 :: העולם שייך לצעירים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י VAR, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. BayernMunchen Member

כתב ספורט שלא מבדיל בין רויס לג'צה שלא יתעסק בענף הזה.
    משהו בעניין של דורטמונד, אני מתרגש לא פחות מהאוהדים של דורטמונט מפתיחת עונה, מצפה לבאיירן מאבק צמוד מאוד עם דורטמונט, שתי הקבוצות מתחרות על אותם שלושה מפעלים במקביל, דווקא בליגת אלופות אני צופה שיהיה מעניין, באיירן, דורטמונד, לברקוזן ואולי מישנגלאדבאך, קצת אופ טופיק מהנושא אבל הייתי מצפה לחיזוק גם אצל לברקוזן.

2. Lebron Member

כנראה שהייתי צריך להדגיש את הטעות של הכתב..

3. אפנברג Member

אמנם רק אימון אבל דורטמונד נראתה מצוין מול יונייטד ב1:4. דמבלה נראה רכש טוב ובכלל שאפו לדורטמונד שכבר כמה שנים מצליחה למלא את השורות כל פעם אחרי שמאבדת שחקנים חשובים. היתה חסרה מאוד בצ'מפיונס אשתקד ושמח שחוזרת.

4. Rushie Member

הרכש של דורטמונד כמעט תמיד מעניין ואני בטוח שזה פותח את התיאבון לאוהדים שלה. לי דווקא יש ספקות לגביה לעונה הקרובה.
    זו קבוצה די חדשה ותמיד יש את השחקנים שלוקח להם זמן להתחבר ואת אלו שלא מתחברים בכלל. בהתקפה לדעתי נעשתה עבודה יפה כדי להתגבר על העזיבה של מחיטריאן, השאלות שלי הן בעיקר על השחקנים החדשים בהגנה ועל גצה, שבגלל העניין של ליברפול יצא לי להתעניין בו לאחרונה ואני בספק לגבי כמה החזרה שלו תהיה הצלחה. כולם אוטומטית שמים אותו ב-11 למרות שבמצב הנוכחי של המוניטין שלו אני לא בטוח שקגאווה לא שווה הרכב לפניו. הוא הגיע לבאיירן כשחקן צעיר עם פוטנציאל ענק ונתקע במקום שלא לומר הלך לאחור בצורה שמזכירה לי קצת שחקנים בליגת העל.
    זה גם בכלל לא מובן מאליו שאם יהיו פציעות בחלק ההתקפי ואחד הילדים החדשים ייכנסו להרכב הם יתנו תפוקה ישר.

5. BVB09 Member

למרות העזיבה של שחקני מפתח, דורטמונד תהיה חזקה בעונה הבאה והעתיד נראה מבטיח.
    אבל העקב אכילס של הקבוצה הוא עדיין מרכז ההגנה. יש עומק משמעותי באגפים בתוספת דורם ופארק הנשכחים
    גינטר עדיף בתור מגן ימני, בארטרה בסימן שאלה , ובנדר האמת סוג של ברירית מחדל, אז אני מקווה שהקיץ עוד לא נגמר מבחינתו בנושא
    לגבי שורלה, לבנות על דמבלה כרגע זה הימור,למרות הסכום שהוצא עליו הוא החתמה מצוינת. עדיף אותו איתנו מאשר לאבד שני ציפורים ביד. אני שמח על החזרה של גצה זה כנראה הדבר הכי טוב שיכל לקרות לנו תחת טוכל הוא עוד יחזור לעצמו
    הקישור וההתקפה של דורטמונד על הנייר עמוקה בכל עמדה. עם נביא המשך ישיר ליכולות מהעונה הקודמת כל זה בתוספת הרוטציות בכל עמדה, הופוטנציאל של הצעירים ובנוסף לכך הכושר של כל אחד לחוד, תסריט לאליפות לא נשמע מפורך
    דרך אגב עם טוכל ימשיך עם המתוכנת של השוערים כמו בעונה הקודמת אתה יכול לשכוח מרבע גמר אלופות

6. VAR Member

אם הוא ימשיך עם מתכונת השוערים מהעונה הקודמת זו עילה לפיטורין.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נבנת אצלכם אחת הקבוצות המסקרנות באירופה.
    אולי גם מריו גומז יצטרף.
    קישור והתקפה מפחידים.

alexshw אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

אני חושב שבראיה לאחור בדורטמונד רק יוכלו לברך על הקיץ הזה בו המועדון מתחדש בשלד מאוד מוכשר ונפטר אומנם משחקנים חשובים אך שניים מהם גם פציעים.
    כמובן תלוי איך העסק יתחבר ותלוי גם בהשארות של אאובמאינג. ההרגשה שהתנאים האלה ימולאו.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אאובמאינג לא ישאר בסוף.
    אולי גם זה צעד טוב, אם יקבלו עליו הצעה כמו שמפרסמים (70-80 מילון יורו) ולהביא את גומז שרעב להצליח. גם שדרוג כלכלי וגם ריענון לסגל.

10. פול סקולס Member

שנה אחרי שנה מרוקנים אתכם מהשחקנים המשמעותיים שלכם, וכל פעם מחדש אתם מצליחים להביא כל מיני 'מציאות' ולהוכיח שהשלם גדול מסך חלקיו (גם אם לא כל עונה היא עונה מהסרטים... זה אך טבעי).

הייתי אומר 'הלוואי עלינו', אבל המצב שונה.
    זה שאתם לא מצליחים לגדול לממדים של באיירן, וה fanbase שלכם נשאר צנוע יחסית, ואתם נראים ומתנהלים כמו מועדון כדורגל ולא כמו עסק (בשונה נניח מיונייטד או ריאל מדריד), דווקא שם אתכם בעמדה נוחה מאוד כשאתם באים לקנות שחקן כלשהו. אף אחד לא מנסה לחלוב אתכם עוד לפני שהתחיל המו"מ.

אנחנו בחיים לא היינו מצליחים לקנות מראן את דמבלה ב-12 מיליון יורו או כמה שזה לא היה ששילמתם עליו.

11. JohnTerry26 Member

מתעניין לדעת אם לדעתכם הקישור המרכזי חזק מספיק? קסטרו/רודה/וויגל זה מספיק טוב כדי להחליף את גונדוגאן שהיה מנווט לכם את המשחק? (כשהיה כשיר)

12. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

ברוב הסיבוב השני גונדואן לא שיחק ודורטמונד הסתדרה די טוב. לא יודע אם זה יספיק, אבל נראה. וייגל מצוין (רכש מטורף של דורטמונד ביחס למחיר, ככל שאני חושב על זה יותר זה יותר מרשים), אני מאוד מחזיק מקסטרו אבל הרבה מאוד יהיה תלוי בו ולא בטוח שהוא יעמוד בציפיות, רודה הוא שחקן טוב אבל גם עם סימני שאלה ויש גם את מרינו שאולי יפתיע כמו וייגל בעונה שעברה (@יענקלך שחרר אם ראית את משחקי ההכנה עד עכשיו, איך הוא שיחק?).
    אני חושב שהקישור האמצעי של לברקוזן, עם לארס בנדר, קאמפל, אראנגיס ובאומגרטלינגר עדיף על זה של דורטמונד - לפחות עד שרודה, וייגל וקסטרו יוכיחו שהם יכולים להחזיק את הקישור של דורטמונד ולהסתדר בלי גונדואן.

הזכרתי את זה כבר, אבל לא רק הקישור האמצעי ״אולי לא מספיק טוב״. יש המון שחקנים בדורטמונד שמאוד לא ברור איך הם ישחקו, יכול להיות שזה יצליח ואולי אפילו תואר כלשהו יגיע לדורטמונד - וגם יכול להיות שהקבוצה לא תתרומם, לא תצליח לשחזר את היכולת מהעונה שעברה ובמקום להיאבק עם באיירן על האליפות תיאבק על מקום בליגת האלופות עם לברקוזן, שאלקה וגלאדבך (ואולי אחרות, אבל זה לא העניין).

13. VAR Member

הוא לא שיחק עדיין בהכנה כמו כל מי שהיה בצרפת בקיץ הזה

עריכה: בעצם דיברת על מרינו, אני צריך להתעורר עדיין :)

יצא לי לראות רק את המשחק מול הסיטי והוא בכלל תופקד כבלם. אין לי ממה להתרשם בינתיים. לדעתי עם העומס האדיר בקישור הוא יתקשה לגרד דקות, הוא בן 20 בסך הכל וכנראה שאין לטוכל פטיש אליו כמו שהיה לו עם וייגל.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלה בלה בלה. הוא משלנו, מקווה שלא ישחק בבאיירן. הולך להיות הקשר הכי טוב שיצא מבואריה אי פעם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.