בורוסיה דורטמונד 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏8/7/11.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

או מנצ'סטר יונייטד לדעתי עוד 5 מיליון בנוסף ל 20 שהציעו ודורטמונד יפסיקו לשחק קשוחים ויתנו לו ללכת.

2. Yotam Member

ווצקה מבין שהוא נוגע ביהלום. אין שום סיכוי שהוא ימכור אותו העונה, אולי בקיץ הבא יש סיכוי ודורטומנד כמובן באה כקבוצת ניהול שדורשת ולא מוכנה למכור בפחות. אני מאמין בדורטמונד שיצליחו לגרד מחיר מצוין על פי זה שקנו את קגווה ב350 אלף, את לנגרק שימים יגידו אם הוא שוער גדול ב500 אלף, את גונדוגאן ב4 מיליון ואת פריסיץ', מלך השערים ושחקן העונה בבליגה ב5.5 מיליון שקבוצות דרג שני באירופה יכלו לקנות את פריסיץ' באופן פשוט. את סהאין הם מכרו לפי סעיף החוזה עם המון סעיפים שונים, יש עוד דוגמאות לרכישות ומכירות נבונות מהצד של דורטמונד ולכן אני מאמין שהם יוכלו לגרד 35 מיליון אירו ואחוזי מההעברה הבאה. גוצה אמר שהוא נהנה לשחק בבית שלו, ושהוא מרגיש בנוח. בעתיד הוא כנראה יהיה באנקר בנבחרת וכל מה שנותר לו זה להתקדם. אני נותן לו את ברכת הדרך קיץ הבא.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הסיכוי שקגאווה או גוטצה הולכים השנה לא קיים, תכניסו את זה לראש שלכם.
    וואצקה הוא לא ביבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עונה הבאה יהיה אפשר לקבל עליו 25-30 מיליון. אם מנצ'סטר יונייטד לוחצים על קשר כבר העונה אז יהיה קשה להתנגד ל 35 מיליון. יש סיכוי שהוא יקח את הכסף ויברח.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/11
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כבר התקדמנו, עונה הבאה הכל יכול להיות, על קגאווה יכול להיות שיתפשרו על הסכום שאתה רושם, על גוטצה, אם הוא ממשיך בהתקדמות שלו, ידרשו הרבה יותר.
    על פפה ריאל מדריד שילמו 30 מיליון ולא למדו מטעויות וגם השנה שיחררו סכום דומה על עוד פורטגזי (שהוא ממש פלופ), אז למה שימכרו את הכישרון אולי הכי גדול בגרמניה בסכום דומה?
    יש לו חוזה ארוך טווח ואני לא חושב שיש לו סעיף בחוזה ככה שלא רואה את דורטמונד מתפשרת עליו.

FYI גם על גומז שעליו שולם סכום מאד קיצוני לכדורגלן הגרמני, היה סעיף בחוזה ולא שטוטגארט היתה דורשת יותר.

6. dudi Member

גוטצה הוא גם לא של יחימוביץ', אז כמו ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו גוצה יישאר, ואז יעשה אפגרייד אני מקווה שבסטייל מנו נוייר, הרי פראיירים כמו אגוארו לא מתחלפים.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים לגוצה יש סעיף בחוזה ולפיו הוא יוכל להימכר רק לחו"ל.
    אבל קודם כל שימשיך ביכולת שלו ולא יפצע. לא כל כך בטוח שיש לו מקום קבוע בנבחרת. במשחק הבא אוזיל אמור להיות זמין.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תיקון הוא יכול להמכר רק למניו, ברצלונה או ריאל... (ועוד קבוצה אחת צ'לסי אולי).
    יש לו סעיף שאוסר את המכירה שלו לבאיירן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שאין שמחה כמו שמחה לאיד. אבל עדיין אני חושב שזה סעיף מטופש שרק יכול להזיק לכל הצדדים ובמיוחד מגעיל. במיוחד אחרי שדורטמונד חייבים את זה שהם בכלל משחקים בליגה לעזרה של באיירן.
    אבל איך אומר הפתגם הגרמני, בחיים נפגשים פעמיים.

10. Yotam Member

על מה מגעיל? זה יותר שדורטמונד עשו מהלך נבון וחכם. אם אני זוכר הוא חתם על חוזה אי שם ב2010, כשהוא התחיל לפרוח. הרי זה ידוע שהוא לא יימכר לבאיירן, הייתי יכול להגיד שהסעיף מיותר אבל בחלקו צודק.

11. dudi Member

על מה מגעיל? חבל שלא השאלנו את הומלס לרוסטוק.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לשאלקה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו ציניות. לא יורקים לבאר ממנה שותים ולא מחרבנים איפה שאוכלים.
    לדורטמונד לא היתה שום בעיה לקבל את הכסף או הערבויות של באיירן כאשר אלמלא אלה היא לא הייתה מקבלת רישיון לשחק בליגה ולמעשה מתפרקת או יורדת לליגה החובבנית. אז הכסף של באיירן היה בסדר.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תמיד אמרתי, גם בלי קשר להלוואת שבאיירן נותנת או השאלות של שחקנים, הנוכחות של באיירן בליגה וזכווית השידור והפירסום שהיא מביאה מכל העולם לגרמניה, מכניס לכל הקבוצות הון ומחזיק את הליגה הזאת באור הזרקורים. בלי באיירן זה עוד סתם ליגה הולנדית (בלי להעליב את החברים ההולנדים). זאת המציאות ועם כל השנאה שיש כלפי באיירן בגרמניה, האוהדים חייבים להודות שבאיירן היא סיבה מרכזית לכך שיש לקובצות שלהם כל כך הרבה כסף, חשיפה ואוהדים מכל העולם שהתאהבו בקבוצות שלהם. בלי באיירן הליגה לא הייתה משודרת בהרבה מדינות ובקושי היה כסף לקבוצות.

אז שישנאו את באיירן, אין בעיה, ספורטיבית זה לגיטימי ביותר. אבל גם שידעו איפה לדעת להעריך את החשיבות המכרעת שיש לבאיירן על כל הכדורגל הגרמני.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/11
  15. AS R Member

סעיף חכם שראשי דורטמונד הכניסו, למרות שאני די בטוח שהוא לא היה עובר למינכן בכל מקרה.
    קודם צריך לשמור שהקיץ אף אחד לא יעזוב פרט לשאהין, וכנראה זה מה שייקרה וזה בהחלט הישג לראשי דורטמונד (אם כי נראה שההתעניינות בשחקני דורטמונד הייתה הרבה פחות משציפיתי, הייתי די בטוח שהומלס או סובוטיץ' יעזבו).
    גוצה שחקן גדול אבל העזיבה שלו תהיה בלתי נמנעת בקיץ הבא ככל הנראה. אבל יותר ייכאב לי אם קגאווה יילך או סובוטיץ' או הומלס. עזיבה של אחד הבלמים תהווה מכה הרבה יותר קשה לקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/11