בורוסיה דורטמונד 2015/16 :: עונה טובה מסתיימת ללא תארים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏24/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

מי שהם ניסו לקנות קודם לכן הוא יונוס מאלי ממיינץ, ההצעה האחרונה שלהם (13 מיליון אירו) נדחתה (אם כי יש סיכוי לא רע שהוא יעבור בקיץ). מאלי הוא גם קשר התקפי, כך שטורס הוא לא פשוט שחקן שהיה נראה כמו עסקה טובה אלא עונה על צורך מסוים של דורטמונד.

מה הצורך הזה ואם דורטמונד באמת צריכה אותו? לא יודע. לפי מה שזכור לי ממנו הוא (כמו שכתבת) יותר מתאים לעמדה של קגאווה (או של הקשר הנסוג יותר, שגונדואן בדרך כלל ממלא) ולא לאגפים. לשתי המשבצות בקישור המרכזי/התקפי אצל טוכל יש כבר את קגאווה, גונדואן, קסטרו ושהאין (גם לייטנר, אבל הוא כמעט ולא משחק).
    המצב כרגע הוא שאם קגאווה או גונדואן יפצעו, הכשיר מביניהם ימלא את עמדת הקשר ההתקפי כשקסטרו לצדו. אולי טוכל לא סומך על שהאין שיישאר הגיבוי הראוי היחיד במצב כזה.

אני חושב שיש מקום לעוד קשר התקפי בדורטמונד, אבל לדעתי גיבוי לאגפים נחוץ יותר.

- פליקס פסלאק ומי שנחשב לכשרון הגדול בנוער של דורטמונד ביחד איתו, הקשר ההתקפי האמריקאי כריסטיאן פולישיץ׳, עלו לקבוצה הבוגרת (פולישיץ׳ ישב על הספסל מול דורטמונד). קצת מפתיע אותי בהתחשב בכך שהם עוד לא שיחקו בדורטמונד II, אבל כל עוד הם עוד לא ישחקו בבוגרים הם ישותפו במשחקי הנוער או המילואים.
    יש סיכוי לא רע שהם ישחקו בקבוצה הבוגרת כבר העונה, במיוחד האמריקאי שלהבנתי הרשים במחנה האימונים.

- מתברר שאדריאן ראמוס קיבל לפני שבוע הצעת ענק מסין (7 מיליון אירו בשנה), אבל דחה אותה כדי להמשיך ולשחק באירופה.

Franco ו-Roma אוהבים את זה.
  2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

3. JohnTerry26 Member

שאלה - הכרטיסים לדורטמונד-באיירן ב5 למרץ כבר נמכרו?

4. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אני לא יודע, אולי מישהו ידע לענות לך - בינתיים אתה יכול לנסות לבדוק באתרים המתאימים מההודעה הזו:
    נסיעה לגרמניה

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוקרטיס קרע שריר ויעדר 3 שבועות.

6. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

שחקן ההגנה הטוב ביותר של דורטמונד, מוריד עוד קצת את הסיכויים שלהם להפתיע את באיירן. בכל מקרה, קשה לי לראות אותם זזים מהמקום השני, כך שפרט למאבק על האליפות בעל הסיכויים הנמוכים מאוד ממילא ולמשחק-שניים בליגה האירופית, זה לא אמור להשפיע עליהם יותר מדי.

7. VAR Member

אז זהו שמשחק-שניים כשאתה בשלב נוקאאוט זה בדיוק מה שכן אמור להשפיע. את פורטו אנחנו צריכים לעבור גם בלעדיו תודות למקדמה המצוינת שלנו מהמשחק הראשון, אחר כך זה כבר תלוי בהגרלה.

8. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

סוון בנדר האריך חוזה עד 2021.

9. BVB09 Member

שמישהו יסביר לי למה גונדוגאן לא פתח היום בהרכב (?)
    עד עכשיו חצי שני לא מזהיר מבחינתנו, עדיין לא התעוררנו מפגרת החורף, שלא נדבר על זה שאפילו לא התחזקנו בחלון ההעברות
    אלא הלכנו צעד אחורה, לא נשאר עוד הרבה השבוע עוד נפגוש את באיירן וזה כנראה יעיד על סיפור האליפות
    והאמת בלי סוקרטיס וכנראה הומלס זה נראה די אבוד.

10. AS R Member

סיפור האליפות גמור כי באיירן לא מאבדת נקודות.
    גינדוגאן לדעתי לא היה כשיר למשחק שלם ולכן לא פתח.

11. BVB09 Member

אז קלופ חוזר הביתה, המפגש הכי מתבקש שיש, המפגשים ייערכו ב-7 וב-14 באפריל. עד אז כסיסת ציפורניים...

12. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

עכשיו התברר לי שדורטמונד עוד לא הפסידה ב2016, וסיימה רק פעמיים בתיקו (גם זה מול באיירן הראשונה והרטה השלישית).

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

לדורטמונד מתחילת העונה יש אחוזי הצלחה יותר גבוהים משל יובנטוס(הראשונה באיטליה) ומשל אתלטיקו(השניה בספרד) אבל העיקר שהבורים יגידו שפפ מתחרה בליגה בלי יריבות

Eric Cantona אוהב/ת את זה.
  14. אפנברג Member

מצטער על התגובה הריקה למעלה, הסתבכתי עם הנייד...טכנולוגיה זה לא אני...לגבי עניין היריבות בבונדסליגה לאור האמירה שאין לבאיירן יריבות: אבן הבוחן אינה דורטמונד אלא האם באיירן היתה בפיסגה בחמש פור גם באנגליה או בספרד. בליגה האירופית כל הגרמניות הודחו למעט דורטמונד ויש שם שלוש ספרדיות. למה? כי הגרמניות, למעט באיירן ודורטמונד, לא פונקציה באירופה. מתי קבוצה גרמנית זכתה לאחרונה במפעל המשני? במילניום הקודם. מתי קבוצה גרמנית למעט באיירן זכתה בתואר אירופי? במילניום הקודם. גם זה אומר משהו

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפיר, אתה מודע לזה שלסטר במקום הראשון באנגליה וטוטנהאם (יודע נגד מי הם שיחקו בליגה האירופית) בשני?

מצב נושא:
הנושא נעול.