בורוסיה דורטמונד 2007/8

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏27/5/07.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי גם אמר שהוא יעזוב?!
    מאז שסטיבנס היגיע להמבורג,טרוכובסקי הוא שחקן הרכב..

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אף אחד לא אמר שהוא יעזוב זה בגדר ספקולציה.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תבדוק את עצמך שוב. ב - 15 משחקים שסטיבנס אימן טרוכו לא שיחק בכלל ב - 6 משחקים, פתח ב - 2 משחקים (באחד הוחלף אחרי 72 דק' ובשני אחרי 67 דק') ונכנס מחליף בכל השאר (באחד מהם במחצית ובשאר הוא שיחק בין 6 דק' עד 25 דק'). בקיצור, הוא צריך להיות טיפש אם הוא נשאר שם.
    ורק לחשוב שבאיירן רצו שהוא יחזור ובמקום לשבת איתם הוא האריך את החוזה בהמבורג.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

צר לי לאכזב, אבל אני לא בטוח שדורטמונד יכולים לעשות מה שדול מציע. אם כל הכבוד דול הגיע לעזור לקבוצה לעלות עד כמה שאפשר במעלה הטבלה עם מה שיש, כי כסף לרכש כמעט ואין (חבל, אבל זה ככה). לא יודע אם דורטמונד יכולים לרכוש את טרכו כמו שדול החליט שהוא רוצה, ואם כן אז בתנאי שמנגד לא ירצו את טכו ויחליטו לוותר עליו בשביל דורטמונד.

אז אמר שהוא רוצה.. אמר? תגיד גם אתה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מה זאת אומרת לא יכולים ? דול קיבל תקציב הוא מודע לבעיות הכספיות של דורטמונד והוא יודע אילו שחקנים
    הוא יכול להרשות לעצמו ואיזה שחקנים הוא חייב להוציא מהשורט-ליסט שלו.כרגע השם הכי חם במועדון זה
    כמובן הוא אלכס הברזילאי של פנרבחצ'ה שהתחיל לדבר עם הקבוצה אך אין חידושים לגביו לגבי העתיד שלו
    במועדון.אני מקווה שסאגת מלאדן פטריץ' תסתיים מהר והוא יוחתם לחוזה ארוך במועדון.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx העיקר ניצחנו בדרבי !

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

יופי,עשינו זאת ! מלאדן פטריץ' חתם בדורטמונד אחרי משא ומתן ארוך שבסופו של דבר בא הידיעה המשמחת.

אני מאוד מרוצה מההחתמה הזאת ומקווה שזאת לא היחידה בעונת המלפפונים שלנו.

http://img507.imageshack.us/img507/4444/petric1181303651ux0.Xxx

מאוד מסוכן !

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/07
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוני, למרות התמונה האמוציונאלית שהבאת לארס ריקן ככל הנראה סיים את דרכו בדורטמונד.
    דול לא תופס ממנו ולהשאר בשביל לשחק במילואים של דורטמונד זה כבר השפלה.
    קלן וגדלבך שני אימפריות במצוקה חושקות בו גם דואיסבורג מאותת, סביר להניח שהוא יעבור אליהם, ואולי, אולי הוא יזכיר בקמצוץ את ילד הפלא אז בן 17 שהביא אליפות לדורטמונד.

8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קשה לעכל בכל זאת אחרי שהוא שיחק בדורטמונד כל החיים שלו ונתן את כל כולו למועדון במשך שנים ארוכות
    מקבל מכה מאחורה מהמועדון שבכלל לא חושב על לתת ללארס ריקן לגמור את הקריירה שלו בדורטמונד.אני
    מקווה בשבילו שהוא יצליח לשחזר קמצוץ קטן מהיכולת שלו שראינו בעבר,כישרון מבוזבז ללא ספק.

Nummer 18 Fuer Immer

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ילד הפלא נורי סאהין בדרך החוצה ?

לאחר ההחתמה של מלאדן פטריץ' מפ.צ באזל הבין נורי סאהין שבשבילו אולי זוהי הישורת האחרונה במועדון.
    תומאס דול החליט שהוא לא כל כך מרוצה מיכולות השחקן ולכן נורי סאהין נמצא כרגע על סף עזיבה מהמועדון.
    כרגע הצוות המקצועי מנסה להשפיע על החלטתו של דול בכדי שישאיר את סאהין במדים הצהובים שחורים
    גם בעונה הבאה "פוטנציאל כזה אסור להפסיד" אמר עוזרו של תומאס דול.כרגע עומדים בפני דורטמונד סימני
    שאלה רבים במיוחד האם נורי סאהין יוצא למכירה או שהוא יקבל את שנת האימון שלו בקבוצת תחתית בליגה.
    בפני נורי סאהין הוגשו הצעות רבות אחת מהן היא לשחק שנה הבאה בפ.צ קלן בליגה השנייה ולאחר מכן לחזור
    אל בורוסיה דורטמונד רק בכדי שיוכל להשתפשף קצת בכדורגל הגרמני.נורי סאהין נשמע מאוד מאוכזב מאי
    סיפוקו של המאמן ואמר "קשה לי לראות את עצמי במועדון שהוא לא דורטמונד".

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין דול הוא פשוט מאמן שיטטתי,על זה ביכלל אין וויכוח.
    הוא מצליח,לאט אבל בטוח,להרוס כל חלקה טובה שנישארה בדורטמונד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק כמו שהוא עשה בהמבורג (למרות המקום השלישי - המרמה).

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אז סימפטום דול חוזר על עצמו אני מבין כי זה לא רק שהוא רוצה להשתחרר מ"הצרה" שקוראים לה נורי סאהין
    אלא גם להתנקות מסמל של הקבוצה לארס ריקן.

יש גרוע מזה ?

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האמתי שסאהין איכזב מאד בעונה שעברה לא רק בגלל צורת המשחק שלו אלא גם בגלל צורת החשיבה שלו.
    הוא השפיע באופן שלילי על הקבוצה לאחר שכמה פעמים אמר איך אני לא משחק ושחקן זה או אחר כן.
    קיצר שחצן טורקי, אני במקום בורוסיה עושה עליו מיליונים לפני שהבלוף יתגלה, לא חסר פראיירים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

ולגבי ריקן, יוני כבר כמה שנים טובות הוא לא משחק אצל שום מאמן בתוכניות, ככה שזה מובן מאליו. יש לו עוד שנתיים שלושה לתרום למה להשביז אותו בליגה השלישית?

14. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מסכים איתך במאה אחוזים למעט פרט "שולי" אחד !

נורי סאהין דווקא במשחקי הבית האחרונים של בורוסיה הראה כדורגל יפה ומגוון רחב של טכניקות אך זה
    כנראה באמת לא הספיק,אני דווקא בעד להשאיל אותו לעונה אחת ! ולראות אח''כ מה הוא מסוגל לתרום לנו.
    הוא בסה''כ בן 18 ולא הייתי מצפה ממנו תצוגות של דייגו או שוויני בקבוצה כרגע.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ואני אומר לך תמכרו אותו כל עוד אתם יכולים. הסכום שאתם יכולים לקבל עכשיו לא תקבלו בהמשך.
    ןלדעתי דורטמונד עם פריי בריא תהיה אחת ההפתעות הנעימות של העונה הבאה, כן נדב עם דול ואולי בגללו. האפקט השלילי של דול עובד רק אחרי השנה וחצי הראשונות ( ראה המבורג יקירי) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx