בורוסיה דורטמונד 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. Gerrard Member

התת כותרת פשוט זיעזה אותי! פיינאר הוא היורש של הצ'כי הבינלאומי?
    אם זה נכון דורטמונד תאלץ להיפרד מהפסגה לעד....

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ישששש !
    הלוואי והוא יגיע בסוף לארסנל !

אם הוא לא רוצה ליגמור לעצמו את הקריירה,כי לשחק באתלטיקו זו לא בדיוק היתקדמות,אם כל השחקנים הטובים שיש להם והמאמן התותח שיש להם,הם בתחתית.
    לעומת זאת ארסנל קבוצת צמרת שכול עונה נאבקת על האליפות,אומנם השנה נכון אנחנו לא פוגעים,ואנחנו לא בין 5 הראשונות,אבל כל זה ישתנה אם או בלי רוזיצקי,אני מאוד מקווה שהוא יגיע לארסנל,אני מת על השחקן הזה אני חושב שהוא תפור על ארסנל ,יותר מאשר על את.מדריד.

אני מקווה שהידיעות מה"אס" לא נכונות...

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/05
  3. Mourinho Member

אתה שם לב שרק אתה חושב ככה?
    קודם כל רוזיצקי רוצה לשחק בספרד, הכדורגל הספרדי הרבה יותר מתאים לו, אומנם אתלטי עדין לא התברגה בצמרת, כי חסר להם קשר אחורי{שיגיע, מאניש} והשחקנים עדין לא התחברו, אבל שזה יקרה הם יהיו אחת הקבוצות הטובות באירופה, מה גם שאתלטיקו קבוצה יותר גדולה מארסנל, ארסנל לעולם לא הגיעה לחצי גמר ליגת האלופות, אתלטיקו כן.

ולשחק באתלטיקו זה התקדמות, ליגה טובה יותר, וקבוצה טובה יותר, תבין לבד עכשיו..
    רוזיצקי יגיע לאתלטיקו. נקודה

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע אתה רוצה להגיד לי שאתלטיקו קבוצה יותר גדולה/טובה מארסל ?!
    אני חושב שאת. מדריד בשיבלו זו היתקדמות,אבל להגיע לאסנל זו היתקדמות יותר גדולה !

5. Mourinho Member

בשנים האחרונות ארסנל קבוצה טובה יותר מאתלטיקו, היא זכתה כמה פעמים באליפות אנגליה, אתלטיקו בשנים האחרונות בנפילה גדולה, ואפילו ירדה ליגה לפני 3 שנים.
    קבוצה יותר גדולה נמדדת בתארים שהיא זכתה, לא? לאתלטיקו מדריד יש יותר תארים מארסנל, זה שאתה רואה כדורגל 5-6 שנים וארסנל היא מתמודדת תמידית בליגת האלופות וכמעט תמיד מתמודדת לאליפות אנגליה זה נכון, אבל אתלטיקו מדריד ב-95 הגיעה לחצי גמר ליגת האלופות, מה שארסנל לעולם לא עשתה, אתלטיקו מדריד זכתה ב10 אליפויות ספרד, ארסנל רק 6.

בשורה תחתונה- אתלטיקו קבוצה כיום פחות טובה מארסנל, אבל אתלטיקו קבוצה יותר גדולה מארסנל, שקז'מאן הגיע לאתלטיקו הוא אמר: ''הגעתי לקבוצה יותר גדולה מצ'לסי'', כי אתלטיקו זכתה בהרבה יותר תארים מצ'לסי.

תאמין לי שבשביל רוזיצקי זה התקדמות, אתלטיקו תחזור לטופ העולמי בקרוב, יש לה את כל הקלים- אוהדים, כסף, מאמן מצויין, שחקנים אדירים.

6. Vogel Member

מוריניו, אתה טועה!!!

ארסנל לא זכתה ב-6 אליפויות ספרד (למיטב ידיעתי היא לא זכתה באף אליפות בספרד). היא לעומת זאת לקחה 13 תארי פרמייר ליג, גביע אופ"א וגביע מחזיקות. היא גם לקחה את הגביע האנגלי 10 פעמים.
    אתלטיקו לקחה 9 אליפויות ספרד, 9 גביעי המלך וגביע מחזיקות אחד.

