בורוסיה דורטמונד 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם העיסקה הזאת אכן תיתבצע..דורטמונד יעשו עיסקה חכמה מאוד,בלי ספק מחליף ראוי לרזיצקי,אבל רק אם אכן יממש את הכישרון העצום שיש לו,כי היו באייקס הרבה שחקנים כמוהו שניבראו להם גדולות ובסוף הם נעלמו..
    ויש עוד נקודה להיסתכל על זה,כשיהיה עוד מפגש בין דורטמונד להמבורג..ואן דר וארט נגד חברו לקבוצה בעונה שערבה,בעצם השניים שהובילו יחד אם זאלטן וקיבו את אייקס לחצי גמר ליגת האלופות ב-2003.
    אני מאוד מעריך את פינאר,לדעתי דורטמונד יכולה להיות בישבילו קרש קפיצה למועדון יותר גדול באירופה.

2. bayer04 Member

רציתי לדעת מה מצבה הכלכלי נכון לעכשיו של דורטמונד? הבנתי שהיא בקשיים כלכליים, האם זה עדיין רלוונטי? באילו סכומים מדובר?

3. Camoranesi Member

עם המצב הכלכלי של דורטמונד כיום,הם חייבים לשחרר שחקן בסדר גודל כמו של רוסיצקי...
    אין מנוס!

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/05
  4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דורטמונד רק לאחרונה הצליחה לייצב את עצמה כלכלית..מה שאומר שהם הולכים להיות מאד רגועים במה שנוגע לרכישות.
    הזמנים בהם כוכב פארמה נרכש תמורת 20 מיליון יורו עברו מהעולם של דורטמונד!
    חלק מהשיפוןר במצב הכלכלי הגיע בזכות מכירת האיצטדיון ושם האיצטדיון, כידוע לכם, הווסטפאלן שאדיון האגדי לא קיים יותר...השם החדש סיגנל אידונה פארק.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמו שארז ידידי אמר, דורטמונד החתימה סופית את מתיו אמואה מויטסה ארנהיים ההולנדית,
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/32/34/44/6x306x153x2,property=original.Xxx
    הגנאי הבין לאומי ערך 10 משחקים עבור נבחרתו
    הגנאי בין ה 25 פתח העונה ב 12 משחקים עבור קבוצתו ההולנדית וכבש 6 פעמים. אמואה ילבש את המדים הצהובים שחורים של דורטמונד החל מינואר, זה התגובה של דורטמונד על הפציעות של יאן קולר,לארס ריקן וסדריק ואן דר גאן.
    ברט ואן מרוויק המאמן מיכר את החלוץ עוד מהקדנציה שלו בפורטונה סיטארד בשנת 00\1990 .
    במשחק הראשון של הסיבוב השני תאלץ דורטמונד לוותר על שירותיו של הגנאי שיוצא לאליפות אפריקה עם נבחרתו.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עושה רושם של שחקן טוב..
    חבל שהבעיות הפינסיות גמרו את הקבוצה,אני מקווה שהם יצליחו להיתאושש ולחזור לימים היפים,והלא רחוקים של מילחמה על האליפות,ולשחק בליגת האלופות.
    אני מקווה בישבילו ובשביל דורטמונד שהוא יצליח,דורטמונד צריכה לחזור למקומה הטיבעי והוא בצמרת !

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אחריי אמואה גם סטיבן פיינאר סיכם בדורטמונד
    בדורטמונד נערכים לתקופה של אחרי רוסיצקי, הצ'כי הבין לאומי בדרך לאתלטיקו מדריד, דורטמונד הגיבה לעזיבתו עם רכישתו של שחקן נבחרת דרא"פ פיינאר.
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/32/38/18/0x306x153x1,property=original.Xxx
    פייינאר הוא היורש של רוסיצקי
    אמואה הגנאי אמור להחליף את יאן קולר ולארס ריקן הפצועים!

