בורוסיה דורטמונד 14/15: תם עידן קלופ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏20/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Lars Ricken Member

אם בשורה תחתונה בעונה הבאה הוא ימכר,זו עסקה טובה כי ברור כשמש שהוא לא מתאים לקבוצה.
    מצד שני,לא נראה שהולך להגיע חלוץ אחר במקום, ככה שלתת לאימובילה ללכת יכולה להיות ה-טעות שעליה תיפול העונה הזאת. אימפוטנטיות התקפית כמו שהייתה בעונה שעברה לא נראתה בקבוצה מאז 2007. אני לא יודע מי היהיר במועדון שחושב שדוקש יהפוך פתאום למקרה "הארי קין" או שאובמייאנג ישאר על הרגליים כל העונה.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

2. AS R Member

מצחיק שקבוצה שמכרה עכשיו שחקן ב-30 מיליון אירו וגם ככה יש לה בסיס כלכלי טוב מאוד, טוענת שאין לה כסף לשלם משכורת של המחליף שלו שהגיע אליה בכלל בהשאלה (שלא לדבר על זה שהיא תקבל עשרות מיליונים על ההעפלה לליגת האלופות).
    מצד שני, זה יכול להסביר למה סביליה הסכימה לקבל את אימובילה, ורק מראה כמה דורטמונד הייתה נואשת להיפטר ממנו.

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מרגע עזיבתו של צ'ירו המון כתבות מפורסמות בגרמניה על יחסיו עם המועדון ואני חושב שדורטמונד הייתה נואשת לשחרר שחקן שמרגיש רע בדורטמונד. "לא היה לי עם מי לדבר'', ''לא הרגשתי בבית'', ''תודה לאל שעזבתי'' וכו'... אני חושב שהגעתו לדורטמונד הייתה מוגזמת על יתר המידה, אין ספק שהוא שחקן מוכשר מאוד אך לא הוכיח את עצמו ואני בטוח שבמקום הנכון - סביליה הוא יכול להצליח ולגרום לשני הצדדים לצאת מרוצים.

4. Lars Ricken Member

בהמשך התגובה שלי אתמול, התקשורת אתמול הזדעזעה מהפציעה של רויס באימון (לא משהו רציני) ושוב התחילו לדבר על הבאת חלוץ חדש לקבוצה.זה ברור שמצבת החלוצים הנוכחית לא תספיק.היום משחק מול פ.צ לוצרן.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.