בורגר ראנץ' - לא הסוף?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏19/8/08.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור אחד שעבד בברגר-קינג (ובעזרת השם אני אחזור לעבוד שם בשבועיים הקרובים), אני לא יכול שלא להתעלם מהפערים. זה לא רק שיווק נכון. השירות שאנחנו נתנו היה טוב הרבה יותר מזה של בורגר-ראנץ'. היו מלמדים אותנו את הדברים הקטנים ביותר, כמו למשל: השתייה יוצאת ראשונה, הארוחה שנייה והצ'יפס אחרון והכל בהפרש של שניות מסוים. למה? הבדלי החום. עם כל הכבוד לשוקופאי ולגלידה ב-1.90 ¤, לברגר קינג יש מוצרים מגוונים יותר. ובתור אחד שיש לו הרבה מכרים חזק במערכת (ושוב, אחד שחוזר לעבוד שם), אני יודע שבקרוב מאוד הולכים להיכנס מספר מוצרים נוספים. ברגר קינג זו ליגה אחרת מבורגר-ראנץ'. באיכות הבשר, ברטבים, ברמת השירות ובין היתר, גם ברמת השיווק.

2. A. Arshavin Member

ההמבורגר של מקדונלדס פשוט גועל נפש, לעומתו הזה של בורגר ראנץ' הוא פשוט מדהים.
    אבל המנה האהובה עליי היא צ'יקן פילה(חזה עוף) של ברגר קינג. פשוט אלוהי!

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אותם אלו שאכלו בורגר ראנץ' בשנים האחרונות ומתלוננים על טעם לא משובח, צודקים. הטעם של הבורגר ראנץ' בשנים האחרונות היה רע, האיכות ירדה צנחה ולכן גם הלקוחות. הברגר קינג והמק' פשוט שברו אותם שיווקית ובורגר ראנץ' כבר לא יכלו באמת להעמיד מוצר איכותי בשל החובות. מדהים שהם בכלל החזיקו מעמד בעשור האחרון, הם כבר היו אמורים לפשוט רגל ממזמן.

עד אמצע שנות ה-90 זה היה מעדן ג'אנק-פוד של ממש, מקום שכיפי בהרבה ממקומות המזון המהיר של יימנו. אנשים היו ממש יוצאים לשם במיוחד בערבי שישי וכדומא והאווירה הייתה יותר ישראלית.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלע ולירן, אני חושב שאני מהבודדים בפורום מלבדכם שזוכר את הימים שג'אנק פוד היה פחות נפוץ, היה פלאפל, שווארמה, בורגראנץ', ובכל עיר היו איזה 2-3 פיצריות.

אני דווקא חולק עליך סלע, אני די חיבבתי את בורגר ראנץ' בשנים האחרונות שבהן עוד החשבתי את זה אוכל, בעיקר כי הקציצה שלהם לא הייתה גולמית ואשכרה הרגישה כמו בשר.
    מה שכן, פעם לבורגראנץ' באמת היה טעם אחר... מיוחד יותר, אני זוכר שבשפיים או מקום בסגנון אכלתי המבורגר בול עם אותו טעם אחרי כמה שנים וזה העלה זכרונות....

5. ACBenb Member

בכמה ימי הולדת בבית הספר היסודי היית בבורגראנץ', קשה אפילו לספור. אחרי זה הפסקתי לאכול שם והעדפתי ללכת עם חברים למקדונלדס, לא יודע אם זה הכי טוב אבל ללא ממש אכפת לי. איפה שהכי זול לשם אני הולך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx גם ככה הבדל בהמבורגר אני לא מרגיש אז מה זה משנה? איפה שיש איזה מבצע נחמד נלך לשם, נאכל יותר.
    בורגראנץ',
    יהי זכרו ברוך.

6. צהוב בנשמה! Member

בתור ילד קטן הייתי אוכל רק בבורגראנץ', בסניף של הקניון המקומי, שנים שלא אכלתי שם ובכלל אני כבר לא אוכל את הדברים האלה אבל חבל שהם סוגרים...

7. Red Left Winger Member

קומבינה ל4!!!!!!!

8. 亚历山大帕托 Member

הקומבינה וטבעות הבצל שלהם היו נחמדים מאוד.

9. Red Left Winger Member

והנקניקיות....לומדים לספור עם החברה כמה טבעות בצל וכמה נקניקיות מגיעות לכל אחד ותירגע עם הצ'יפס למה זה לכולם!

10. 亚历山大帕托 Member

אחרי ששלחתי את ההודעה, נזכרתי גם בנקניקיות. למרות שבפעם האחרונה שאכלתי קומבינה זה היה בכיתה ט' או י', לפני 6 שנים.

11. Red Left Winger Member

תמיד היה את הזה שמשאיר את ההמבורגר לסוף "אני לא מסוגל לאכול את ההמבורגר עם עוד דברים, אני צריך לאכול אותו בנפרד" כדי לאכול את רוב הצ'יפס ולקמבן עוד איזו טבעת בצל אקסטרה.

12. THE STRETFORD END Member

הזכרון הכי בולט שלי מהילדות והבורגר ראנץ זה שכילד הייתי מה שהיה נקרא אז ילד רחוב,
    אני וחברים שלי כל הזמן היינו מסתובבים בחוץ,בלי גרוש על התחת,הולכים כל הדרך מהשכונה למרכז העיר לחפש את עצמנו(ראשון לציון)וכשהיינו עוברים ליד הבורגר ראנץ ומסתכלים מבחוץ על אלה שנמצאים בפנים ואוכלים,
    היינו מזלילים ריר מקנאה.
    כשהיינו מצליחים לאסוף כמה ג'ובות מדמי כיס והיינו נכנסים פנימה,לא הטעם היה חשוב אלא הבילוי עצמו
    שהיה אז חדשני בארץ,כי בתי הפאלפל והשווארמות כמו גם הפיצות היו מזנונים די פתוחים ופתאום נכנסו לחנות סגורה והתייחסו אלינו כאל צרכנים כל דבר..היו ימים,היה כיף.

התוספת שתופסת...מישהו זוכר את הפרסומת המעצבנת הזו בקולנוע לפני הסרטים בשנות ה 80?

13. 亚历山大帕托 Member

העניין הזה עם הכוס שאפשר למלא כמה שבא לך עדיין קיים? כי בתור רוסים תפרנים בלי הרבה מה לעשות, 5-6 אנשים היו שמים כל אחד שני שקלים, והיינו מנצלים את זה עד שזה כבר התחיל לצרוב בשלפוחית. אני לא גאה בזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.

14. Ampelmann Member

חיחי...אני מצאתי בברלין פאב שמוכר צ'יפס כמו הצ'יפסים שאכלתי בבורגראנץ' כילד (סניף הקריות אימפריה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ) והוא כמובן הפך מיד לפאב המועדף עלי (אוקי, בגלל זה ובגלל שיש להם 20 חביות שונות של בירה..).

כן, הבורגראנץ' ירד ברמתו מאז ההגעה של מק'דונלד'ס לפני בערך 10 שנים לישראל כי הם מעולם לא עמדו בהסתגלות לתחרות. מק'דונלד'ס העלתה את המחירים (מ-14.5 ל-39 שקל מאז שהם כאן. אם אני זוכר נכון את המחירים) והבורגראנץ' עם הטעם הישראלי ובלי הגב הכלכלי העצום של הרשת האמריקאית פשוט לא עמד בתחרות.
    מה שכן, אני לא חושב שהבורגראנץ' תעלם. אני חושב שהרשת תעבור ידיים ונראה מוצר מחודש, שוב, מותאם לשנות ה-2000 ויותר קרוב למק'דונלד'ס. השם, מה שכן, יישאר.

ואם כבר בג'אנק ישראלי עתיק עסקנו. זוכרים את מק'דייויד?!??

15. Milanista3 Member

פעם אחרונה שאכלתי שם הייתה לפני איזה שנתיים.
    זה היה קומבינה ,קצת ציפס ונקנקיות והמבורגר קטן במחיר גזל.
    גם אני כמו הרבה גדלתי על הבורגראנץ' אבל עם הזמן הפסקתי לאכול שם.

חברים שלי שעבדו שם ,אמרו שהכל מטונף שם ומחליפים שמן פעם בכמה ימים.
    נראה מזה עושה לזכרונות ילדות עכשיו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx