בורוסיה דורטמונד 2012/2013 :: זמן להתאושש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏5/7/12.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

שוב, אף פעם לא אמרתי שיש לדורטמונד יותר מאשר לבאיירן ובטח שלא בזירה האירופאית, ככה שחובת ההוכחה על חניכיו של קלופ. הניסיון שחסר לשחקנים בדורטמונד מבחינת היכולת להשתלב בזירה האירופאית היא בעייתית אבל אני מאמין ובטוח שהשנה הם יוכיחו את עצמם בליגת האלופות.

2. Strawberry Fields Member

החולצות לעונה הקרובה:

http://oi49.tinypic.com/ej8uxd.Xxx

תאריכים חשובים:

:aa1: 8 ליולי דורטמונד הגיעה למחנה האימונים בקירשברג, אוסטריה.
    :aa1: בסוף שבוע של ה-17 לאוגוסט יתקיים הסיבוב הראשון של הגביע הגרמני נגד אוברנאולנד בחוץ.
    :aa1: 24 לאוגוסט (יום ו') בשעה 21:30 המחזור הראשון בבית נגד ורדר ברמן.
    :aa1: 30 לאוגוסט בשעה 19:00 תערך הגרלת שלב הבתים של ליגת האלופות.
    :aa1: 18 לספטמבר בשעה 21:45 יערך המחזור ראשון של ליגת האלופות.

3. Herrmann Member

למה יש ארבע חולצות?
    גם החולצה השלישית מימין נראית כמו שילוב של שתי הראשונות מימין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/7/12
  4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני מניח שאחת מהן תשמש את הקבוצה גם בליגת האלופות...

5. Der Rotbart Member

ראיון אנגלי מרתק עם סובוטיץ':

Subotic - ESPN

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

החולצה השנייה משמאל היא חולצה של ליגת האלופות.

7. bvb_fan Kevin Großkreutz

מישהו יודע אם איבן פרסיץ' נשאר בדורטמונד, ראיתי שאיזה שחקן חתם וקיבל את מספר 14..

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

ברוך הבא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    כרגע פריסיץ' נשאר בדורטמונד, הוא חתום על חוזה עד יוני 2016 ולא הוזכר כמועמד אפשרי לעזוב את הקבוצה בקיץ הנוכחי.

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

כיף לראות עוד אוהד דורטמונד בפורום, ברוך הבא.

פריסיץ' נשאר עם 14 על גבו השינויים העיקריים הם : מארקו רויס מקבל את החולצה של מריו גוצה מספר 11 ואילו מריו גוצה יקבל את החולצה מספר 10. אילקאי גונדוגאן משתדרג לספרה 8 על גבו וסוון בנדר מקבל את החולצה עם המספר 6. יוליאן שיבר שהגיע הקיץ ילבש את החולצה 23.

10. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: דיווחים באירופה: קובה בלאשצ'יקובסקי על הכוונת של ליברפול, אינטר, לאציו ושתי קבוצות רוסיות.

11. מזגן Member

משחק טרום עונה כרגע. יש שידורים בפלאש באינטרנט. אין הרבה שמות מוכרים מבחינתי. כנראה שאנשי היורו עוד לא חזרו להרכב.

12. AS R Member

כולן הרבה פחות טובות מדורטמונד, לא רואה סיבה טובה בשבילו לעבור (מן הסתם הן יותר עשירות מדורטמונד, אבל אני בטוח שקובה לא רעב ללחם).

קובה נתן עונה אדירה, אחד המצטיינים של הליגה בעונה שעברה. מוזר שעדיין ברצלונה או ריאל או סיטי לא התעניינו בו, הוא שחקן מאוד מגוון שיודע גם לשחק התקפה מצויין.

13. Strawberry Fields Member

אלמלא הפציעה של גוצה אף אחד לא היה אומר שקובה נתן (חצי) עונה אדירה כי הוא היה על תקן המחליף שלו בלבד.
    העונה המצב צפוי לחזור על עצמו כשהפולני כנראה ישוב לספסל. גם בברצלונה, ריאל או סיטי הוא לא יהיה יותר משחקן ספסל.
    בלאשיקובסקי נמצא בשנה האחרונה לחוזה שלו ואם דקות משחק זה דבר שחשוב לו אז יש לו סיבה טובה לעבור.

14. Lars Ricken Member

אל תשכח שאחרי היורו שיאקוב נתן ועזיבתו של קגאווה,יש סיכוי טוב שנראה את רולס רויס בשמאל,סופר מריו באמצע ואת קובה בימין.
    אני זוכר את ההגעה של קובה לקבוצה כאילו זה היה אתמול,בחור נמוך מקראקוב,לא היה נראה שייתן הרבה.אך עם הזמן הוא התגלה אולי כאחד השחקנים הכי מהירים בגרמניה אם לא הכי מהיר.בכל מקרה,באף עונה לא הייה באמת פעם שהוא קיבל צ'אנס.פה הראה ניצוצות,שם נתן הבלחה או שתיים.כמו להפציץ את הרשת של באיירן או של המבורג. עד לעונה שעברה ובה הוא הוכיח לכולם למה הוא מסוגל.האוהדים של דורטמונד יודעים כבר עוד מתקופת תומאס דול.בכל מקרה לאחר עזיבתו של הנסיך הטורקי שאני מקווה בכל ליבי שיחזור ביום מן הימים חזרה, אני לא חושב שיש שחשוב יותר אהוד ויותר ןמוערך על ידי אוהדי הקבוצה יותר מבלאז'יקובסקי. אולי רק הקפיטן שלנו.

15. Strawberry Fields Member

חשבתי על זה. לדעתי ביחד עם לבנדובסקי זאת רביעייה קדמית נהדרת אבל אני לא רואה את קלופ מוותר על גרוסקרויץ. הייתה לו הזדמנות
    עם פריסיץ' אבל זה לא קרה. אמנם קובה יותר ממושמע טקטית מהקרואטי אבל עדיין, לכל מנג'ר יש את השחקן שלו וקווין הוא כזה.

צריך לקחת בחשבון שאם הפולני ישאר הוא צריך לחתום על חוזה חדש קודם כי הוא מסתיים ב-2013. הכדור ללא ספק ברגליים של קובה.