בורוסיה דורטמונד 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ציטוט של כריסטוף מטצלדר
    בתירגום חופשי, ניצחון על שאלקה יציל לנו את העונה.
    כריסטוף העם איתך ( טוב אולי חוץ מאורי ומישה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ).

חברים הכותרת של ה"קיקר" לקראת המשחק " הדרבי הכי חם מאז ומעולם"
    כמה שחקני עבר ואוהדים של דורטמונד התייחסו למשחק ואמרו " להרוס לאוהדי שאלקה את חלום האליפות זה יותר גדול מלזכות באליפות "

השמחה חוגגת, הולך להיות רותחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Come on BVB :aaa021:

2. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דורטמונד צריכים להתכונן בשקט, הם מדברים יותר מדי לטעמי על התקשורת במקום לדבר על המגרש. בגלל השטויות שלהם נסבול את הכחולים מגלזנקירשן חוגגים אליפות. שאננות!

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אופיר,איפה אתה רואה את השחקנים שלנו מדברים יותר מידי?
    חוץ מכריסטוף שהוא אמן התקשרות שלנו,נון סטופ לדבר הוא אוהב.

ALE ALE ALE ALE ALE OH BVB 0999999999

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

5. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

DERBYSIEGER 2007 DANKE JUNGS

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/07
  7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: איגור טודור,בלם (יכול לשחק גם כקשר אחורי) יובה והניבחרת קרואטיה עשוי להגיע בסיום העונה לדורטמונד.
    הבלם הענק (מטר 1.92.) שמסיים חוזה ביובה,ולא ימשיך בגברת הזקנה ועשוי להגיע לדורטמונד שתאבד בקייץ את מטצלדר לטובת ריאל מדריד.
    טודור,בן ה-29 משחק בקביעות בהרכב ניבחרת קרואטיה,מחוזר עם ע"י וולפסבורג ומיספר קבוצות מאנגליה.

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41762000/Xxx/_41762536_tudor300.Xxx
    טודור מול רונאלדו במונדיאל בגרמניה. יחזור לגרמניה להחליף את מטצלדר?

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/07
  8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

סיכום העונה שלי בקצרה :

שחקן העונה : פריי,לקח על עצמו המון העונה נתן מלחמה בכל משחק ולקח עליו קבוצה מוכה מאוד.
    תגלית העונה : קרוסקה,הקשר הדפנסיבי שלנו שלקח את מקומו עקב פציעה של קל והוכיח בגרות.
    אכזבת העונה : ואלדז,הגיע לדורטמונד במטרה לכבוש והרבה הוא הצליח לכבוש רק פעם אחת וחבל.
    החתמת העונה : פריי,נקנה בסכום נמוך ונתן תמורה גדולה למועדון בעונה.

לגבי העונה הבאה :

בנתיים הוחתמו במועדון שני שחקנים חדשים יקוב בלקובסקי שיכול לשחק בכל הצד הימני לאורך הקו וג'ובאני
    פדריקו שיגיע מקרלסרוהה העולה החדשה לבונדסליגה שחקן שיכול לשחק כקשר אופנסיבי וחלוץ,סקורר.
    כרגע מתנדנדים סטיבן פינאר וטינגה שלא התרשמו לטובה מהמועדון וינסו כנראה את מזלם במועדון אחר.
    עוזב אותנו כריסטוף מטצלדר איש ההגנה שלנו שלמרות שלא הגיע לכל משחק העונה הוא ללא ספק שייך
    לאחד הבלמים הטובים בעולם והוכיח זאת במחזורים האחרונים.תומאס דול ימשיך את קריירת האימון שלו
    בדורטמונד גם בעונה הבאה לנוכח ה"הצלחה" וההצלה של הקבוצה מירידה לא צפויה לליגה השנייה.עוד
    שמות שמוזכרים בדורטמונד הוא גוראן פנדב מלאציו האיטלקית,דייגו קלימוביץ' שכנראה בטוח חתום אצלנו.
    דויד רוזנהאל מפריס סאן ג'רמיין כנראה יגיע לדורטמונד למרות מחירו הלא מוצדק,האם ההנהלה של דורטמונד
    חוזרת על הטעויות שוב?

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

התבנית החדשה של דורטמונד עם השחקנים החדשים לעונה הבאה לעת עתה :

מי בא :

-דייגו קלימוביץ' : חלוץ , בן 32 , מגיע מוולפסבורג , 57 שערים ב149 משחקים .

-יאקוב בלקובסקי : קשר-מגן ימני , בן 21 , מגיע מויסלה קרקוב , סכום העברתו נע בין 2.5 ל3 מיליון יורו.

-ג'ובאני פדריקו : קשר אופנסיבי-חלוץ , בן 27 , מגיע מקרלסרואה , 20 שערים בעונה האחרונה .

-מרק צייגלר : שוער , בן 31 , מגיע מארמיניה בילפלד , שיחק 4 משחקים העונה , סכום העברתו 250000יורו.

