בורוסיה דורטמונד 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏25/7/10.

1. ג'ק המרטש Member

אף אחד לא יכול לקבוע איפה הוא יעמוד בעוד כמה שנים.
    להזכירכם ההבטחה הכי גדולה שלנו,לארס ריקן אז כשהיה בן 18 נחשב לאחד השחקנים שהולכים להוביל קדימה את האומה הגרמנית,אך הסיפור נגמר מר מאוד לבסוף כאשר פציעות חוזרות ונשנות מנעו ממנו להתקדם כמו שצריך.
    אני חושב שצריך לשמור על גוצ'ה בסגל המורחב של דורטמונד וברוטציה ולא לעשות מה שעשינו עם נורי שהאין כאשר השאלנו אותו לפיינורד,על מנת שיתפתח.
    יוטיס,עדיין קשה מאוד לקבוע איזה שחקן הוא יהיה בעוד כמה שנים,בכל זאת אנחנו לא נביאים.
    מה שכן אנחנו יכולים לשער,הוא רוכש ממש בימים אלו ניסיון כשחקן הרכב בבונדסליגה,שמגבה את קובה כאשר הוא אינו יכול ליטול חלק במשחק ובמשחקים האלו הוא מוכיח הרבה כישרון,הסתגלות יפה וחכמת משחק שמזכירים לי מאוד את כוכב לברקוזן בעבר ברנד שוסטר.אני מאחל למריו הרבה הצלחה לקראת השנים באות,מי כמונו יהיה גאה שסוף כל סוף יוצא לנו שחקן מצויין ממחלקת הנוער.

2. Strawberry Fields Member

3. Strawberry Fields Member

4. AS R Member

קהל אדיר יש לקבוצה הזאת. והעונה גם הקבוצה עצמה לא רעה.
    לא פחות מרשים זה העובדה שלסרטון הזה יש כבר 90,000 צפיות (תוך יומיים).

הקבוצה בכושר אדיר, אבל הבעיה היא שהיא בשיא כבר בתחילת העונה, זה בעייתי בעיקר מכיוון שהשחקנים צעירים מאוד, מזכיר קצת את ארסנל שמשחקת נהדר כל שנה אבל לא מגיעה לשום תואר ונופלת ברגעים המכריעים.
    אמרתי עוד לפני שהעונה התחילה שעם כמות הכישרון שיש בקבוצה הזאת היא עוד יכולה לקחת אליפות. המשחק מול באיירן יכול להיות הצהרת כוונות, למרות שהליגה בגרמניה משוגעת למדי ואי אפשר חדעת מה יקרה בסוף העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/10
  5. Yotam Member

70,000 צופים ליוו את הקבוצה לתבוסה של 5-0, מלכתחילה, קייזר פחדה ושיחקה יותר הגנתי, אני מפחד שדורטמונד תאבד את הנקודות במחוזרים הבאים ובכלל, העונה.
    ניצחון על סביליה ומינכן בבית יהווה את התקופה הטובה של דורטמונד מה-5 השנים האחרונות.

6. yocki land Member

אם דורטמונד תנצח את סביליה זה באמת יראה שלדורטמונד יש מה למכור באירופה... איך שזה נראה עכשיו יש לכם סיכוי לקמפיין טוב בשלבים הגבוהים באירופה ליג...

נערך לאחרונה ב: ‏24/9/10
  7. Yotam Member

מספיק לי שמינית גמר ומקום בטוח למוקדמות מפעל אירופי לשנה הבאה.
    דורטמונד חייבת להישאר יציבה והפעם זה המבחן שלה, איבוד נקודות מול פאולי זה ייחשב כהפתעה אבל אני חושב שדורטמונד מפתיעה מאוד מפתיחת העונה,יהיו כמה שחקנים שיאכזבו העונה כמו לבנדובסקי שכבש 2 מ2 ולדעתי הוא שחק ענק אבל מה התפקיד שלו בדיוק במועדון ..
    קגווה ובאריוס מצטיינים אבל ברגע ששניהם לא מתפקדים אז התקפת דורטמונד משותקת.
    כשראיתי את המשחק מול לאוטרן בחנתי את השיתוף הפעולה של באריוס ולבנדובסקי ומצאתי שהם לא בדיוק החברים הכי טובים, הם מתחרים אחד מול השני.

8. ג'ק המרטש Member

לאבנדובסקי איכזב?
    איך אתה יכול לקבוע שהוא איכזב רק אחרי שישה משחקים שבסה"כ שלהם הוא משלים בקושי 180 דקות?
    איך אתה יכול לקבוע שהוא איכזב אם הוא עוד לא קיבל הזדמנות לפתוח כשחקן בהרכב?
    איך אתה יכול לקבוע שהוא איכזב שגם בפע המועטות שעלה כמחליף,הוא לא שיחק בתפקיד המקורי שלו לרוב?
    איך אתה יכול לקבוע שהוא איכזב למרות מקצת הפעמים שקיבל הזדמנות הוא נתן תפוקה של 2שערים ובישול?

9. AS R Member

הוא כתב שהוא חושב שהוא יאכזב בהמשך העונה.

10. ג'ק המרטש Member

אם כן,זה טעות שלי,ואני מבקש סליחה על כך.
    ועדיין תמוהה לקבוע ששחקן יאכזב,ולהציב עובדה שהוא יאכזב העונה.
    אנחנו לא נביאים.

11. yulis Member

דורטמונד ממשיכה עם רצף הניצחונות שלה, 3-1 מול פאולי, גרוסקרויץ מפציץ וקגווה ממשיך עם רצף הגולים שלו, לדעתי, המגרש של פאולי הוא חור אחד גדול, הוא ממש קטן למגרשים בסדר גודל של קבוצות מהבונדסליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/9/10
  12. Yotam Member

אני משער, לא מדייק ולא מנבא.
    הוא שחקן מוכשר מאוד ולדעתי יש לו את הזמן ושוב, כמו שאמרתי, מקום בהרכב של דורטמונד לא נראה קרוב מידי, בינתיים סבלנות יש לו אבל זה נמאס כל פעם שקלופ מחליף את החוליה ההתקפית שלו, במיוחד קגווה ובאריוס.
    גם העניין עם קובה נראה לי תמוה, הוא כזה טיסן ויש לו את זה, הרמות ומהירות אצלו זה רמה מעל הקבוצה ואני לא מבין למה אי אפשר לפתוח עם קובה ולשים את גוצה כמחליף.
    באריוס איכזב אותי היום, עם כל הכישרון שיש לו הוא פשוט לא סוחב את החוליה הקדמית בדורטמונד, המון מסירות מצד קגווה וגרוסקרויץ וכמובן גוצה והוא לא מצליח לכבוש, אני מקווה שמול באיירן הוא כן יכבוש ושדורטמונד עם המומנטום הנהדר 'תדרוס' את באיירן המושפלת.

13. ג'ק המרטש Member

זה גם מה שמאפיין את באריוס,כל הגולים שלו נראים כאילו הם במקרה.
    אבל הוא בדרך כלל יציב.בלאז'יקובסקי חוזר מפציעה,וקלופ מנסה לשלב אותו אט אט חזרה בהרכב הפותח של דורטמונד ממשחק למשחק הוא מקבל יותר דקות,קובה היה שנה שעברה ה-כוכב של דורטמונד,ג'וצה בינתיים נותן הופעות טובות,ולכן קובה קצת נדחק,אבל כאשר הוא יחזור לכושר מלא,אני חושב שקלופ לא יהסס להתשמש בו כשחקן הרכב כמו בימים עברו.

14. Lipton Member

קגאוואה הזה שחקן שחקן הא? אני התרשמתי מאד.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ללא שום ספק עד עכשיו מדובר בתגלית השנה בכדורגל האירופאי ורק לחשוב שהוא עלה פחות מחצי מיליון יורו. שאפו למחלקת הסקאוטינג של דורטמונד.
    כמובן שצריך לראות אבל באותה המידה המשכיות!