8. Alexander Hleb Member

איזה רכש מעולה!
    גם ארסנל התעניינה בו.
    חבל שרוסיצקי עובר דווקא לאתלטיקו, אני מקווה שזאת לא התחנה האחרונה שלו למרות שיש לו עוד מספיק שנים לשחק
    למרות שבמדריד לאט לאט נבנית עוד אימפריה

9. Waters Member

מהו סכום העברה?

מעניין לדעת אם יישאר לדורטמונד מספיק כסף כדי לקנות עוד שחקנים שיעזרו לקבוצה...

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ביי פינאר,שלום ולא להתראות.

כישרוני כן,אבל מפוצץ כישרון וואן דר וארט או זלאטן הוא ממש לא. שחקן טוב,שאחרי כמה מעשים העונה באייאקס מתגלה כבן אדם די קטן וגם חם מזג.
    העסקה תתבצע בסיום העונה שלפינאר יגמר החוזה. וזה אומר שלמעשה זה בחינם...

פינאר יוציא את העגלה של דורטמונד מהבוץ?לא חושב.בכלל לא. פינאר חייב קבוצה טובה סביבו,כמו אייאקס של 2003 כדי להצליח. הוא לא הבן אדם שיסחוב אותך.

פינאר חלק נכבד מכישלון אייאקס בשנתיים האחרונות,וכמה מעשים מטומטמים שלו על המגרש גם גרמו לו לשבת מחוץ למגרשים מספר משחקים.

באייאקס מתוכננת מהפכה,ופינאר הוא אחד מהחלקים שיעזבו(ויהיו כמובן עוד כמה).אני ממש לא מצטער על זה.

אף על פי שזוכרים בדרך כלל את "הסוף" אני מסתכל במבט כולל של 4 שנים שראיתי אותו במדי אייאקס,ויקח את הרגעים הטובים,והיו כאלה גם לא מעט.(למרות שגם כמה רגעים שלילים ביותר לא חסרו..)

שיהיה לו בהצלחה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/05
  11. לוקה בראצי Member

דורטמונד הצהובה שחורה היא הביתר ירושלים של גרמניה בוודאי מבחינת קהל הצבע שלהם בצמרת חסר....אולי יגיע אליהם איזה אוליגרך רוסי הפונטיציאל שם מהגבוהים באירופה בינתיים אמואה רכש טוב. ואין לי ספק שיראה מה טמון בו ...גם פינאר יתגלה כרכש מצוין אולי לא מיד בהתחלה אבל לאחר מכן בוואדי ואסור לשכוח את המחלקה הצעירה שהיא מהטובות בגרמניה עם לא הטובה מכולן..סאחין . אודונקור ומעניין מה הם יוציאו עוד מהשרוול...אני בעדם

12. Arsenal fan Member

13. Waters Member

לפי הדיווחים שהיו לפני כמה ימים רוזיצקי כבר חתם באתלטיקו...
    מוזר...

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יש הבנות בין רוסיצקי( או יותר נכון סוכנו) לאתלטיקו, אבל לא בין הספרדים לדורטמונד!
    דורטמונד רוצה 13 מיליון, ההצעה האחרונה של אתלטיקו עמדה על 10 מיליון, מצפים בדורטמונד עד לחג המולד להצעה חדשה!

15. Mourinho Member

גם בתקשורת הספרדית אומרים שרוזיצקי דחה את ההצעה של ארסנל, והוא רוצה לעבור לספרד, לאתלטיקו.
    הסכם כבר יש, אתלטי הציעה 10 מיליון דולר, דורטומונד רוצה שאתלטי תעלה את הסכום ל-12-15 מיליון דולר, אני מאמין שאתלטיקו תוציא עוד 2 מיליון דולר, ודורטמונד שכבר הביאה מחליף לרוזיצקי תשחרר אותו בסופו של דבר, בכל זאת אתלטיקו הוציאה הקיץ למעלה מ30 מיליון דולר.