בורוסיה דורטמונד 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏8/7/11.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אין ספק שדורטמונד חכמים, הם ניצלו את התמימות של השחקן וטעות של עורכי הדין, הסוכן וכל אחד אחר שקרא את החוזה ואמר לילד לחתום. לא בגלל באיירן, אלא בגלל המגבלה שלו לעבור לעוד הרבה מועדונים גדולים אחרים שהוא אולי יחשוק בהם.

הוא יכל גם להגיד שהוא לא מוכן לחתום, והם היו מורידים את כל הסעיפים המגוכחים. דורטמונד לא היו מוותרים עליו בכל מקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/11
  2. johnnie walker Member

אייי.. הבכיינות כאן של אוהדי באיירן פשוט נוגעת ללב,
    אז קבוצה שמתחרה איתכם על האליפות לא מסכימה למכור לכם את השחקן הכי טוב שלה,
    ממש חצופים אה? פשוט אין להם בושה הדורטמונד האלה מעיזים להגיד לא לבאיירן וזה עוד אחרי שעזרתם להם בזמן המשבר הגדול..

איפה הייתם כהשקבוצה שלכם אנסה קבוצות וירשה את השחקנים הכי טובים שלהם?
    שלום לך לברקוזן-באלאק, לוסיו, זה רוברטו,חואן, שלום לכם גומז, פרינגס, שלאודראף פודולסקי,שלום גם לנויר, קלוזה.
    וידאל? אה נכון בעצם גם ללברקוזן היה מספיק שכל, איכס איזה קבוצה מגעילה,
    וכל זה הם העיזו אחרי שפירקתם להם תקבוצה לפני פחות מ-10 שנים? ממש חוצפנים.

איזה מזל שיש עוד כמה קבוצות עם עמוד שדרה בליגה הזאת.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה כל כך חכם בזה?

4. AS R Member

לא לחזק את הקבוצה היריבה, אתה באמת לא מבין מה ההיגיון מאחורי זה?

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ג'וני, לא מזיז לי גוצה, בכל הכנות. אני פשוט חושב שהשחקן חתם על חזוה רע מבחינתו. אם הוא רוצה לעבור למילאן הוא לא יכול, כי החוזה מונע ממנו. נראה לך הגיוני?

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ואם לא יגיעו יותר הצעות בעתיד מריאל מדריד, ברצלונה וכל שאר הקבוצות 'שמותר' לו לעבור אליהן ע"פ החוזה, אז הוא תקוע בדורטמונד? עזוב את באיירן בצד לרגע, היא לא מעניינת אף אחד. אין לי ספק שגוצה מתחרט כיום עבור הקריירה האישית שלו שהוא חתם על חוזה הזוי כזה שמגביל את האופציות שלו לעתיד.

7. aloneli Member

ג'וני זה לגיטמי לגמרי שלא ירצו למכור את הכוכב ליריבה שלהם(אם דורטמונד באמת יריבה).
    אבל זה פשוט צביעות לדעת לבקש את הומלס שהמועדון בקרשים אבל שמצד שני מבקשים את גוצה(לא שזה קרה עדיין) הם פתאום שוכחים הכל.זה צביעות להכניס סעיף שאסור לו לעבור לבאיירן.

כנ"ל אותו סיפור לגבי לברקוזן שקיבלה את קרוס בחיוך,אבל העדיפה להפסיד כסף שהיא זקוקה לו במכירה של וידאל שהיה מת לעבור לבאיירן(כאילו שאכפת להם מה השחקן שלהם רוצה) רק כדי להראות שהם מסוגלים.

תאמין לי לפעמים צריך לדעת עם מי אתה עושה עסקים,אתה לא יכול לבקש ולבקש כל הזמן ומצד שני לא לתת בחזרה.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם הוא יעבור לברמן או לברקוזן או שאלקה או שטוטגרט הוא לא יחזק את היריב?

דורטמונד לא מרוויחה מהסעיף הזה (סעיף אנטי באיירן) כלום ויש לה רק מה להפסיד.

