בורוסיה דורטמונד 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏25/7/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פה כמו דול, הברקה של עונה שלא תשנה את העובדה שהוא מאמן בינוני שהולך לדעתי להיכשל גם בהמבורג.

2. דנידין Member

קלופ הצליח במשימתו בעונה שעברה להביא את דורטמונד חזרה לאירופה. מאמן טוב בחלק מהמקרים, כי הפעם נתנו לו זמן והוא הצליח. לעתיד אם דורטמונד רוצים להגיע לפיסגה, הם כפי הנראה יצטרכו מאמן בסדר גודל אחר, כי לא בטוח שקלופ החביב יעשה מעבר למה שהוא יכול. אולי הרושם עליו לא נכון, העונה יש לו הזדמנות ראשונה לשחק באירופה ואז יהיה אפשר לשפוט אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/10
  3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תזכיר לי עם מי דול זכה באליפות ומתי.

4. דנידין Member

אני גם לא אומר שקלופ מאמן לאליפות, אבל נדב, הוא עוד מאמן צעיר שגם לא אימן בקבוצות שרצות לאליפות. הוא צובר ניסיון וידע ויבחן בשנים הקרובות אם יש לו יכולת להשאיר קבוצה עם התקציב של דורטמונד בצמרת פעם נוספת. אם הוא יהיה טוב, אז הוא ימשיך להתקדם. גם מגאת' הגיע אליכם בלי אליפות אבל כבר די מנוסה, אליפות זה לא הכל. צריך לתת לקלופ זמן ואולי גם הזדמנות לעבוד בקבוצה עם תקציב כמו של המבורג או לברקוזן ולראות איך זה מתפתח.

5. Yotam Member

הוא מאמן חדש יחסית, בדורטמונד חיפשו בשוק מאמן במקום דול המזעזע, הציפיות של שנה שעברה על פי המאמן וההנהלה עמדו על מקום 8 והוא גבר על הציפיות ועלה לאירופה.
    מה עוד עשינו בזכותו ? היינו ממוקמים מקום 2 בטבלת ההגינות (חרטא) והכי גבוה בדורטמונד מאז 2003, עלייה למוקדמות ליגת אירופה והאינטרס שלו למשוך שחקנים צעירים נתן בסיס מצוין עם עומס כישרון בו נתמודד בעונה הבאה.
    קלופ מפיץ כדורגל חוויתי עם תשוקה שיפעל על בסיס של מוכנות גבוהה ומשמעת טקטית כמובן.
    תגידו, מה הבעיות עם זידאן, (צבא .. )

6. Yotam Member

בעניין זידאן, החלוץ המצרי כנראה לא עשה צבא מסיבה כזאת שהוא המפרנס היחיד של משפחתו ואז התגלה כי בזמן האחרון לאחיו יש מספיק כסף כדי לפרנס,
    בסוף אוגוסט, בית המשפט במצרים יקבע אם החלוץ ישרת בצבא או שישאר בדורטמונד , אם הוא ישרת בצבא אז זה יימשך כ-3 שנים אולם לדעתי לא נראה כי הוא ישרת כ-3 רצופות, יכול להיות שיהיה הסדר כלשהו.

בעניין אחר, ארסנל הציעה על סובוטיץ' כ-18 מיליון ליש"ט, אחרי שונגר הצהיר על רצונו להביא חיזוק להגנה ולא הצליח להביא את ג'אגיאלקה מאברטון אז ונגר ככל הנראה פנה לבלם של בורוסיה דורטמונד נבן סובוטיץ', ונגר חייב חיזוק דחוף להגנה אחרי ש"איבד" את סול קמפבל,סילבסטרה,גאלאס, ודז'ורו, אחרי שונגר הציב לעצמו שתי מטרות, ואן דר וויל וסובטיץ', את הראשון הוא לא הצליח להביא כי וויל מעוניין להמשיך עם הקבוצה שנמצאת בליגת האלופות.

7. Yotam Member

המשחקים של בורוסיה דורטמונד בבונדסליגה לעונת 10/11 :

סיבוב ראשון :

מחזור 1 - בורוסיה דורטמונד - באייר לברקרוזן

מחזור 2 - שטוטגארט - בורוסיה דורטמונד

מחזור 3 - בורוסיה דורטמונד - וולפסבורג

מחזור 4 - שאלקה - בורוסיה דורטמונד (דרבי)

מחזור 5 - בורוסיה דורטמונד - קייזרסלאוטרן

מחזור 6 - סט. פאולי - בורוסיה דורטמונד

מחזור 7 - בורוסיה דורטמונד - באיירן מינכן

מחזור 8 - קלן - בורוסיה דורטמונד

מחזור 9 - בורוסיה דורטמונד - הופנהיים

מחזור 10- מיינץ - בורוסיה דורטמונד

מחזור 11 - האנובר - בורוסיה דורטמונד

מחזור 12 - בורוסיה דורטמונד - המבורג

מחזור 13 - פרייבורג - בורוסיה דורטמונד

מחזור 14 - בורוסיה דורטמונד - בורוסיה מנשנגלאדבך

מחזור 15 - נירנברג - בורוסיה דורטמונד

מחזור 16 - בורוסיה דורטמונד - ורדר ברמן

מחזור 17 - איינטרכט פרנקפורט - בורוסיה דורטמונד

סיבוב שני :

מחזור 1 - באייר לברקרוזן - בורוסיה דורטמונד

מחזור 2 - בורוסיה דורטמונד - שטוטגארט

מחזור 3 - וולפסבורג - בורוסיה דורטמונד

מחזור 4 - בורוסיה דורטמונד - שאלקה (דרבי)

מחזור 5 - קייזרסלאוטרן - בורוסיה דורטמונד

מחזור 6 - בורוסיה דורטמונד - סט. פאולי

מחזור 7 - באיירן מינכן- בורוסיה דורטמונד

מחזור 8 - בורוסיה דורטמונד - קלן

מחזור 9 - הופנהיים - בורוסיה דורטמונד

מחזור 10- בורוסיה דורטמונד - מיינץ

מחזור 11 - בורוסיה דורטמונד - האנובר

מחזור 12 - המבורג - בורוסיה דורטמונד

מחזור 13 - בורוסיה דורטמונד - פרייבורג

מחזור 14 - בורוסיה מנשנגלאדבך - בורוסיה דורטמונד

מחזור 15 - בורוסיה דורטמונד - נירנברג

מחזור 16 - ורדר ברמן - בורוסיה דורטמונד

מחזור 17 - בורוסיה דורטמונד - איינטרכט פרנקפורט

ההגרלה על הפלייאוף מתקיימת ב-6 באוגוסט , המשחקים יתקיימו ב19 באוגוסט והגומלין שבוע לאחר מכן.

המחזור הראשון - 22.8
    המחזור האחרון - 14.5

עונה מוצלחת ומהנה ! :

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/8/10
  8. AS R Member

פתיחת עונה קשה לבורוסיה. 4 משחקים ראשונים מול קבוצות צמרת.

9. Strawberry Fields Member

מוזר לי היחס האנטי-קלופ הזה במיוחד כשאחת הטענות נגדו היא חוסר יציבות.

השחקנים שפתחו ברוב המשחקים בעונה שעברה (גילאים בתחילת העונה)...

ווידנפלר(29), שמלצר(21), הולמס(20), סובוטיץ'(20), אוומויילה(29), זידאן(27), שאהין(21), בנדר(20), קובה(23), ואלדז(25), באריוס(24).
    אזכור מיוחד ל: גרוסקרויץ(21), סנטנה(23), דדה(31), היינל(28).

15 שחקנים מרכזיים שגילם הממוצע הוא 24, סגל קצר, מרכז הגנה הכי צעיר בבונדסליגה, קפטן שפצוע כל העונה וערך רק 6 הופעות.... מכאן נובעת עיקר חוסר היציבות. הקיץ הוא שוב הצעיר את הסגל, אני לא יודע אם זה מתוך אידיאולוגיה או מתוך אילוץ. נכון שמדובר במועדון גדול והציפיות בהתאם אבל אפשר לחשוב איפה הייתה דורטמונד בשנתיים שלפני השנתיים של קלופ (רמז: מרכז טבלה ומטה). אני חושב שבהתחשב בתקציב ובנסיבות קלופ עושה עבודה טובה מאוד והוא רק בן 43 כך שיש לו זמן ללמוד ולהשתפר. אני רק מקווה שההכנות שנעשו יספיקו עבור קמפיין טוב גם בליגה וגם באירופה. זה יהיה המבחן החדש שלו העונה, מבחן התמרון.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה עם שנים קודמות שלו במועדונים אחרים?
    כל הקבוצות שלו נראות די דומה. קבוצות לא יציבות שתלויות ביום של השחקנים. קבוצות שעושות רצפים יפים ואחריהם רצפים על הפנים. קבוצה שהוא העלה ליגה, הביא אותה למקום הכי טוב בתולדותיה וגם הוריד אותה.

סתם מעניין, כמה משחקים מלאים או,תקצירים ארוכים (לא רק השערים והמצבים של 100%) של דורטמונד יצא לך לראות בעונה שעברה.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

במיינץ עם תקציב של קבוצה חובבנית הוא הצליח בניגוד לציפיות לעלות ליגה ועם סגל של ליגה ג' הוא הצליח לשרוד עונה אחת בליגה. אחרי שעונה אחר כך שני הכוכבים שלו עזבו הקבוצה נשרה ליגה והוא עזב.

בחיי נדב שאני לא מבין מאיפה אתה מביא מה שאתה מביא כטענות נגד אחד המאמנים הסולידים והסימפטים בליגה.

12. Rudess Member

זה נכון ששמו של סובוטיץ' נקשר לארסנל, אבל ונגר רק אתמול אמר שאין שום הצעה קונקרטית לגבי אף שחקן ואנחנו גם לא קרובים להחתים שום שחקן. ונגר גם לא היה מציע סכום כזה על סובוטיץ', ואין לו גם צורך בואן דר ויל כי יש לו 2 מגנים ימנים ברמה עולמיית (אבואה וסאניה) ואת איסטמונד שיכול לשחק שם במידת הצורך. אם כבר יש בלם מהבונדסליגה שמקושר בצורה רצינית לארסנל גם מבחינה הצעת מחיר אפשרית, זה פר מרטסקר.

13. Yotam Member

אפילו אומרים שזה הגיע ל20 מיליון ,
    בכל מקרה, עסקה טובה להציע זה רוזיצקי + 8 מיליון = סובוטיץ' http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .

בורוסיה דורטמונד ככל הנראה קרובה להחתים את טורג'ה מדינמו בוקרשט תמורת 3 מיליון יורו !
    בדורטמונד מקווים שהכסף שתקבל על ואלדז תכסה את הסכום.
    מחר, 4.8 דורטמונד מארחת את מנצ'סטר סיטי, שווה לצפות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו בדיוק. אחד המאמנים הסימפטיים בליגה. ובגלל הסימפטיות גם מקבל קרדיט מעבר לעבודה שלו בשטח. בחיי, לירן, אם לא היה איכפת לי כל כך משטוטגרט, הייתי מאחל לכם אותו כמאמן. מכיוון שאיכפת לי גם מדורטמונד אני מאחל להם למצוא מישהו יותר רציני (גם אם פחות סימפטי).

15. Yotam Member

לי לא אכפת מאמן סימפטי או דברים כאלה עם אופי, בינתיים הוא מביא תוצאות טובות וכמובן השנה זאת שנת המבחן שלו כי השנה יהיה לנו עומס משחקים כפול וגם שילוב של יותר שחקני בית .