בואו לבחור את 11 המצטיינים של השנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏6/12/06.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתר אופ"א מציג בפנינו את המועמדים ל11 המצטיינים של העונה. לכל אחד יש את האפשרות לבחור לעצמו את הרכב השנה באירופה (בשיטת 4-4-2). הרשימה התפרסמה היום, ובה 60 שחקנים שנבחרו מטובי מאמני וכדורגלני העולם.

שניגש לבחירות?

שוערים: אנדראס פאלופ(סביליה), גרגורי קופה(ליון), פטר צ'ך (צ'לסי), יינס להמן( ארסנל), ג'אנלואיג'י בופון(יובנטוס)

מגן ימני: ג'ולאינו בלאטי(בארסה), דניאל אלבס(סביליה), אימנואל אבואה(ארסנל), ויילי סניול(באיירן מינכן), ג'אנלוקה זאמברוטה(בארסה)

בלמים (לבחור שתיים כמובן): רוברטו אג'אלה (ולנסיה), מארקו מאטראזצי(אינטר), כריס(ליון), רפאל מארקז(בארסה), ליליאן טוראם(בארסה), ווילאם גאלאס(ארסנל), ג'ון טרי (צ'לסי), קולו טורה (ארסנל), קרלוס פוייל( בארסה), פאביו קאנאברו(ריאל מדריד)

מגן שמאלי: רודולפו ארובאראנה(ויאריאל), ג'יו ואן ברונקהורסט(ברצלונה), אריק אבידל(ליון), פיליפ לאם (באיירן מינכן), פאביו גרוסו(אינטר).

קשר ימני: סטיבן ג'ארארד(ליברפול), ליאו מסי(בארסה), פראנק ריברי(מארסיי), כריסטיאנו רונאלדו( מנצ'סטר יונייטד), ג'אנרו גטוסו(מילאן).

קשר מרכזי: טורסטן פרינגס(ורדר ברמן), קלוד מאקללה(צ'לסי), ססק פאבארגס(ארסנל), מאמאדו דיארה(ריאל מדריד), אנדראה פירלו(מילאן).

קשר התקפי: מיכאל באלאק(צ'לסי), חואן ריקלמה(ויאריאל), דקו(ברצלונה), ג'ונינו(ליון), קאקה(מילאן)

קשר שמאלי: רונאלדיניו (בארסה), בסטיאן שווינשטיגר(באיירן מינכן), חואן פבלו סורין (ויאריאל), פלורן מאלודה(ליון), אדריאנו קוריה(סביליה).

חלוצים (לבחור שתיים כמובן): הנריק לארסון(הלסינבורג ), פראדריק קאנוטה(סביליה), קלאס יאן הנטלאר (אייאקס אמסטרדם), דויד וייה(ולנסיה), אנדריי שבצ'נקו(מילאן) דיידיה דרוגבה (צ'לסי), לוקה טוני(פיורנטינה), מירוסלב קלוזה( ורדר ברמן), תיירי הנרי(ארסנל), סמואל אטו(בארסה).

כמו כן ישנה אפשרות לבחור את מאמן העונה מבין: קלינסמן, ראמוס, ליפי, רייקארד, ונגר.

שוב, הנכם אמורים לבחור על סמך יכולת השחקנים השנה . טענות, מענות, בקשות, והרכב השנה שלכם- לכאן בבקשה, עם נימוקים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

ההצבעה באתר אופ"א

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/06
  2. orend84 Member

סתם בא לי לרשום את זה כאן - דוידוביץ עד עכשיו השוער מספר 1 בגביע אופ"א לפי האתר הרישמי.

שוערים: יינס להמן( ארסנל) נתן עונה מושלמת שנהרסה בגמר שם קיבל אדום .

מגן ימני: דניאל אלבס(סביליה) מקום רביעי בספרד+גביע אופ"א(השחקן של הגמר ניראה לי)

בלמים (לבחור שתיים כמובן): קולו טורה (ארסנל) , כול השאר באותה רמה אז לא בחרתי.

מגן שמאלי: פיליפ לאם (באיירן מינכן) -

קשר ימני: פראנק ריברי(מארסיי) -

קשר מרכזי: ססק פאבארגס(ארסנל) ארסנל מסודרת לכמה שנים טובות, כישרון יוצא מהכלל.

קשר התקפי: קאקה(מילאן) אין בכלל ספק, בזכותו מילאן שורדת בליגת האלופות.

קשר שמאלי: רונאלדיניו (בארסה) ב -5 דקות שהוא עושה טובה שהוא רץ הוא עושה המון.

חלוצים (לבחור שתיים כמובן): דויד וייה(ולנסיה), לוקה טוני(פיורנטינה) 2 חלוצים שעשו השנה בדיוק מה שצריך , להבקיע שערים והרבה!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/12/06
  3. Jose Mourinho Member

בושה וחרפה שבלטי נמצא ברשימה בעוד שני מגנים ימניים שנמצאים 100 רמות מעליו, זאנטי ופריירה, נשארו בחוץ.

זה ההרכב שלי:

----------------להמן--------------
    -זמברוטה---קנבארו---פויול--זאנטי--
    ---------------מאקללה------------
    -----רונאלדיניו---קאקה--פיגו------
    -----------אטו--------הנרי--------

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/12/06
  4. Bridge Member

עוד יותר בושה שפרנק לאמפרד לא ברשימה.

5. Engel Del Madrid Member

------קסיאס------- ולא מעניין אותי שהוא לא ברשימה, עשה הרבה יותר מפאלופ ומבופון .
    --אלבס---פויול----טרי----אבידל
    -------מקאללה--------
    רונאלדיניו----קאקא----מסי
    דרוגבה--------הנרי

6. Arsenal F.C Member

דרוגבה? על מה בדיוק?הבחירה אמורה להיות מבוססת על שנה שעברה בעיקר.

להמן
    אבידל--טורה--פויול---אבואה
    מקאללה
    רונאלדיניו----פאברגס---רונאלדו
    הנרי--------אטו

7. הרצליה Member

פטר צ'ך ,ג'אנלוקה זאמברוטה,קרלוס פוייל,פאביו קאנאברו,פיליפ לאם,ליאו מסי,פירלו,מיכאל באלאק,רונאלדיניו,קלאס יאן הנטלאר, סמואל אטו

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלה ה-11 שלי..

---------------למהאן------------
    --אבידל--קאנאברו--טורה--אלבס--
    --------------מקללה------------
    --רונאלדיניו--------------ריברי--
    --------------קאקא-------------
    ----------הנרי-----טוני---------

אלה לדעתי ה-11 הכי בולטים של העונה שעברה (ממה שניתן ליבחור באפשרויות)
    ואני גם יפרט למה בחרתי דווקא אותם:

למהאן: עונה שעברה ענקית שהתחילה בארסנל,וניגמרה במקום 3 במונדיאל,היה אחד הגורמים להגעה של ארסנל לגמר ליגת האלופות בעיקר זכור עם עצירת הפנדל של ריקלמה בחצי הגמר בדקה ה-90'.

אלבס: מקום רביעי בספרד+גביע אופ"א,עונה גדולה למגן הברזילאי.

קאנאברו: עונה גדולה ביובה,היה אחד יחד עם טוראם היווה את אחד ממרכזי ההגנה הטובים באירופה,ובונדיאל היה גורם עיקרי בזכייה של איטליה,שבסיומה גם לקח את תואר שחקן מיצטיין.

טורה: עונה ענקית בארסנל,היה חומה בהגנה וביחד עם שאר השחקנים הצעירים של ארסנל,היגיע עד לגמר האלופות.

אבידל:עונה מצויינת בליון שהיסתיימה באליפות,ומונדיאל ענק,המגן הטוב בטורניר,לא סתם הוא מחוזר ע"י ריאל ובארסה.

מקללה: הברומטר של צ'לסי,את כל העבודה השחורה הוא עושה,עונה מצויינת,גם מונדיאל טוב.

ריברי:בעיקר ביזכות היכולת הפנטסטית שלו במונדיאל.

רונאלדיניו:עונה ענקית בבארסה,שבסיומה הוא לקח דאבל,ביכלל בעונה שעברה כל משחק שלו היה הצגה,אומנם מונדיאל עלוב,אבל עדיין היה ענק בעונה שעברה.

קאקא: ללא ספק השחקן הטוב ביותר של מילאן,כל משחק רואים את זה מחדש,הוא כובש מבשל,גם במונדיאל הוא היה לא רע ביכלל. שחקן ענק.

הנרי: החלוץ הטוב בעולם,אין ספק ביכלל,השערים שלו הביאו את ארסנל לגמר ליגת האלופות,איזה שחקן,כל נגיעה שלו בכדור זה אומנות.

טוני: 31 שערי ליגה בעונה שעברה,ומקום רביעי עם פיורנטינה אומרים הכול,למרות המונדיאל החלש שלו.

9. Chievo Member

------------להמן--------------
    --אבידל--קנבארו--פויול--זאנטי--
    ------------פאבארגס----------
    --רונאלדיניו--קאקה--ג'ארארד--
    -----דרוגבה--------הנרי------

המאמן: ליפי
    אני חייב לבחור בזאנטי כמגן, ועוד משהו להגיד - אני חושב ששיבה עבר לצ'לסי בקיץ !!

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/06
  10. John Barnes Member

ארז יא טמבל, TEAM OF THE YEAR, כ"כ קשה?.

בופון
    אבואה, טרי, קנאברו, אבידל

ג'אררד- באלאק-ריקלמה- רונאלדיניו

קלוזה והנרי

11. גל_2 Member

---בופון----

טורה ---פויל---

אבואה
    -מאטראזצי

---רונאלדו---

---סורין--

---הנרי--- ---אטו---

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/06
  12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אז יש אנשים שהם לא חמש יחידות באנגלית!! מה קרה!!

צ'ך

אבידל---קאנאברו---טרי---זאמברוטה
    מקאללה
    רונאלדיניו----מסי
    קאקא
    קלאס יאן הנטלאר---דיידיה דרוגבה

מאמן: רייקארד.

13. lltk Member

ה 11 שלי: (הרכב שני בסוגריים)
    שוער - יאנס להמן - עונה ענקית, יחד עם הנרי סחב את ארסנל לגמר הצ'מפיונס, היה מצויין גם במונדיאל.(פטר צ'ך)
    הגנה - טרי - אני אוהב בלמים טכניים ורבגוניים שתורמים גם בהתקפה, טרי הוא המקרה המושלם לכך, נתן עונה גדולה והבלם הטוב העולם לדעתי.
    קנאברו - זכה באליפות עם יובה ונתן מונידיאל מצויין.
    גאלאס- לדעתי, שחקן הכל-בו ההגנתי, הכי טוב בעולם, יכול לשחק בכל תפקיד בהגנה, לא הכי טוב באף אחד מהם, אבל בטופ 5 זה בטוח.
    אבידל - המגן הטוב בעולם, נקודה.
    (כריס, קולו טורה, זאמברוטה, אבואה)
    קישור -
    קאקא- הקשר הכי יצירתי בעולם, הולך לעומק, רבגוני, בעיטה מעולה והשחקן הברזילאי הכי טוב היום.
    ז'וניניו - שחקן אדיר, שומר על יכולת גבוהה למשך שנים, המנהיג הבלתי מעורער של ליון, הבועט הטוב בעולם.
    אסיין - במילה אחת - "קטר", מהיר וחזק ובלתי ניתן לעצירה כשהוא שועט עם הכדור, אליפות עם צ'לסי ויכולת גבוהה מאוד עד כה העונה.
    דקו - שחקן לא מבריק, אבל עושה את כל הדברים הקטנים שבלעדיהם קבוצותיו לא היו מגיעים להישגים שהגיעו, מרגישים את חשיבותו כשהוא חסר.
    (רונלדיניו, מאלודה,מקללה,פאברגס)
    התקפה - הנרי - כבר הבעתי את דעתי בכל הזדמנות, שחקן השנה בעולם, הטוב ביותר בעשור האחרון, סחב לבד קבוצה של ילדים בני 20 לגמר הצ'מפיונס, הגיע לגמר המונדיאל, מלך השערים באנגליה - אין עוד מלבדו.
    אטו - צ'יטה, חלוץ הרחבה הכי טוב בעולם, לא רבגוני כמו הנרי, לא טכני במיוחד אבל עושה גולים מכלום ומסוכן מאוד ברחבה, עונה נהדרת בברסה והשחקן הכי משפיע על ההישגים של הקבוצה הזאת בשנים האחרונות.
    (דרוגבה, פרד).

14. MHFC Member

יש פה כמה שממש לא מגיע להם להיות מועמדים.
    ה-11 שלי:

-------------------בופון------------------
    ברונקהורסט----טרי---קאנברו-----זאמברוטה
    ------------------מאקללה----------------
    -------רונלדיניו---------------מסי--------
    -------------------קאקה-----------------
    ------------הנרי--------שבצ'נקו---------

יש פה עוד כמה שראוים להיות בי ןה-11 המצטיינים, אבל אלו המועדפים עליי.

15. Raulito Madridista

היה ממש קשה לבחור בין הפליימקרים בהרכב שלי, היה קשה גם לבחור בין שלישייה אדירה של בלמים בהגנה, אחד מבין פויול, קנבארו וטרי לא ברשימה שלי ואין מה לעשות, אבל מקום על הספסל בהחלט יש לו, בחירה קשה הייתה גם בקרב על המקום בשער אבל אני הלכתי עם בופון.

ההרכב המלא שלי:

שוער: ג'יאנלואיג'י בופון
    מגן ימני: אבואה
    בלם: קרלס פויול
    בלם שני: פאביו קנבארו
    מגן שמאלי: פיליפ להאם
    קשר 50\50: ססק פבראגס
    קשר ימני: ליאו מסי
    קשר שמאלי: רונאלדיניו
    פליימקר: קאקא
    חלוץ: מירוסלב קלוסה
    חלוץ שני: תיירי הנרי
    מאמן:פראנק רייקארד

ההרכב מאוד מאוד התקפי שלי, אני בחרתי את קאקא לקפטן על הקבוצה שלי.

ההרכב השני:

שוער: קסיאס
    מגן ימני: דניאל אלאבאס
    בלם: ג'ון טרי
    בלם שני: וולטר סמואל
    מגן שמאלי: אריק אבידל
    קשר אחורי: מיקאל אסיין
    קשר 50\50: דה רוסי
    קשר ימני: לואיס פיגו
    קשר שמאלי: רוביניו
    פליימקר: פרצ'סקו טוטי
    חלוץ: סמואל אטו
    מאמן: ארסן וונגר

מחליפים: פטר צ'ך, יינס להאמן, חאבייר זאנטי, סרחיו ראמוס, פירלו כריסטיאנו רונאלדו, דויד ויאה ושבשנקו

הייתי מצויין את ספאלטי מאמן רומא שהקפיץ את הקבוצה קדימה, את מאגאת שבאיירן קרעה את הליגה הגרמנית ברוב העונה וגם אם קאפלו שזכה באליפות איטליה ואת מוריניו. קארו עשה עבודה לא רעה בריאל מדריד, בכלל לא.

בקשר לשחקנים: את דקו הייתי מציין גם כי הייתה לו עונה טובה מאוד. דויד ויאה היה מעולה אבל הנרי וקלוסה היו יותר טובים וגם סמואל אטו. פבראגס לא נתן אולי מונדיאל טוב אבל היה מעולה בליגת האלופות ולא רע בכלל בעונה ההיא. קופה מליון גם נתן עונה טובה מאוד אבל היו שוערים טובים ממנו. פיגו נתן עונה לא רעה בכלל באינטר ואפילו היה טוב ותרם לקבוצה הרבה. ריקלמה לא צויין כאן אבל הוא היה מעולה בויאריאל וגם הוא בסגל המאוד מאוד רחב שלי.