9. dudi Member

מזכיר את העיקרון(ודגש על עיקרון) החוזה של גיא פניני שאנרכיסטים מילאו את משאלת ליבם לעשות הכל למנוע מהשחקן להגיע אל היעד לשידרוג מי ישמע גצה יהיה ההבדל לאליפות או לא(בדיוק כמו שפניני לא היה\יהיה) לא וידל,לא לוסיו, ולא דודה של וידאל,ובטח שלא גצה האליפות תלויה בבאיירן מינכן ותו לו!

10. Strawberry Fields Member

תגידו אתם רציניים? כמה יהירים אפשר להיות? דורטמונד חייבת לבאיירן משהו? זאת אשמתה שהצוות שם היה טיפש מספיק כדי להשאיל ולמכור את הומלס? צריך לגמול לכם על טעויות שלכם? פחחחחחח. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

11. dudi Member

לא חייבים לנו כלום, הבעיה שאלה מתים כמו סמרטוטים על הרצפה אנחנו רצים לעזור\לשקם.. צריך להחזיר להם בפאק איט!

12. AS R Member

כי יגיעו הצעות מריאל/בארסה/סיטי/יונייטד/צ'לסי/ארסנל/מילאן/אינטר/יובה, אז במקום שיהיו 10 אופציות לקנייה יש עכשיו 9, ביג דיל.. ועם כל הכבוד, באיירן לא הייתה מצליחה להתמודד עם חמש הקבוצות הראשונות ברשימה הזאת.

nfcb - ממתי ללברקוזן/ שטוטגרט/ שאלקה / וולפסבורג יש 20-30 מיליון יורו להוציא על שחקן אחד? עזוב את זה עוד שתהיה להם תחרות עם יונייטד/בארסה/ריאל/סיטי, ועם כל הכבוד אני לא רואה את גוצה או אף שחקן שפוי אחר מחליט לעבור מדורטמונד לשטוטגרט ולא לבארסה.

לא ברור לי למה אוהדי באיירן כל כך מתעצבנים מהסעיף הזה ולא מבינים אותו, כנראה שהם מקנאים שגוצה לא יישחק במינכן.. לטעמי זה דווקא צריך להחמיא להם שראשי דורטמונד הכניסו סעיף כזה כי הם פחדו שגוצה יעבור לבאיירן.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx :aaarofl:

פשוט מגוחך.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קראתי כבר הרבה מקורות שהציגו את העובדות. זכויות השידור של הבונדסליגה שנקנו במדינות שרצו לשדר בעיקר את באיירן. אלו לא מעט מדינות, וזה הכנסה לכולם.

אין סיכוי שתסכים להודות בזה, זה ברור. המציאות לא תמיד נראת טוב בעיניי כל אחד.

15. Yotam Member

אני שומע זלזול ליריבה הכי צמודה לבאיירן מינכן שהיא במקרה לקחה אליפות ולא גנבה אותו? מה זאת אומרת אם דורטמונד באמת יריבה, הרי שנינו יודעים שבמצב הנוכחי דורטמונד לא נופלת מבאיירן. עזוב את הדיון של מי יותר טוב, נתמקד ב'צביעות' שבמקרה הזה אני חייב להגיב, המכירה של הומלס מותירה את באיירן כפראיירית אחת גדולה, עסקים? תראה את דורטמונד שקונה שחקנים בזילזול ושהם נותנים תפוקה של 100%. וכשבאיירן הייתה לצדה של דורטמונד שקרסה כלכלית, זה אומר שנמכור בחינם את גוצה ונשתעבד אליכם? תודה רבה וזהו. בעניין של קרוס זה יותר ממבדח, באיירן השאילה אותו לשנה וחצי ובבאייר הוא לא עשה משהו שהכריע אליפות, ועכשיו באייר לברקוזן צריכה למכור אותו בחינם לבאיירן? אני חושב שיש פה המון חומר למחשבה. המרוויחות הגדולות הן אלה שעושות עסקים עם באיירן, ואני יותר משמח שיש כאלה שיכולות להתמודד כלכלית ומקצועית מול אימפרית המינכן.