בדרך למאי 2006....

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Gaizka Mendieta, ‏24/11/05.

1. N כמוני Member

לדעתי אין על יורם ארבל.
    גם מאיר איינשטיין ורמי וייץ מצויינים.
    ברק רום גם שדר טוב.
    בנוגע לפרשנים:ערוץ הספורט טעה בגדול עם איציק זוהר שהוא הפרשן הכי גרוע שהיה באולפן ליגת האלופות.
    גיא לוי שגיא כהן ואבי מלר מצויינים.
    וכיף לשמוע גם את רן בן שמעון ובזמן האחרון גם את שרף

2. Arsenal fan Member

:aaarofl:
    גיא לוי,נו באמת.
    שגיא כהן:"שבצנקו החלוץ המהיר ביותר בכדורגל העולמי". http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

כול הפרשנים בארץ הזאת חובבנים,פרט לאלי סהר שבתחום הכדורסל הוא רמה מעל כולם,פרשן מצויין.

3. N כמוני Member

לא שמעתי אותו הרבה משדר ליגה אנגלית אבל במשחקים שהוא שדר ליגה ישראלית הוא שדר טוב

4. Gaizka Mendieta Member

5. barakrom Member

מה זה הזלזול הזה? יאללה, תפסיקו להיות ציניים, ברור שאני 1 מהשלושה הכי טובים

6. Luis Fernandez Member

לא יודע למה הזלזול אבל לי נראה שבאמת אולי אתה מהשלושה הכי טובים וויץ ארבל ורום
    אינשטיין גרוע פשוט לא סובל אותו
    ואם אני לא טועה אין עוד מישהו שאני נהנה ממנו וששדר זה התפקיד העיקרי שלו ולא שהוא גם לפעמיימ מפרשן ולפמעים על הקווים.

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה צחוקים בשידור היום של שאלקה ומילאן. יעקובי מתעקש לקרוא לסימיץ' שימיץ (כמו שילדים קטנים אומרים שנדביץ), אבל הצופה דווקא מתרשם מכך שאיציק זוהר קורא נכון חילוף של קלאדזה באינזאגי. רק מה, סימיץ'-שימיץ נפצע והמשחק עדיין לא נמשך, לכן היה מותר לשנות את החילוף ולהוציא את סימיץ' במקום. נדב ואיציק הבינו למה קלאדזה ואינזאגי עדיין בפנים רק אחרי 5 דקות.

8. cazzo Il Capocuoco

אומרים שימיץ' ולא סימיץ'.

9. eman Member

ברור שלא
    תכלס יש הרבה יותר טובים:איינשטיין,וייץ,ארבל,יעקובי,מלר,ברבש.כל אחד יותר מעניין\מלהיב.

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/05
  10. barakrom Member

אוי, אלוהים ישמור
    איזה טעם יש לך...

11. dubi Member

תסלחו לי על הבוטות, אבל אם יש שדר שאני פשוט לא סובל זה רמי ויץ, הצרחות שהוא מפיק מגרונו יכולות לגרום לגל צונאמי להתפרץ יש לו גם מראה מפחיד משהו,השדר שאני הכי אוהב בעולם זה מאיר איינשטיין,רהוט,ענייני לא מאבד קשר וכו', יורם ארבל צריך לפעמים שילחשו לו באוזניה מה להגיד אבל הוא גם בסדר, שגיא כהן:"אה,אה,אה,אה,אה,אה,אה" הד"ר מלעיט אותנו בדברים שבא לי להקיא מהם.
    אין על מאיר איינשטיין

12. Alexander Hleb Member

כן, והוא בכלל לא צועק
    עטר, כןןןןןןןןןןןןן זה שערררררררררררררררררררררר 3-2 ישראאאאאאאאאאאאללללללללללללללללל

13. dubi Member

תשמע, עם כל הכבוד כאן מדובר בגול שלא משדרים כל יום, דקה אחרונה במשחק כל כך קריטי, אני בטוח שגם צופים אילמים שישבו באותה עת מול המקלט היו צורחים לא פחות מאיינשטיין.

14. לייזר Member

החמצתי כמה תאונות דרכים והתרסקויות מטוסים?

למזלי הרב אני מעולם לא זכיתי לעונג המפוקפק של לשמוע אותך משדר משהו שהוא לא ליגה אנגלית, אבל מהיותר מדי ששמעתי - כל רגע בו אתה קוטע את השדר האנגלי עם האג'נדה המשעממת והצפויה שלך הוא עונש אכזרי ובלתי פרופורציונלי על כל חטא שביצעתי בחיי. אל תחמיא לעצמך ותחשוב שמדובר בציניות - אתה באמת לא שדר טוב והדרך היחידה לגרום לך להראות טוב היא לתקוע לידך עילג מושבע כמו זלצר, שלא יבטא את השם של אריין רובן בצורה נכונה אפילו אם החיים של הילדים שלו יהיו תלויים בכך.

אומרים שאדם יכול להתרגל ולהסתגל לכל דבר - אני כבר לא מרגיש את איינשטיין כשהוא משדר, למשל - אבל כל פעם שאתה (או חברך לאולפן) פוצה את הפה אני מסתער על השלט ולוחץ על הMUTE בקפיצה נואשת, שלאחריה באה אנחת הקלה עצומה. רק איציק זוהר מוציא ממני תגובות דומות, אבל לו יש סעיף מקל - אין לו יומרות כמו שלך.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/05
  15. barakrom Member

שטויות-תן לי משחק מרכזי בליגת העל ורק אז תשפוט.
    לא ניתן להשוות ביני לבין אחרים כי באנגלי אני נותן לשדר האנגלי לדבר ונכנס רק לעיתים רחוקות.
    כששדרתי משחקים מלאים ברדיו ובערוץ 1 וערוץ הקבוצות יכולת להתרשם