בורוסיה דורטמונד 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏25/7/10.

1. Yotam Member

אתה אומר לי שאני אוהד דורטמונד מהשנה האחרונה ?
    מה אתה משווה את התקופה של דול לזה של קלופ.
    אני עוקב אחרי המשחקים של דורטמונד כבר שנה שניה ואני אוהד אותם עוד לפני המונדיאל הקודם, ואתה כפי שאני חושב משווה תקופה אחרת עם שחקנים אחרים וציפיות אחרות מאשר התקופה של עכשיו בה דורטמונד מצפה להשאר באירופה.
    ושוב, תמשיך לחשוב שקלופ 'חכמולוג', קלופ יודע מה הוא עושה ושוב, תן לו לעשות את העבודה בשקט, אנחנו כולה בתחילת עונה אז מה אתה מחשיב משחק אחד ומשווה אותה להמשך הדרך.
    דורטמונד תבחן היום מול שטוטגארט ואני רוצה לראות את מר כדורגל (שזה אתה) יתלונן על מערך המשחק שלדעתי מצוין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/8/10
  2. Yotam Member

ציוני דורטמונד למשחקה האחרון מול שטוטגארט :

רומן ווידנפלר - שיחק טוב מאוד במהלך המחצית הראשונה, התאמץ הרבה, היו לו הרבה החלטות פשוטות במשחק והגול של קקאו הפריע למשחק הבינוני של השוער; 6

אוומוילה - הרבה לתקוף מאגף ימין, עזר לגרוסקרויץ לבשל גול לבאריוס עם הרמה מדויקת; 6.5

סובוטיץ' - שיחק מאוד אגרסיבי במשחק, בלי טעויות; 6.5

הומלס - כמו סובוטיץ', הרבה לשחק אגרסיבי, הרבה תיקולים ומשחק הגנתי מצוין ביחד עם סובוטיץ'; 6.5

שמלצר - היה גורם משמעותי לגול הראשון, הרמות מדויקות וכמה פריצות בהתקפת שטוטגארט מהאגף שלו. ; 6

קל - כמו בכל משחק, הרבה להפגין מנהיגות, קיבל צהוב שטותי וכמובן שהיו לו כמה בעיטות מרחוק במשחק; 6

סהאין - הפליימייקר המושלם, הפגין ביטחון לשאר שחקני הקבוצה, הרבה לשתף פעולה עם קל בקישור האחורי; 6.5

גוצה - אחד הווינרים של היום, 1.71 גובהו והצליח לנתר מעל אחד שחקני ההגנה של שטוטגארט בדרך לגול השני של דורטמונד; 7

קגווה - שינחי הוא סופר מוכשר רק שייקח לו זמן קצת להתרגל לשיתוף הפועלה ההתקפי, גרם סחרחורת להגנת שטוטגארט ולדעתי לאט לאט הוא ישתלב מצוין בהתקפה ויביא תוצאות; 7

קווין גרוסקרויץ - השתפר מעט אחרי המשחק הלא טוב מול לברקוזן, גרוסקרויץ לא נמצא בשיא כושרו ולכן ייקח מעט זמן שייתרגל להיות בהרכב הפותח של קלופ; 5.5

באריוס - בורג מרכזי בהתקפת דורטמונד, כבש את הגול השני בבעיטה מדויקת, מועמד טוב להיות בין חמשת הסקוררים של הבונדסליגה.

3. דנידין Member

4. Yotam Member

מה זאת אומרת האובדן ?
    שחקן גיבוי ללא תועלת, אמרתי כבר בזמנו שצריך להביא את בן סהר במחיר דומה לשל רנגלוב.
    החלוץ הבולגרי גם ככה שחקן גיבוי וחלוץ שלישי בפועל, אין כבר מה לעשות איתו ולדעתי צריך לזרוק אותו כבר בינואר, אני לא כזה אנטי כלפיו אבל עדיף במקומו שחקני נוער כחלוצים שלישיים, אני מקווה שהוא יצליח בארץ, בעוד שהשחקן לא רצה לבוא אבל מספר שיכנועים של הנהלת דורטמונד הצליחו להנחית אותו בארץ, ואני מקווה שהוא יצליח ובמקרה הטוב יהיה מלך השערים בליגה.

5. ג'ק המרטש Member

אלוהים אדירים.
    וואלדז,נלסון ואלדז שלנו,מנצח את ברצלונה עם צמד במדי קבוצתו החדשה בעל השם המאיים,הרקולס.
    משחק טוב של דורטמונד היום,שהכריעה את הגאלקטיקוס של הזאבים בעשר דקות.
    נורי שהאין עם שער יפהפה,ושער של קאגווה שמסתמן אט אט כרכישה פנטסטית במחיר מציאה.

6. eran levy Member

הערב חשבתי דווקא על איינדהובן-סמפדוריה, אבל לא התחשק לי לשבת מול מסך המחשב והעדפתי לראות את דורטמונד מול קרפטי לבוב בטלויזיה, ואיזו החלטה מעולה!!
    משחק מרתק ומותח. לבוב נראתה בתחילת המשחק כמו קבוצה שהולכת לקבל בראש ודורטמונד חשבה על חיים קלים אחרי ה-0:2, אבל טעויות מזעזעות בהגנה של דורטמונד ובעיקר של הומלס בשער השוויון העלו את לבוב ליתרון 2:3! אבל באמת שאין כמו באריוס. גם השער וגם הבישול האדיר לגוצה בתוספת הזמן. 3:4, עוד משחק עם תוצאה גדולה (לפני שלושה ימים ראיתי את ה-5:5 של קוטבוס מול קרלסרוהה).
    דורטמונד היתה מבולבלת הערב, אבל היא קבוצה איכותית הרבה יותר מלבוב והאיכות ניצחה להם בסופו של דבר את המשחק.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק הערב, ערן. דורטמונד לא קבוצה מסודרת. היא חיה בבלגאן. גם בהגנה וגם בהתקפה. למזלה יש לה את באריוס שבישל שניים והבקיע עוד אחד ובכלל היה טוב.

8. eran levy Member

נכון, אבל אני מעדיף להתייחס למה שאני רואה, לא למה שאחרים רואים ומספרים , אחרת אפשר לפתוח כאן "בטריבונה".http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

באריוס היה היהלום, הפך את המשחק לבד. הבישול השני שלו היה מלאכת מחשבת, ראיית משחק נהדרת.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/10
  9. Yotam Member

גם באריוס נחשב מציאה, גולר כזה מצוין שאנשי דורטמונד יכולים להירגע לפחות לשנתיים הקרובות אחרי חיפושים רבים לחלוץ שיבוא במקומו של פרייי.
    בעיות בהגנה תמיד היו בדורטמונד, במיוחד החוסר הריכוז הזה שמשפיע הרבה על שערי החובה שלנו, בינתיים צריך להתרכז בדרבי מול שאלקה השנואה, לפחות השגנו 3 נקודות יקרות בחוץ מול קראפטי שלדעתי קבוצות כמו סביליה ופ.ס.ז יפלו במגרש שם.

10. eran levy Member

קרפטי קבוצה חלשה, אין להן יכולות גבוהות מדי, הן לא ברמה אירופית גבוהה. השחקנים שלהם נחותים טכנית ואתמול הם הפסידו כי דורטמונד, למרות החולשה הנוראית שלה, היא קבוצה איכותית הרבה יותר. לדעתי סביליה תנצח שם בלי מותחנים עד לדקה האחרונה כמו שהיה לדורטמונד, כי איכותית היא טובה יותר משתי הקבוצות. אם יש לקרפטי איזשהו סיכוי זה יהיה מול פ.ס.ז'.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני.

12. Muurad Member

איזה יופי לראות שגוטצה מקבל הרכב פותח והזדמנויות... איזה שחקן נפלא הוא..

אני זוכר אותו מאליפות אירופה\עולם עד גיל 17, הוא היה פשוט כוכב שם ואמרתי שאני אשים עליו עין כי הוא יגיע רחוק, אבל פשוט לא האמנתי שהוא פותח בהרכב של דורטמונד!

כישרון יוצא מן הכלל.. דורטמונד צריכה לשמור עליו חזק מאוד ולפתח אותו לאט לאט, כי גודל לה כישרון ברמה עולמית... נכון שאוזיל צעיר, אבל אם יש לו יורש, זה הבחור הזה.

אני בהחלט ינסה לתפוס יותר משחקים של דורטמונד עכשיו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/10
  13. Yotam Member

הוא לא יהיה שחקן ברמה עולמית, אני מצפה ממנו להיות בסגל של נבחרת גרמניה במונדיאל 2014, אז הוא יהיה בן 22.
    אתה יכול לראות בסופקאסט משחקים של דורטמונד אבל הבעיה היא שבוע יומיים במשחק מול קייזרסלאוטרן אני יתקשה למצוא שידור למשחק.
    לבנדובסקי עם גול מצוין מהקרן, אני מרוצה ממנו אבל עדיין יש בעיה בקו הקדמי, אתמול ראינו בקושי את גרוסקרויץ משתף פעולה, הוא קיבל כדורים מצוינים מסהאין וקגווה אבל הוא לא הצליח להשתלט עליהם, בינתיים אני מעדיף לראות את היינל בעמדה הזאת כאשר לשחקן חסר כושר משחק ועם ניסיון ושיתוף פעולה הוא ישתלב מצוין במערך האהוב של קלופ.
    יש לי חשש מה-6 נקודות הדי בטוחות בשני מחזורים הבאים. 

14. ג'ק המרטש Member

שחקן מצויין.
    עד היום מבכים בסיגנאל אידונה פארק על כך שעזב ,עם חברו להגנה מרקוס ברזנסקה.
    שני בלמים שהם אנדרייטד אחד גדול ששיחקו בשנה שעברה בבונדסליגה השנייה.
    דרך אגב,אותה עונה הייתה מקוללת מבחינת התנהלות הקבוצה בחלון ההעברות כאשר החליפו את פטריץ' הקרואטי באיזה ברדקיסט מצרי.
    דורטמונד במשחקים האחרונים די נשענת על מצבים נייחים,בינתיים זה הספיק לנצח.
    אך אני כלל לא בטוח שבכל פעם יהיה לנו המזל.חוסר הסדר בהגנה העונה כלל לא מעודד,הומלס היסטרי וסובוטיץ' כרגיל צופה מן הצד,לעומת זאת הקישור שלנו פנטסטי עד עכשיו,ג'וצה מתחיל להחזיר לקלופ על האמון שנתן בו,קאגווה מהיר כמו שד שנקנה במחיר מציאה,גרוסקרוויץ ממשיך ביכולת סבירה פלוס מאשתקד וכרגיל נורי שהאין (ה-שחקן של דורטמונד) מנצח על כל המערך.
    לאוטרן היא מוקש,אך עדיין נחותה מדורטמונד בוואסטפלנאשטדיון.כל תוצאה מלבד ניצחון תחשב לביזיון.

15. Muurad Member

למה אתה לא חושב שהוא לא יהיה שחקן ברמה עולמית?

כלומר מבחינת כישרון הוא בהחלט מסוגל ונמצא ברמה הזאת.. ובוא נגיד אם אני משווה אותו כילד בן 18 לאוזיל בגיל 18, אני חייב להגיד שהוא יותר מתקדם ושחקן יותר טוב.

בכל מקרה אני חושב שהוא יגיע לרמה הזאת ממה שיצא לי לראות ממנו.. במיוחד כשהוא מקבל ביטחון ודחיפה כזאת כשחקן פותח כבר עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/10