אולי יגיעו :

-אלכס : קשר , בן 29 , משחק בפנרבחצ'ה , מסיים חוזה בפנרבחצ'ה ויגיע בהעברה חופשית .

-מיהדי מהאדיבקיה : מגן , בן 29 , משחק בהמבורג , מסיים חוזה בהמבורג ויגיע בהעברה חופשית .

-דויד רוזנאהל : בלם , בן 26 , משחק בפריס סאן ג'רמין ,סכום העברתו נע בין 4 ל 4.5 מיליון יורו .

-מלאדן פטריץ' : קשר-חלוץ , בן 26 , משחק בפ.צ באזל , סכום העברתו נע בין 3 ל 3.6 מיליון יורו .

-איגור טודור : בלם-קשר , בן 29 , משחק ביונבטוס , מסיים חוזה ביובנטוס ויגיע בהעברה חופשית .

-מוראיס : קשר-חלוץ , בן 26 , משחק בארארט הארמנית , גם באיירן מעוניינת בו .

-קאבדבו פוקו : מגן-קשר-חלוץ , בן 22 , משחק בגאנה , סכום העברתו עומד על כ 125.000 יורו .

-איבן רקאטיביץ' : קשר , בן 19 , משחק בפ.צ באזל , סכום העברתו עומד על כ 500.000 יורו .

עוזבים :

-כריסטוף מטצלדר : בלם , בן 26 , עובר לריאל מדריד .

מתנדנדים :

-פיליפ דיגן : מגן ימני , בן 24 , הוצע למילדסברו האנגלית וסלטיק גלזגו הסקוטית , מחירו הוא 4.000.000

-סטיבן פינאר : קשר , בן 25 , במגעים עם צ'לסי , סכום העברתו עומד על כ-3.000.000 יורו.

-ברנד מאייר : שוער , בן 35 , עקב פציעה כנראה פורש .

-דלרון באקלי : קשר שמאלי , בן 29 , הושאל מדורטמונד לבאזל , הוצע לבוכום וקרלסרואה , 750 אלף יורו.

-מתיאו אמואה : חלוץ , בן 26 , כרגע אין קבוצה המתעניינת בו אך לא ימשיך בדורטמונד .

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מותר לי לייעץ לחברים השחורים צהובים
    אז אני לא מכיר את כל השמות אבל בהחלט הייתי מוותר על קלימוביץ (אין לו מה לחפש בדורטמונד ובדורטמונד היו השנה 3 חלוצים יותר טובים ממנו) וגם על אלכס, מהדביקיה (WTF - אפילו החמורים מהמבורג הבינו שאין לו מה לתרום) וגם להיפטר מכל המתנדנדים.

11. john Member

מצטער שאני לא מגיב על כולם, אני יגיב רק על השחקנים שאני מכיר.

הייתי מאוד שמח לראות את אלכס מגיע לדורטמונד. שחקן אולי לא אחד מהגבוהים אבל כקשר התקםי הוא מצוין. אני ראיתי כמה משחקים שלו בפרנבחצ'ה ואני רוצה להגיד לכם שהוא פשוט מושלם. שחקן פשוט אחד הגדולים בארופה. לדעתי אם הוא יגיע לדורטמונד ההתקפה של דורטמונד תהיה בהרבה יותר חזקה, ולא רק פריי יהיה בעניינים. אפילו אם דול ירצה אלכס יוכל לשחק בחוד עם פריי ותאמינו לי זה יהיה הצמד הכי בוער בגרמניה.

מאדלן פאטריץ', גם חלוץ מצוין טכני מאוד רק שהוא לא חלוץ מלידה. יש לו המון בצורות הוא פשוט מרבה להחטיא, אין לו ממש בטחון עצמי, מספר השערים שלו קטן מאוד, ואותו דווקא לא הייתי רוצה לראות בדורטמונד, פשוט אלכס עדיף עליו בהרבה.

מאדאוויקיה. וינגר ימני מושלם, בין הטובים בעולם, הייתי פשוט מת לראות אותו בדורטמונד. מאדאוויקיה שחקן טכני מאוד, דיי מהיר עם יכלות הגבהת כדור מעולה. ועוד ישתלם לדורטמונד שהוא מגיע בהעברה חופשית, דורטמונד לא תצטרך לבזבז המון כסף בקיץ הזה. בסה"כ העברות מצוינות נקווה שיבואו השחקנים שהזכרתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

Comon Dortmund! :aaa021:

12. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מסכים,קלימוביץ' מבוגר כבר הוא בן 32 הוא לא יסחב עליו המון משחקים הוא דיי גמור לדעתי . החתמה
    מאוד מפגרת בלי שום בסיס כי לדורטמונד יש מספיק חלוצים ואלדז,סמולארק,פריי.מגן ימני בכל מקרה
    דורטמונד צריכה להביא השאלה מי כי מהאדיבקיה לא מתאים לדורטמונד וזה גם רק בגדר של ספקולציה.