כפי שאתה רואה, ארסנל מנצחת אותה בכל פרמטר.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב חבל ביכלל על הוויכוח..
    ארסנל קבוצה הרבה יותר טובה וגדולה מאת.מדריד גם השנה וגם בשנים עברו.
    מה שכן אני לא פוסל מעבר של רוזיצקי לאת. מדריד,זו היתקדמות אין ספק,זה עדיף מלשחק בדורטמונד של הנתיים האחרונות,אבל ארסנל קבוצה שתשדרג אותו, והוא אותה הרבה יותר מאת.מדריד .

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מוריניו,דפדף בדפי ההיסטוריה,ארסנל קבוצה גדולה עם היסטוריה של תארים בפרמייר ליג,והיו גם הצלחות באירופה.

יהיה לי קשה לקבוע מי יותר גדולה (ואני לא מדבר על השנים הללו,אלה בכלליות) אבל לקבוע נחרצות שאת.מדריד יותר גדולה,זאת תהיה טעות.

9. Mourinho Member

למה אתה פולט מילים חסרי ביסוס?

הרצליה, מסכים איתך, ארסנל קבוצה אם 10 אליפויות בפרימר לייג, אתלטיקו אם 9 אליפויות ספרד, ארסנל בשנים האחרונות מצליחה מאוד באירופה, אבל לעולם לא עברה את שלב הרבע גמר בליגת האלופות, אתלטיקו מדריד הגיעה לחצי גמר ליגת האלופות.

הם פחות או יותר קבוצות באותו סדר גודל, ולא מה שאדון טוטי אומר שארסנל קבוצה יותר גדולה בשנים עברו, ידידי הטוב, שאתלטיקו הגיעה לחצי גמר ליגת האלופות ארסנל לא השתתפה במפעל.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אתטליקו היגעו פעם לחצי גמר ליגת אלופות...אז מה ?!
    זה נחשב תואר כל שהוא ?!
    אולי זה מביא יותר כבוד ויוקרה,אבל כשמיסתכלים בתאכלס על תארים לאתלטיקו לא היה אחד כזה כבר הרבה זמן..
    ארסנל לוקחת אליפויות וגבעים ובליגת האלופות לא הולך לה כ"כ טוב,אבל כשמיסתכלים מה 2 הקבוצות עשו בתאכלס ארסנל מנצחת,ובהפרש לא קטן.

חבל אחי שאתה ניתפס לקטנות,אני מכבד את הדעה שלך שרוזיצקי צריך לאת.מדריד,אבל בו לא ניגרור את הויכוח המיותר הזה מעבר,כמועדון וכקבוצה ארסנל יותר גדולה מאת.מדריד,אני לא מבין ביכלל על מה הוויכוח פה.
    אני חושב שהוא צריך לבוא לארסנל ואתה לאתלטיקו.

11. Vogel Member

אתה ממשיך לשקר. לארסנל יש 13 תארי פרמיירליג, לאתלטיקו יש 9 תארי לה-ליגה-ארסנל מועדון גדול "פי 1.5" מאתלטיקו. אתה יודע למי באנגליה אפשר להקביל את אתלטי מבחינת תארים? לאברטון, יש לה 9 אליפויות וגביע מחזיקות.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עמי וחברים, בואו נעצור את זה כאן, הרי זה לא שייך לדורטמונד,
    הודעה הבאה בנושא מי יותר טובה אתלטיקו או ארסנל, תימחק!

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

העברתו של תומאס רוסציקי לאתלטיקו מדריד בוטלה!
    רוסיצקי ישאר בדורטמונד לפחות עד תום העונה.
    ככל הנראה הדרישה של דורטמונד על סך 13 מיליון יורו הרתיעה את מדריד!

14. Waters Member

איפה זה פורסם?!

מדריד ממש טיפשים אם זה נכון.
    הם התווכחו על חצי מיליון אירו, כך לפחות הבנתי מהתקופה האחרונה...

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי