בגרויות, פסיכומטרי ואקדמיה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שגיא, ‏3/6/03.

1. שגיא Guest

גיאוגרפיה?!
    המקצוע הכי קל בעולם, יותר מלשון אפילו!
    בכל הזמן שהייתי צריך ללמוד את זה היה המקצוע שעזר לממוצע שלי, 95-100 בלי להתאמץ בכלל....
    זה יאומן הקלות של המקצוע הזה.
    אבל למדתי אותו רק עד כיתה ט', מאז הוא הפך למקצוע בחירה, אבל בכל אופן, אחד המקצועות הקלים ביותר שהיו לי.
    אני באמת לא מבין איך אפשר לקבל בו ציונים נמוכים. זה לא שאשכרה צריך לשבת וללמוד לזה.
    ומחשב, זה בכלל קל, לא עשיתי כלום כל השנה, המורה לא אוהבת אותי במיוחד, ובקלות הוגשתי על 100 לקראת הבגרות המתקרבת....

2. ליהי Member

יא אללה איך אהבתי גיאוגרפיה
    זה היה מקצועי מדהים,אין, פשוט אהבתי אותו!!

כל כך קל,כל כך מעניין...ישבתי וחיכיתי למקצועות כמו גיאוגרפיה והסטוריה
    אם אתם אומרים שגיאוגרפיה זה קשה אז אני לא מקנאה בכם שבט'-י' תקבלו כימיה/פיזיקה/סוציולוגיה/ביולוגיה וכל המקצועות הבאמת מעצבנים. 8)

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אין ספק שגיאוגרפיה זה מעניין וזה ממש קל..זה והיסטוריה וגם אזרחות
    באזרחות קיבלתי 100 בט שלמדתי את זה..מה שיש ללמוד כאן זה רק חוקים ולא יותר..ומושגים וזהו.

המקצועות הכי מעצנים הם פיזיקה ,כימיה,לשון ותנ"ך..

4. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג"ג זה מקצוע כל כך משעמם- פשוט למות ממנו בשיעורים, או שזה פשוט המורה.
    ספרות ותנ"ך זה מה זה קל, כל התנ"ך הזה לוקח לי 3 שניות לפרש אותו, אין יותר קל מזה, ובעל זבוב השנה בכלל היה קלי קלות, קיבלתי 95 על העבודה שלי.

5. ליהי Member

למדתם את בעל זבוב?
    אני במגמת ספרות ועושה השנה בגרות בזה ולא למדתי את בעל זבוב...

אני ממש מצטערת לבשר לכם שתנכ' של בגרות ותנכ של כתות ח'-ט' זה תנכ' שונה,הרבה יותר מבאס ובקרוב תשנאו אותו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

6. Ilan Member

אם כבר מדברים על מקצועות קלים, אז כימיה זה המקצוע הכי קל שיש, פשוט לא יאומן, כ"כ קל, שתבינו היה לי בוחן פתע (המורה שלנו כל שבועיים עושה בוחן פתע בערך, ואני לא מגזים), אז קיבלתי בו 98 וזה אשכרה הוריד לי תממוצע... שתבינו עד כמה זה קל, פשוט לא יאמן. בכלל איזה כיף שנה הבאה בחרתי להרחיב בי'א כימיה ומחשבים, שני מקצועות כ"כ קלים, פשוט לא יאמן :)

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיייי לשון זה הדבר הכי קל בעולם!!!! אין יותר קל מזה.... בחיית תנו לי לשון שוב אני מתחנן....

וגם גיאוגרפיה זה קל לאללה...

וחוץ מזה,
    אתם בכיתה ט' אלוהים!!! למה לעזאזל אכפת לכם מהציון שלכם???? אתם יודעים איך נראתה התעודה שלי בכיתה ט????? זה לא מזיז לאף אחד תזין תאמינו לי...

ציונים שלא קשורים איכשהו לציון מגן, לא שווים כלום. זה פשוט מאוד... אני שנה שעברה נכשלתי בערך מחצי מהמקצועות כי לא היה אכפת לי... ובהיסטוריה ולשון, היחידים שהלכו לבגרות, קיבלתי 92 ו97. אז מישהו באמת יזכור את ה55 באנגלית?? לא.

8. ליהי Member

:wink:

ג'ונתן מה אתה חכם על כולם ככה
    אתה טוב בלשון,בוא תעזור לי

9. Asaf Member

תחביר זה שטויות במיץ- רוב העבודה הייתה ונשארה נושאנשוא כל השאר באמת לא ממש מעמיק.....
    תורת ההגה- את מעבירה את הכל ל גוף שלישי (הוא) אתמול (לפעמים צריך לשחק עם סביל ורגיל) וקיבלתי 90 בבגרות.... אה ויש גם את הגזרה נפיו שפשוט מסתכלים על הסימן וזהו

10. Ilan Member

ממש ניתחת את תורת הלשון.
    ודאייר בוא נעשה עסק, תעשה לי תבגרות בלשון ואני יעשה לך תבגרות במתמתיקה, הבנתי שאתה ב4 יחידת :twisted: (האא בעצם עשית כבר תבגרות).

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי בעיה עם מתמטיקה תאמין לי.... אני אעשה לך את לשון ואתה תעשה לי היסטוריה....

12. ליהי Member

תעשו לי את כל הבגרויות שלי ואני יעשה לכם פנקייק 8)

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ליהי צודקת..יש שוני גדול בין תנך של חטיבה לתנך של תיכון..בתיכון זה הרבה יותר קשה..ודאייר בוא תעשה לי את הבגרות.לשון זה אחד מהמקצועות הכי גרועים שלי..אוףףף חבל שאין הגרלות..

14. Sabonis Member

ובכן.... השנה האחרונה שלי כתלמיד מתקרבת לסיומה (שבוע עד הסוף...לא כולל מועד ב' במתמטיקה שפישלתי בו....)...

השנה הייתה אמורה להיות הכי הכי עמוסה בבגרויות לקראת הסוף, ודי עמדתי במשימה....
    ביולוגיה הוגשתי עם 80 כמעט בכל החלקים (מעבדה, מאמר, עיוני), והצלחנו לסיים את הביוטופ שלנו בדיוק בדקה ה-90....., הבגרות הייתה קלה מאוד... אז הציון יהיה סבבה...
    תנ"ך, המורה שלי תגיש אותי עם 88.... ואני לומד וחורש לבגרות עצמה בימים אלו....
    מחשבים... מקצוע הפכפך שהמגן שלי בו הוא 85, אם אני ק אלמד לבגרות... אני אוציא גם ציון טוב.....
    מתמטיקה... הקללה הכי גדולה שהתמודדתי עימה במשך השנים.... הוגשתי השנה עם 82 (5 יח"ל..) אבל בבגרות פישלתי רצח (אני מתבייש אפילו להגיד את הטעויות, אפילו חברים שלי שלומדים ב3 יח"ל צחקו עליי... בואו נגיד... שהגדרתי מחדש את חוקי המרחב והגיאומטריה...), אז מצפה לי עבודה קשה לקראת מועד ב'...

זהו..... עוד שבוע והכל מסתיים... אומר שלום לביה"ס ומתחיל החיפוש אחרי עבודה וייעוד צבאי...

15. Ilan Member

חחח סבוניס בהצלחה. אוף שנה הבאה גם אני עושה בגרות ב5 יחידות מתמתיקה, איזה דיכאון. אגב הבנתי שאתה לא היחידי שפישלת ושהבגרות הייתה ממש ממש קשה, לפחות ה3 יחידות הראשונות.