בורוסיה דורטמונד 2015/16 :: עונה טובה מסתיימת ללא תארים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏24/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. bvb_fan Kevin Großkreutz

מסכים, עסק לא חכם, הוא שחקן ענק. הוא יכבוש מולנו כמו שכולנו יודעים ויותר מזה, מה שמאכזב בעיני היא העובדה שיאנוזאי יחזור בקרוב לאנגליה ורכשים ילכו ויבואו אבל את אחד השחקנים המוכשרים בעמדה הזו פספסנו.

2. bvb_fan Kevin Großkreutz

אגב, בלי קשר, היציאה של דורטמונד לפגרת החורף נראית אופטימית מתמיד, אף רכש לא בא (אין צורך באמת) ואף אחד לא הולך (כרגע, מלבד הופמן).
    מצבנו נראה אופטימי מאוד, חצי עונה מעל הציפיות עם מאמן שמדבר מעט ועושה ממש הרבה.
    קלופ ללא ספק המאמן האהוב עלי ויישאר כזה, אך אני חייב לציין שההבדל בינו לבין טוכל מתבטא במשחקים מול קבוצות קטנות. קלופ היה משוגע וידע בעיקר להגיע מול קבוצות גדולות. טוכל לעומת זאת מגיע לכל המשחקים עם הקטנות וזה חשוב מאוד. כדורגל מאוד מסודר ומאורגן ולא מופרע ומטריף כמו של קלופ. עוד לא החלטתי מה אני אוהב יותר.

3. k_700 Member

יש לא מעט דיבורים על זה ובמשחק האחרון מול צ'לסי הוא אפילו נצפה יושב באצטדיון ליד ג'סי לינגארד ועוד כמה שחקנים.

תכלס אני מאוכזב מזה, מאוד רציתי לראות אותו משתלב יותר ומנצל את העונת השאלה הזאת שלו, אולי אפילו עכשיו אם הופמן הלך הוא היה יכול לקבל יותר דקות.
    ההתחלה שלו אצלכם דווקא הייתה מבטיחה, גם אם לא בישל בכמויות כשנכנס לא מעט מהספסל ובמשחקים באירופאית הוא היה מעורב מאוד, יצר מצבים, היה שותף למהלכים שהובילו לשער.
    אהבתי שתוכל ניסה אותו כמה פעמים מתחת לחלוץ שזו עמדה שאני חשבתי שגם ביונייטד הוא צריך להתעצב לתוכה(ובתחילת העונה ואן חאל התחיל לנסות את זה עד שהושאל).

מצד שני מאוד יכול להיות שהוא יתרום לנו לא מעט אם יחזור, אנחנו צריכים שחקן שיכול לתת אופציה לאגפים ולשחק במקום רוני או הרירה כ"10".

4. AS R Member

ההשאלה של ינוזאי מתבטלת והוא חוזר כבר עכשיו ליונייטד, מה שאומר שדורטמונד כבר נפרדה משני ווינגרים בחלון ההעברות הנוכחי.

5. VAR Member

טוב זה כבר נראה לי כמו טמטום מצידנו. מעמדה עמוסה הפכנו לעמדה מדולדלת לאללה. הם בונים שם על זה שרויס יהיה כשיר עד סוף העונה?
    יש לי הרגשה שאנחנו הולכים לראות הרבה את אובמיאנג באגף ואני לא אוהב את זה בכלל.

6. AS R Member

אולי יש ווינגר אחר שאמור להגיע. לא רואה את אובמיאנג עובר לאגף עם הנתונים הפסיכיים שלו מאז שעבר לשחק בחוד. בטח כשזה אומר שראמוס יהיה חלוץ פותח.

7. VAR Member

מי שיצא למחנה האימונים בדובאי הוא פליקס פאסלאק מהנוער שנחשב לכישרון גדול לפי כלי התקשורת בגרמניה. אני אף פעם לא נגד שיתוף כישרונות מהנוער אבל לפניו ברוטציה יש שני שחקנים מאוד בכירים וקשה לי להאמין שהוא ייכנס להרכב אם רויס ייפצע פתאום (והוא ייפצע).

למה להביא ווינגר אם כבר היו לנו שניים כאלה שדחקנו החוצה?

8. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

פסלאק כשרון מאוד מעניין. השחקן הטוב ביותר בנבחרת עד גיל 17 ששיחקה במונדיאל השנה. מהיר, דריבל, בעיטות ומסירות ברמה גבוהה לגילו, ורסטילי (אבל לא מתאים כל כך לעמדת המגן הימני שהוא נקשר אליה. הוא הרבה יותר קיצוני או אפילו קשר התקפי או אמצעי). הוא משקיע הרבה, גם בהגנה. ועם זאת, הוא לא מוכן לקבוצה הבוגרת ואם אני לא טועה עוד לא שיחק אפילו בדורטמונד II. בקיצור, אל תבנו עליו עדיין לקבוצה הבוגרת - אני מניח שבעונה הבאה הוא יתחיל להשתלב שם באיטיות.

בינתיים דורטמונד מקושרת לשני קיצונים צעירים ומבטיחים - הברזילאי מלקום, ואנדריאה זיבקוביץ' הסרבי (שחקן מאוד מוכשר לדעתי), שחצי מהכרטיס שלו בבעלות פיני זהבי אאל"ט ולכן אולי יחתום בבנפיקה.

golding, אלעד ו-VAR אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

אאובמאינג הוא שחקן שנת 2015 באפריקה. הקדים את יא יא טורה ואנדרה איו.
    אגב אם לא היה בוחר בצד תמוה משהו לייצג את גבון, הוא בכלל לא היה משתתף בתחרות הזו :)

10. AS R Member

טוכל מסביר לבילד למה ינוזאי חזר מההשאלה מוקדם מהצפוי:

“It is a pity he did not show the desire and attitude you need to progress at his age. My feeling was that he never was completely with us, that a part of him always stayed in Manchester and he compared everything here with United. We were not able to help him to shake that off.”

נראה שגם השחקן רצה לחזור ליונייטד, גם היונייטד רצו אותו בחזרה בגלל ההתקפה המקרטעת שלהם וגם טוכל לא היה מרוצה מהגישה שלו.

בכל מקרה, טוכל כבר אישר שהוא מעוניין להביא חיזוק להתקפה.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

מה שאבסורד בכל הסיפור עם יאנוזיי זה שהוא דחף דרך הסוכן שלו למעבר בהשאלה לדורטמונד.
    בקבוצה רצו להשאיל אותו לקבוצה בליגה.
    באיזשהו מקום יאנוזיי קפץ לבריכה של הגדולים מוקדם מדי, זה עיוור אותו, זה נתן לו תחושה שהוא בלבל שהוא עדיין לא השיג(כי מה לעשות בעונה הראשונה שלו, עונת מוייס, הוא באמת היה השחקן הכי טוב שלנו בהתקפה ברוב העונה), גם ביונייטד יש המון שמועות שהוא לא לוקח את עצמו בידיים, לא מתאמן מספיק טוב ואצל ואן חאל דברים כאלה נקלטים מיד מההתחלה(זה אולי מסביר למה צעירים יותר אלמוניים ממנו קיבלו הזדמנויות בשנה שעברה כשהוא בקושי בקושי נספר).

הוא רצה לחזור למנצ'סטר יונייטד אבל גם אצלנו דרכו לא תהיה סוגה בשושנים.
    יש את מאטה שמשחק כמעט תמיד, יש את מארסיאל, דפאיי נמצא, לינגארד הצעיר שחזר מפציעה ושיחק היום ועולים לא מעט שמות של ווינגרים שמקושרים למעבר בינואר.
    זו תולדה של התנהלות לא טובה ובריאה שלו וזה לא מפתיע מה שתוכל מדבר עליו.

12. alexshw Member

עם גישה שהוא מציג הוא יעלם מהר. שחקן צריך לדעת להיאבק על מקומו אם הוא משחק ברמת המועדונים הגדולים. כישרון לבד לא אומר כלום. כרגע הוא בגדר שחקן קטרגל וכדאי לו להתבגר מהר.

13. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

בימים האחרונים השמועה הבולטת מקשרת את דורטמונד ליונוס מאלי ממיינץ. לפי הדיווחים אדריאן ראמוס עשוי לעבור לקופאס ארנה כחלק מהעסקה האפשרית.

14. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

15. Roma מנהלים

דורטמונד צריכה אותו באמת? אין מספיק עומד בקישור המרכזי? לדעתי הוא לא מספיק מהיר בשביל לשחק בכנפיים.

מצב נושא:
הנושא נעול.