בונדסליגה, מחזור 8: באיירן מינכן מגיעה לביי-ארנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏4/10/13.

1. Ovi_B Member

תיקו 1-1 ביתי לשטוטגרט מול ברמן, שאמנם סוגר למארחת
    משחק חמישי ברציפות בליגה ללא הפסד, אבל מאידך מהווה תיקו שני רצוף במשחק ביתי,
    נתון לא מבריק במיוחד כשאתה מצפה לנצח במגרש הביתי שלך.

הרניק היקנה יתרון לשטוטגרט כבר בדקה ה- 6, אך פטרסן הישווה לברמן בדקה ה- 37.

ראיתי את חצי השעה האחרונה של המשחק ואין הרבה מה לכתוב על מה שראיתי.
    משחק לא טוב של המארחת שהתעוררה ברבע השעה האחרונה, מעט מדי ומאוחר מדי.
    ברמן האורחת מצידה שיחקה משחק זהיר ונראה כי הסתפקה בנקודה.

לא מובן מדוע שניידר לא ריענן את השורות כשראה שהקבוצה לא ממש במיטבה,
    וביצע רק חילוף אחד כשהכניס את ורנר 2 דקות לסיום (למה לא מוקדם יותר?)
    כשבספסל היו לו 2 חלוצים נוספים שהיה צריך בנוסף לשתף לפחות את אחד מהם.

מבחינתי, התיקו הזה של שטוטגרט מול ברמן מאכזב וציפיתי לניצחון, אבל מי מבטיח לך משחקים קלים בליגה?

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/13
  2. aloneli Member

איזה אונס אני לא מאמין שעדיין 1-1

3. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

כן, היינו טובים יותר ולא חזרנו עם 3 נקודות. זו בכל מקרה תוצאה טובה אפילו שיש הרגשה של פיספוס. המטרה מעכשיו לשמור על המקום הראשון עד לסיום הליגה בידיעה שכבר ביקרנו בלברקוזן ובשאלקה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/10/13
  4. aloneli Member

איך תמיד יש להם מזל והם מוציאים מאיתנו 1-1 במקום 15-1(בלי להגזים).מאז צ'לסי אני לא זוכר משחק שישבנו כל כך הרבה על קבוצה.היום זה בכלל היה 90 דקות שפשוט ישבנו עליהם.הייתה חסרה לנו רגל מסיימת אין מה לעשות..חבל שלא ניצחנו משחק כזה כי באמת שיחקנו מדהים.עצם זה שלברקוזן מעיפה כדורים כל המשחק ומבזבזת זמן בבית ב1-1 אומר הכל.

יפה לשופט שגם מוסיף 3 דקות במקום 5-6 לפחות וזה עוד אחרי שלקח לנו פנדל של 100 אחוז מול העיינים שלו.

5. AS R Member

חסר לבאיירן איזה לבנדובסקי

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

גם פה אני לא מאוד מופתע. אמנם באיירן בעיניי טובה יותר מכל הליגה, אבל לברקוזן הוכיחה לה לא פעם ולא פעמיים בשנים האחרונות כי היא מסוגלת לקחת לה נקודות. זה קרה בעונה שעברה באליאנץ ארנה ולפני שנתיים בביי-ארנה והנה זה קורה שוב. והאמת, די במפתיע ובמהירות עוד יותר מפתיעה. סה"כ תוצאה שמשקפת את מפגש הצמרת, אבל אין ספק שהמרוויחות הגדולות של המחזור הן אלו שבאות בעקבותיהן של שלוש המובילות. לעומת זאת, גם באייר, גם באיירן וגם דורטמונד יכולות להיות מאוד מאוכזבות מכך שפספסו, כל אחת, הזדמנות לקפוץ בדירוגן בטבלה.

7. aloneli Member

לברקוזן יכולה להיות כל דבר חוץ ממאוכזבת.היא הייתה צריכה לרדת מושפלת והיא יצאה עם תיקו איכשהו.אני בטוח שהם עכשיו חוגגים את התיקו כי זאת תוצאה אדירה בשבילם.לא סתם רולפס היה כל כך מאושר בראיון אחרי המשחק.באיירן ודוררטמונד כן צריכיות להיות מאוכזבות כי שתיהן היו צריכות לנצח ולא ניצחו.

לבאיירן חסר לבנדובסקי זה בטוח אבל גם מנדזוקיץ' לא פתח היום ועלה רק בסיום המשחק.למרות שבאיירן הגיעה ל27 בעיטות היה חסר איזה חלוץ רחבה קלאסי.יהיה מעניין לראות אם פפ ימשיך עם מולר כחלוץ כי עכשיו גם גצה חזר מפציעה ויש עומס בקישור.

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני לא מדבר על מה שקרה על הדשא, מדבר על העובדה בעיקר שדורטמונד הפסידה ושהיא אירחה בבית קבוצה שהיא כן הוכיחה שהיא מסוגלת לנצח בעבר ואם היא הייתה מנצחת היא הייתה גם ראשונה וגם אחרי המשוכה הכי קשה בליגה.

9. בונקר מפואר Member

זה היה דומה מאוד למשחקים משנה שעברה. שליטה שלנו ולברקוזן מתגוננים היטב ועוד מצליחים לגנוב שער. מצד אחד חבל בגלל ההפסד של דורטמונד, אבל מצד שני מדובר במגרש קשה נגד קבוצה עקשנית (חבל שלא שיחקו ככה נגד יונייטד).

10. פול סקולס Member

ואל לנו לקפח את החבר'ה של בראונשווייג שלרגע קט הפסיקו להיות השטיח של הליגה.

11. AS R Member

ולמרות שבאיירן השיגה רק תיקו בלברקוזן - איזה משחק ענק של ריברי!

12. hai80 Member

קרוזה בכושר פנטסטי.

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

כרגיל. השחקן הכי מפחיד בעולם. הכי לא צפוי, הכי חד, הכי מרתק. מדהים כל פעם מחדש..

*נראה שרפאל חי את החיים הטובים במנשנגלדבאך. כנראה שהשילוב עם לוסיאן פאברה עושה לו רק טוב.

14. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אלון, אתה באמת מגזים. 15-1? באיירן הייתה טובה יותר, אבל כמעט בכל המשחקים של באיירן העונה (לא ראיתי את כולם, אבל אם נגמר 0-4 אפשר לדמיין שזה כך) הפרשי הרמות היו בולטים הרבה יותר. באיירן יכלה לנצח בהפרש של שניים-שלושה שערים, אבל להגיד שמאז המשחק מול צ?לסי לא ראית כזה בונקר מול באיירן זאת הגזמה (לא ראית את באיירן - לברקוזן שנה שעברה?  http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx).

וגם בקטנה לגבי לברקוזן - תוצאה מצוינת, ואפילו אחוזי השחיטה בכדור שבאיירן השיגה היו נמוכים יותר ממה שהשיגה מול סיטי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx לנו ענק  http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

15. VAR Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx