בונדסליגה - דיון המחזור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏17/1/20.

1. VAR Member

באיירן לדעתי אפילו לא הייתה ביכולת מדהימה אתמול. במחצית הראשונה פרשו להם שטיח, פשוט ככה. אני לא חושב שבמשחק אימון מול הנוער באיירן הייתה מטיילת ככה כל הדרך אל השער.

אם היו משחקים כמו במחצית השניה וחוטפים תבוסה (ובאיירן מסוגלת להביס גם במצב כזה) הייתי מסכים איתך.

2. VAR Member

ואלה סיימו מקום 2-3 בעונה שעברה. שתי קבוצות של הביצים שלי.

ראיתי בליגת העל משחקי כדורגל יותר איכותיים.

המצב הולך ומחמיר בליגה הזאת.

3. VAR Member

כשבחורות מתארות את הספורט הזה כ"22 מטומטמים שרצים אחרי כדור" בדיוק לזה הן מתכוונות.

ספק אם אי פעם אראה משחק ברמה כזאת עלובה.

מקווה ששמחים שם מהמאמן החדש, עכשיו אפילו שיטה התקפית אין.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנת את ההודעה שלי, התכוונתי יותר לזה שהם אחרי 10 אליפויות ברצף בלי שום תחרות באופק, גם אם המשחק אתמול היה נגמר ב0-2 רגיל ולא בשישייה זה לא שיש איזושהי קבוצה שנבנתה הקיץ שיכולה לקחת להם את האליפות ולא נראה לי באמת מרגש/משמח מאוד את האוהד הממוצע כל ניצחונות הליגה האלה אחרי עשור של דורסנות מוחלטות.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

המאמן של לברקוזן יהיה המפוטר הראשון של העונה? כי זה נראה בדרך לשם. לא זוכר את לברקוזן כל כך גרועה בבית.

6. VAR Member

אני לא זוכר את לברקוזן כל כך גרועה נקודה. עוד קבוצה גרמנית גנרית ללא שום כוונה להתחזק או להשתפר. מביאים ילדים וקוראים להם חיזוק וממשיכים לבנות על הבינוניים כשחקני מפתח.

לראות את דורטמונד בינתיים העונה זה פשוט עינוי. 0 כדורגל.

7. Lebron Member

הם משחקים רע אבל לפחות מנצחים.

צריך לזכור שזה גם לא אמור להיות ההרכב בהמשך.

אוזקן אמור להיות בהמשך לצד בלינגהאם כשדהאוד מחליף ראשון.

צ'אן זוועה, חייב לעוף. בכלל יש בעיה גדולה בקישור ובעצדת המגנים שלא טופלה בקיץ הזה

הומלס בסדר בינתיים אבל אסור להם להסתנוור, ברגע שיהיה כשיר זולה צריך לחזור.

בהתקפה אדיימי, ריינה ומוקוקו צריכים לפתוח. מאלן, האזרד, מודסטה וברנדט מחליפים מהספסל.

לא מבין את ההתלהבות בדורטמונד מהגיטנס הזה. נרא כמו ווינגר אנגלי גנרי. לא חכם במיוחד, דריבל עם ראש בקיר. איפה הוא ואיפה סאנצ'ו (של דורטמונד כמובן, לא הקספר שנמצא כעת ביונייטד).

לגבי לברקוזן, אני מקווה שוירץ יברח משם אחרי העונה הזאת. קבוצה עם המון פוטנציאל אבל התנהלות חובבנית.

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/22
  8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאב לב ורדר ברמן, לא הגיע להם לרדת למחצית בפיגור. אם כבר ההיפך. איפה ימי טים בורובסקי, קלאודיו פיזארו ושות עם האליפות ב-2003/04

VAR אוהב/ת את זה.
  9. VAR Member

הכל מקרי לחלוטין. 5 מ5 השערים שכבשנו בינתיים - או מקריים לחלוטין (ביינו גיטנס שבוע שעבר) או יכולת אישית (בראנדט היום). במשחק עומד נראה שלא נגיע למצב לעולם. בבונדסליגה החלשה עד כדי כאב זה מספיק בינתיים, ברגע שתגיע באיירן כולם יבינו עד כמה ההבדלים עצומים.
    שכחתי שאוזצ'אן הגיע בכלל. אני מאוד בספק שהביאו אותו להיות שחקן הרכב. נראה שטרזיץ' סומך יותר על דאהוד מאשר על צ'אן, בעיניי שניהם שחקנים חסרי אחריות שלא מתאימים לרמה.
    הוא אפילו לא קרוב ללהיות בסדר, הבשורה הגדולה עד עכשיו היא שנראה ששלוטרבק לא נגרר לרמה שלו כפי שקרה עם אקנג'י, וגם שקובל (בפער ענק השחקן הכי טוב של דורטמונד ב2.5 המשחקים הראשונים) הבין שאם לא בא לו להוציא גם העונה 60 כדורים מהרשת כדאי שיתחיל לכסות את החורים שהומלס משאיר, עד עכשיו הוא עושה את זה נהדר.
    אדיימי נפצע במחזור הראשון. ריינה לא נספר בינתיים (וחבל) ומוקוקו לא נראה שמוכן עדיין לכדורגל בוגרים (בגלל זה הביאו את מודסט). מאלן פתח במשחקים הקודמים, היום בראנדט הועדף. שניהם בינוניים בעיניי.
    הוא בן 18 סך הכל. עד שבוע שעבר ראיתי ממנו מה שאני מצפה לראות משחקן התקפה בן 18. הרבה פעלתנות ודריבל. שבוע שעבר אחרי שנכנס הוא גם הראה קבלת החלטות נהדרת והיה אחראי למהפך, הוא בצדק קיבל מקום בהרכב היום. הוא יכול להתפתח למשהו טוב.

10. Lebron Member

אדיימי אמור לחזור במשחק הבא, ריינה רק חזר מפציעה.

גיטנס ממה שראיתי ממנו כישרון בינוני ושחקן די טיפש. אני גם מאוד לא אוהב את הדריבל שלו.

מוקוקו מוכשר ממנו בהרבה, סבל מלא מעט פציעות ועלה לקבוצה בוגרת מוקדם מדי, אבל התקרה שלו משמעותית יותר גבוהה משל גיטנס

11. Lebron Member

וצריך להגיד - טרזיץ עושה רושם של מאמן מחורבן. רואים על המגרש שהשחקנים שלו לא יודעים מה לעשות.

12. VAR Member

כשאדיימי יחזור מהפציעה הוא יחזור להרכב, אף אחד לא חושב שהזאר או גיטנס יהיו שחקני הרכב קבועים. אין להם מעמד אל כמו להומלס שיכול להסריח את הדשא במשך 3 עונות ועדיין להיספר ברוטציה. מאלן ואדיימי פתחו את העונה כשחקני אגף ואני מעריך שזו גם התוכנית להמשך.

רק דיברנו וריינה נכנס כמחליף, העניין איתו שכבר שנה שלמה שהוא חי מפציעה לפציעה, אני חושש לקריירה שלו ברמות הגבוהות.

אתה מגזים עם גיטנס, הוא עושה את הבייבי סטפס שלו כרגע. לא כל בן 18 חייב להיות כמו סאנצ'ו. בכל מקרה מוקוקו לא הראה עד עכשיו שום דבר שגיטנס לא הראה. הוא לחלוטין לא מוכן. אני שמח שהוא מקבל דקות אבל כרגע עדיף שזה יהיה כמחליף.

החדשות הגדולות מהמשחק הזה הן שזולה חזר והומלס הוא זה שהוחלף ולא שלוטרבק, ממש לא הייתי מתפלא אם זה היה הפוך אחרי ששלוטרבק הציל שער כמעט בטוח והומלס בנוהל מוסר את הכדור ליריב בלי שום לחץ. צמד הבלמים הזה חייב לנצל כל שנייה שהם משחקים ביחד כדי לשמור על רשת נקייה כי כל רבע טעות והעונש שלהם יהיה לשתף פעולה עם הנקניקייה הזה, בין אם על חשבון אחד מהם ובין אם איתו במערך של 3 בלמים.

והנה, עוד שער מקרי מבעיטה מרחוק + תגובה לא טובה של השוער. המזל עם המשעממים.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש צדק בכדורגל! ורדר כובשת דקה 89 ו-93 ומשווה ל-2:2 נגד דורטמונד

14. VAR Member

יש צדק בכדורגל, ואנחנו נקבל את הומלס לעוד הרבה זמן.

15. Lebron Member

חחחחחחחחח

Sent from my M2002J9G using Tapatalk