בונדסליגה, מחזור ראשון:: פתיחה חלקה לבאיירן בארנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏9/8/13.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אגב, אני לא יודע כמה הפציעה של דרקסלר חמורה. אבל נניח והוא ייעדר מאחד משני המשחקים מול מטאליסט. עכשיו, אורי - מה אתה חושב שמאזן הכוחות? אתה מבין שאנחנו הולכים פה על חבל דק מול קבוצה אדירה שיכולה לפרק אותנו ולסיים סיפור כבר בבית אם אתה לא עולה בהרכב הכי חזק שלך?

2. OriRR Member

קודם כל מזל שכבשנו עכשיו, דקה מעולה לכבוש. מה שכן אני אתעלם לרגע מהשער שנכבש ואומר כך: מאטיפ מחריד, פשוט מחריד. שני גולים שלו + טעויות מפה ועד גלזנקירכן. שוב, סנטנה להרכב ומהר. אני מסכים עם משה מאירי, קלמנס פשוט לא מתאים לאגף. הוא פשוט נעלם שם ולא מורגש, או שבארנטה ייכנס להרכב או שפוכס יעבור קדימה, ככה אי אפשר להמשיך. אנחנו פשוט משחקים עם שחקן אחד פחות. את קולסניק הייתי מכניס כבר עכשיו במקום פוכס ובמשחק הבא אני מאוד מקווה שג'ונס יישב על הספסל וגורצקה יפתח. הילדברנד לא אשם באף גול כמובן אבל זה לא אומר שלא צריך להחליף אותו (לא ייאמן איך בקיץ הקודם לא הבאנו את אדלר בחינם, איזה בזבוז!) מאוד מקווה שהפציעה של דרקסלר לא רצינית. נקודת אור - הונטלאר, נראה שחזר לעניינים, רק שימשיך כך.

יובל, גם אני מתחיל לחשוש ממטאליסט (גם קודם חששתי אבל לא ברמות שאתה חושש מהם). בוא נקווה שאופ"א תעזור לנו קצת אחרת זה יהיה קשה, קשה מאוד.

3. OriRR Member

באסטוס לא שווה את החמישה מיליון אירו האלו. למרות שהוא חסר, שחקן בן 30, עדיף לקחת את הכסף הזה ולהחתים מישהו יותר טוב וצעיר.

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אתה מתעקש על הטוב וצעיר כאילו זה מנג'ר. באסטוס שחקן מצוין שפותר לנו הרבה בעיות בקו השמאלי. חוץ מזה שבחמישה מיליון אירו אתה לא תמצא הרבה שחקנים שישדרגו אותך כל כך. רק על קלמנס שילמת 3 מיליון.

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

X2. בא לי למות. שמישהו יכניס את מאטיפ לכלא.

6. purvis short Member

כששאלקה תהיה במקום 12, תעוף מול מטאליסט ותפטר את קלר, נראה אם תחשוב שזה הרבה כסף...

7. OriRR Member

עם כל הכבוד לבאסטוס הוא שחקן טוב והכל אבל לא מדהים. זה נכון ש 5 מיליון אירו זה לא הרבה אבל אם תחסוך אותם תוכל להביא מישהו ב 8 מיליון אירו.
    בכל אופן, פספסתי את הרבע שעה הראשונה במחצית השנייה וראיתי שאנחנו בפיגור. מקווה לצאת עם תיקו לפחות.

8. מזגן Member

אני מחפש את הסיכום של המחזור הראשון בוידאו והקישור באתר הרשמי לא עובד לי

קישור לאתר הרשמי לסיכום

האם גם לכם זה לא עובד? (אני בטורונטו) אולי אתם מכירים מקום אחר?

9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

גם לי לא עובד. לא ברור למה, יכול להיות שזה לגולשים מגרמניה בלבד. לפעמים זה קורה, כמו ביוטיוב וכו'.

10. עוגיפלצת Member

אני אקפוץ לשם מחר, אוסיף את זה לפתק שלי שיפסיק כבר תמיד לשים משחקים של שאלקה וארסנל באותו זמן. איך אני אמורה להתחיל ככה עם בנים כשאני לא יכולה ללכת לראות פרמייר ליג בפאב?

האמת, אילו רק הייתי חצי מאמינה בדברים האלה, הייתי כבר עושה את זה. העונה אפילו לא התחילה וכבר שאלקה מתעללת בי.... רשמים נוספים מהמשחק אני כבר אכתוב בשרשור שלנו. (#כורים_עילאיים_ומתנשאים)