בורוסיה דורטמונד 13/14 :: יש על מי לסמוך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Echte Liebe, ‏19/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Don Joan Roman Member

אמנם זה עוד מוקדם אבל עושה רושם שאובמיאנג הוא מחליף מצויין לגצה, שחקן נהדר, נכון הוא מחמיץ די הרבה אבל המהירות שלו מטורפת ומוסיפה המון למשחק ההתקפי של בורוסיה.

2. Rosez Member

אובמיאנג לא בא בתור מחליף לגצה, הוא קיצוני. כנראה מחטריאן ישחק על המשבצת שלו.

3. Echte Liebe Member

אחרי חודש שמחטריאן היה בחוץ, יהיה לו עכשיו מאוד קשה לחזור לכושר (אפילו אם זה חודש) ולהשתלב בהרכב של קלופ. אז כרגע, לפחות עד אוקטובר, אני לא רואה את מחטריאן נכנס להרכב בקלות. בעיקר אחרי ההופעה הגדולה של אובאמיינג היום. אבל חבר'ה, אל תשכחו שיש עוד כברת דרך ארוכה וזוהי רק הופעה אחת מתוך 34 + אירופה.

4. ilDiavolo Member

איזה הצגה של דורטמונד, פשוט עושים שם עבודה יעילה וגאונית בכל הנוגע לשחקני חיזוק :aaa031:

5. Echte Liebe Member

היום נודע שדורטמונד תהיה בדרג 3 בלבד העונה בליגת האלופות. לדעתי זו שערורייה. קבוצה שסגנית אלופת אירופה, סגנית הבונדסליגה וקבוצה שנכנסת בשנים האחרונות לתודעה, הייתה צריכה להיות מדורגת לפחות בדרג 2. עוד אכזבה, אבל למרות זאת דורטמונד הראתה בעונה שעברה שהיא יכולה להתמודד גם עם ריאל, סיטי, ואפילו סיימה מקום ראשון אם אני לא טועה בשלב הבתים. אז כרגע בשביל דורטמונד אין הרבה אפקטיביות ותשומת לב לדרגים, למרות שהייתי שמח אם היינו דרג 2.

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני לא בטוח שזה עובד ככה, אני חושב שזה על פי נקודות דירוג ובגלל זה דורטמונד שלישית.

7. Echte Liebe Member

להגיע לגמר ליגת האלופות זה לא מספיק בשביל דירוג?

8. VAR Member

נראה לי שהנקודות שהיא צברה אשתקד תופסות החל מהעונה הבאה

9. OriRR Member

אין קשר. למרות השנה שעברה כנראה שבארבע השנים הקודמות דורטמונד לא אספה מספיק ניקוד לדרג יותר גבוה. שאלקה לדוגמה אם תגיע, תדורג בדרג השני. אגב, לבנפיקה יש סיכוי להיות גם בדרג הראשון.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה? בשנה הקודמת הקבוצה לא עברה את שלב הבתים בליגת האלופות (סיימה רביעית ואפילו לא עברה לליגה האירופית) ובעונה שלפני כן לא עברה את שלב הבתים בליגה האירופית.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

גונדוגן נפצע במשחק הנבחרת וייעדר שבועיים.

12. Don Joan Roman Member

כל עניין הרמות האלה זה קשקוש אחד גדול של פיפ"א, מה זה משנה אם דורטמונד דרג ראשון או דרג שלישי, נניח היא תהיה דרג ראשון אז קבוצה איכותית אחרת תהיה דרג שלישי.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק שאם אתה מדורג בדרג השלישי הסיכוי שלך לקבל קבוצה טובה הוא 8 ל - 8 ואם אתה מדורג בדרג הראשון הוא 1 ל - 8. סטטיסטיקה פשוטה.

14. aloneli Member

בטח שזה משנה,תשאלו את סיטי כמה זה משנה להיות מדורג גבוה או לא בטח עכשיו שיש בדרגים הנמוכים הרבה קבוצות קטנות בשיטה החדשה ובדרגים הגבוהים את אריות אירופה.

15. Don Joan Roman Member

עזוב אותך, מי שהוא מועדון חזק יעבור כל בית שיתנו לו, חוץ מזה שהדבר הזה גם מחשל, תשחק 6 משחקים מול קבוצות חלשות ממך ב80 אחוז כמו נורשאלנד, תגיע לברידג' לא תדע איך להתמודד בכלל, תשחק מול מועדונים כמו הסיטי וריאל, הסיכוי שלך להיות מוכן כמו שצריך לשמינית בברידג' יהיה טוב יותר.
    לא בהכרח נכון כי כדורגל זה הכל חוץ ממתמטיקה פשוטה, אבל המסר הוא שצריך לעבור הכל אם באמת רוצים תואר.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/13
מצב נושא:
הנושא נעול.