בורוסיה דורטמונד 2012/2013 :: זמן להתאושש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏5/7/12.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נא להכיר את הרכש החדש של בורוסיה דורטמונד :

לאונרדו ביטנקורט

מרקו רויס

מוסטפה אמיני

אוליבר קירש

יוליאן שיבר

כולם ביחד

2. Lars Ricken Member

שמועה מאוד קלושה שנורי שהאין חוזר הבייתה באוויר.

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

חלומו של כל אוהד בורוסיה דורטמונד....
    נורי יכול רק להוסיף, אין לו מה לתרום במדריד הוא לא מתפתח שם לשום כיוון וחבל על הכישרון הנפלא שיש לטורקי הצעיר, שיחזור הביתה ויעבה את החלק המרכזי של המגרש. אין לי ספק שהוא יהווה כחלק מרכזי במערך של יוגי.

4. Lars Ricken Member

הסוכן של קובה לא סותם את הפה שלו לרגע בימים האחרונים.אומר שמעוניינים בו ככה, אומר שיש מגעים אם אלו. אולי זה איזה טריק אידיוטי כדי להשיג לקובה חוזה משודרג.בכל מקרה אני לא רואה מה יש ליאקוב לחפש בשדות זרים.במיוחד כאשר פה כולם אוהבים אותו בבית וחבריו לנבחרת נמצאים כאן.מה שגם יש סיכוי טוב אחרי חצי העונה האחרונה של המאני טיים והיורו בקיץ נראה אותו הרבה בהרכב בצד ימין.

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

זה ללא ספק טריק על מנת להשיג ל'קובה' חוזה משודרג יותר בדורטמונד עקב ריבוי הקשרים במערכו של יורגן קלופ. החשש של קובה יחסית גדול בגלל שהוא לא יכול להחליף לא את רויס, לא את גוצה וגם לא את גרוסקרויץ שהם סוג של באנקרים בהרכב של קלופו. אני מאמין שהסאגה הזאת תסתיים בקרוב.

6. Herrmann Member

דורטמונד ניצחה אתמול 0-4 במשחק ידידות מול אפורט. יוליאן שייבר כבש את שער הבכורה שלו בקבוצה (למרות שזה לא משחק רשמי), אריק דארם, פיליפה סנטנטה ומוריץ לייטנר (בפנדל) הוסיפו.
    שחקני דורטמונד ששיחקו ביורו עדיין קיבלו מנוחה ולא שיחקו.

אני עדיין מחכה לראות את רויס וגצה משחקים ביחד... אין ספק שדורטמונד צריכה להעונה להמשך את הרצף בבונדסליגה, אבל גם להוכיח שהיא יכולה להצליח באירופה. לפחות שיעלו מהשלב בתים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

כמה רשמים מהמשחק של אתמול נגד ארפורט :

יוליאן שיבר, שחקן חוד מעולה שיתן לדורטמונד הרבה נחת ושקט ברוטצייה ומלא אוויר ליורגן קלופ בלי הרבה כאבי ראש לגבי החלוצים שלו. לבנדובסקי יצטרך לתת את הדחיפה הרצינית כמו שעשה אשתקד כי קלופ מאוד מתרשם משיבר.

אריק דורם, נתן אתמול משחק מעולה. עוד שחקן unknown שקלופ מפתח. לייטנר במשחק נפלא גם כן יהיה חלק בלתי נפרד מהרוטצייה של הקבוצה וקלופ בונה עליו החל מהעונה הקרובה.

פליפה סנטנה שעשה פאדיחות נגד ברוז' הבלגית עשה אתמול עבודת הגנה מצויינת למרות שזאת יריבה חלשה הוא כן החזיר לעצמו את הביטחון וזה חשוב.

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

קובה יחתום על חוזה חדש עד 2015 בימים הקרובים. מהלך טוב מאוד של הנהלת דורטמונד בעיניי.

9. Lars Ricken Member

הלוואי ויכולתי להגיד שפיליפ סנטנה שחקן בינוני.
    הוא תמיד היה זוועה ולא רק מהמשחק של היום,אני לא מאמין שהאריכו ליצור הזה את החוזה.

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

שחקני הנבחרת הגרמנית של בורוסיה דורטמונד מתייצבים במחנה האימונים. מרקו רויס, מריו גוצה, מרסל שמלצאר ומאטס הומלס חוזרים להתאמן עם הקבוצה באופן מלא.

11. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

'קובה' חתם על חוזה חדש עד 2016 ובכך הסתיימה סאגת העברתו למועדון חדש.

12. Lars Ricken Member

דורטמונד מנצחת את המבורג משער בראש של יאקוב.היום ייערך משחק בין ברמן לבאיירן שיקבע מי תשחק "בגמר" מול הבורוסיה.אחרי כמעט שנתיים ללא הפסד למינכן,יהיה נחמד להמשיך את הרצף.

13. Strawberry Fields Member

14. Der Rotbart Member

סוון בנדר נפצע ויעדר ארבע שבועות; רק בריאות.

15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

ארבעה שבועות זה אומר שהוא מפספס גם את הסופר-קאפ, גם את המשחק הראשון בגביע וגם את פתיחת הליגה, לא אופטימלי אבל דורטמונד יוכלו להסתדר גם בלעדיו.