בורגר ראנץ' - לא הסוף?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏19/8/08.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מצאתי לנכון לתת כבוד אחרון למקום בו כל כך אהבתי לבלות כילד. זה היה בשבילי יחד עם פיצה המאכל האהוב ביותר. האוכל המהיר והאמרקניזציה החלה דרכם לאט ובאלגנטיות בארץ באותה תקופה ונכון לאז אפשר היה עוד לקרוא לזה מסעדה, בה היו יושבים ואוכלים משפחות שלמות והדבר היה למעדן בעיקר עבור הילדים. בסניף של בורגר ראנץ' בהרצליה הייתי מבלה לא מעט גם בזלילה וגם משחק במשחקי וידיאו, היו ימים.

כתבה חמודה שראיתי בוואלה מאת אייל דץ

2. cazzo Il Capocuoco

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx

אני אפילו לא זוכר מתי אכלתי כזה פלסטיק...

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הדור של ידע את שנות ה-80 שלום, זה לא נוגע אליך מעבר לעובדה שכנראה תוך כדי ההריון של אמא כנראה היא אכלה פה ושם קצת מזה ועל אותם חומרים נוצרת.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/08
  4. cazzo Il Capocuoco

פלסטיק סינטתי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מסתבר שזה טוב להתפתחות העובר, כי אתה באמת עילוי כאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

6. Pipe Member

בורגראנץ' הייתה ונשארה הרשת האהובה עלי של המבורגרים. בכל החיים שלי אכלתי במקדונלדס מספר חד ספרתי של פעמים ובורגראנץ' היה ה-מקום. הפסקתי לאכול המבורגרים בזמן האחרון והפעם אחרונה שאכלתי שם הייתה לפני שנה, אך עכשיו אני מרגיש צורך ללכת ולאכול בפעם האחרונה את הראנץ' הספרדי, ללא ספק ההמבורגר הכי טוב שטעמתי בארץ.
    מעבר לראנץ', שני הדברים שייחדו את המקום לעומת הרשתות האחרות מבחינתי היו הצ'יפס המסולסל והרך וכמובן רוטב הברביקיו הטעים ביותר שאפשר למצוא.

את מקדונלדס אף פעם לא סבלתי. לדעתי זה אוברייטד אחד גדול שחי על שיווק נכון נטו. אם כבר אלטרנטיבה אמריקאית איכותית לראנץ' אז רק ברגר קינג. הסניף בחונים קונים בראשון הוא כמו פאקינג מאכה למוסלמים.

פאק עשיתם לי חשק לאכול עכשיו...

7. Igi Member

בורגר קינג לדעתי מספר אחד בין 3 רשתות הג'אנק פוד האלה. בורגר ראנץ' לא אכלתי כבר כמה שנים-הצ'יפס שלהם מגעיל לדעתי.. ומקדונלדס, כמו ששון אמר, די אוברייטד.

8. George Best Member

חח הדיון הזה מזכיר לי את הפרק "פרוגר" מסיינפלד :aaarofl:

ללא ספק הפייבוריט שלי מבין הג'אנקים(בורגר ראנץ בקושי אכלתי, מקדונלנדס לא אכלתי המון זמן) למרות שגם הפעם האחרונה שזללתי בבורגר ראנץ' הייתה לפני שנתיים...
    הרטבים שלהם מעולים.

9. King Kenny Member

אני לא אתגעגע לבורגראנץ', אף פעם לא אהבתי שם את האוכל. אבל אני מסכים עם שון שמקדונלדס לא כזה טוב והוא כל כך פופולארי בגלל שיווק נכון, ברגר קינג הרבה יותר טעים ממקדונלדס, ויצא להתווכח על זזה הרבה עם חברים שלי.

10. צחי לייבמן Member

לא כזה יהיה לי חסר שהם סוגרים.
    אולי עעכשיו יפתחו יותר kfc .. (מקווה שזה יקרה)

11. Stretford Ender Member

על מה אתה מדבר? זה צ'יפס של תפוגן שאפשר לקנות בסופר!

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אתה בטוח שזה אותו הצ'יפס? כי בזמנו לא היה להשיג צ'יפס שכזה בסופר. אולי נכון להיום יש צ'יפס כזה שאפשר לקנות קפוא, אבל צ'יפס קפוא זה קצת איכסה.

13. Pipe Member

הצ'יפס של ברגר קינג ומקדונלדס הוא כמעט זהה לחלוטין. בורגראנץ' שונים, מרעננים, אני אהבתי את זה.
    ואף פעם לא ראיתי בסופר צ'יפס כמו של בורגראנץ'. דווקא את הסוג של שתי האחרות ראיתי וכשעוד הייתי אוכל צ'יפס אמא שלי הייתה קונה כזה לבית.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

דבר ראשון כמו הרבה דברים שאמריקה קשורה בהם שוב מצאתם קורבן נוסף. מקדולנדס. אולי ההמבורגר לא הכי טעים אבל יש להם את הפוט-טו צ'יפס שזה אחלה של דבר והם נותנים את התמורה הגדולה ביותר. לעומת הבורגר ראנץ' והבורגר קינג שהוא הכי קמצן משלושתם תמיד מקבלים כוס גדולה וצ'יפס בגודל המתאים.

עבדתי בעבר בבורגר ראנץ' בעזריאלי ובתור ילד הייתי הרבה שורץ בסניף של דיזינגוף סנטר (הרבה ארוחות חינם) ואכן הצ'יפס שלהם איך אומרים היום, שולט לחלוטין. חבל מאוד שרשת נסגרת, זה אף פעם לא טוב לתחרות ובכלל אני אתגעגע לשוקו פאי.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואו... בלי ספק עבורי בורגר ראנץ' הייתה בזמנים עברו הפייבוריט, מה שנתן להם את היתרון בעיניי היה השוקו פאי החלומי.

חבל..