בורוסיה דורטמונד 13/14 :: יש על מי לסמוך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Echte Liebe, ‏19/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. BvB Member

לא צריך לקחת קשה את ההפסד הזה,גלבאך לא רעה בכלל,והמשחק גם היה בבורוסיה פארק.
    המבחן האמיתי שלנו זה משבוע הבא בסופר-קאפ מול באיירן

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

המבחן האמיתי הוא לא בסופר-קאפ, שזה משחק זניח ביותר. המבחן האמיתי הוא אם דורטמונד מסוגלת לדלוק אחרי באיירן לאורך כל פתיחת העונה. הסבירות שבאיירן תאבד נקודות כמו שדורטמונד איבדה אשתקד (משחקים כמו פרנקפורט, נירנברג, האנובר, המבורג שהצליחו להוציא מבורוסיה נקודות) היא כמעט אפסית. דורטמונד מגיעה חדשה העונה ואני מקווה שבעיות גיבוש לא יגרמו לה למעוד. אם היא תצליח בעשרת המשחקים הראשונים של העונה להישאר צמודה לבאיירן, אז אפשר לומר שהכל פתוח לחלוטין. אם היא שוב תאבד את הנקודות האלו, הסיכוי שהיא תתגבר על באיירן נמוך, אלא אם היא תבריק בשני המשחקים מולה.

3. Echte Liebe Member

ב-03.08 תתארח בורוסיה דורטמונד (17:30) בווילהמסהאבן לסיבוב הראשון של הגביע. אמש ניצחה דורטמונד את וורצבורגר קיקרס במשחק אימון, בתוצאה 3-0. אובמיינג כבש שער ראשון ודוקש הוסיף צמד.

4. OriRR Member

:aa1: ברוסיה מדווח שזניט תציע לדורטמונד 70 מיליון אירו תמורת רוברט לבנדובסקי ונבן סובוטיץ'. נשמע לי לא רציני, עוד ידיעה של איזה סוכן.

:aa1: ריאל מדריד מעוניינת לגייס כסף בשביל לקנות את גארת' בייל ומוכנה להציע לדורטמונד לרכוש את נורי שאהין תמורת 7.5 מיליון אירו.

5. Echte Liebe Member

אם הם רוצים להשיג עלינו כסף על שאהין, שיורידו את תג המחיר. שימכרו מצדי את היגוואין ביותר מ40 מיליון אירו.

6. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לבייל, מבחינה כלכלית ריאל מסוגלת לשלם לטוטנהאם כל סכום שהיא רוצה. לא ראיתי שום אזכור למכירת שאהין בתקשורת הספרדית אבל גם אם ריאל רוצה למכור אותו, אין לזה שום קשר לעסקת בייל. מה שכן, אין לו מקום במועדון עם אינפלציית הקשרים האחוריים שיש לנו כרגע ומעבר שלו לדורטמונד בעונה הבאה נראה ריאלי בהחלט.

7. AS R Member

העניין הוא שנורי שאהין של אחרי העזיבה לריאל הוא לא אותו שחקן שהיה לפני. אני לא יודע אם כדאי לדורטמונד לשלם את הסכום הזה עליו.

8. Echte Liebe Member

צודק. העזיבה לריאל הייתה טעות גדולה שלו והוא כבר אמר את זה בראיון. אסור בשום פנים ואופן להביא אותו בסכום כזה חזרה, אלא אם כן הוא ייתן עונה ממש גדולה העונה. למרות שעונה שעברה הוא קצת הרשים וחזר לכושר, 7 מיליון אירו עליו זה ממש מוגזם.

9. Rosez Member

אז אתרי הספורט מצטטים את לבנדובסקי אומר שהוא מרגיש מרומה ע"י הנהלת דורטמונד והוא אינו בטוח שהסאגה העונה לא תפריע לו לשחק.

מוזר. לא חשבתי שקלופ היה משאיר אותו לולא לבה הביע נכונות מסוימת לדחות את העברה (בטח בהתחשב בחשיבות הגדולה שיש לקבוצתיות במועדון).

10. Don Joan Roman Member

שיעזוב לבנדובסקי, נמאס כבר מכל האיומים האלה.

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מסכים בענק. הסיפור הזה של לבה-דורטמונד-באיירן כבר לעוס ומשעמם. יאללה, חלאס. אתה לא רוצה לשחק שם? צא בהצהרה חותכת. אבל אל תעשה מעצמך מטומטם ואל תאיים, כאילו הם באמת סופרים אותך. אף שחקן לא נמצא מעל מועדון. אתה לא רוצה? שב ביציע, יש להם את אובמיאנג שיכול בכיף להחליף אותך.

12. OriRR Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx לשניכם.

אם יש דבר שאני לא אוהב זה שהמועדון תלוי בשחקן מסוים או כמו שכתבת השחקן נמצא מעל המועדון. זמנו של לבנדובסקי בדורטמונד נגמר. עדיף להם (30 מיליון אירו ביד) ולו לסיים את זה עכשיו ולא למשוך את זה עונה שלמה.

אגב, לפי TM דורטמונד צפויה לרכוש את אחיו של אובמיאנג מאיזו קבוצה גבונית תמורת 300 אלף אירו. אני מניח שזה בשביל לעזור לו להתאקלם בקבוצה, לדעתי בסכום כזה קטן מדובר בהחלטה נבונה.

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הוא הולך לU23. מזכיר לי את מה שעשתה צ'לסי עם אחיו של הזארד.

14. OriRR Member

הוא לא בן 26?

15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

כתוב שהוא הולך למילואים. מילואים זה U23. ואני חושב שאין שם מגבלת גיל אבל אל תתפוס אותי במילה.

מצב נושא:
הנושא נעול.