באר שבע מנצלת עד תום את מעידת התל אביביות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏18/3/04.

1. Ilan Member

אתה חי באשליות לירן.

אוף אני עצוב. מכבי חיפה משחקת כ"כ מגעיל. פשוט אין זכר לעונות הקודמות.
    תמיד לחיפה הייתה קבוצה אטרקטיבית- תמיד. חיפה ידועה כקבוצה התקפית שמשחקת כדורגל שמח ומעניין אבל מאז בואו של רוני לוי חיפה משחקת כדורגל עצוב שמאפיין את כל הליגה המסריחה הזאת.
    אני לא חושב שרוני לוי משחק באופן בונקריסטי. זה יותר השחקנים האפורים שנמצאים כיום בחיפה. פרט לג'ובאני אין אף שחקן שבאמת משחק כדורגל יפה. בעבר היו הרבה כאלה בחיפה ואם אני אתחיל לפרט זה לא יגמר...

מסקנה: חייבים לעשות ריענון רציני בעונה הבאה במכבי חיפה, גם אם היא תזכה באליפות. חיפה היא לא קבוצה כמו כל הקבוצות המגעילות במדינה והיא צריכה בעונה הבאה לחזור לשחק את הכדורגל השמח והכייפי שאנשים נהנים לראות. זה יעשה ע"י נתינת המפתחות לשי בירוק (חאלס! מתי יבינו בישראל ששי בירוק [או כל שחקן צעיר אחר] הוא לא רק בן 21 אלא כבר בן 21?), בנוסף יש צורך להביא זרים שבאמת יודעים לשחק כדורגל- זרים שיעלו את הרמה ולא זרים שישבו על הספסל. לא יזיק גם רעננות בהגנה אבל זה כבר סיפור אחר.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי במשחק.
    היה גדול!!!מאחרי השער של זנדברג רק חגיגות ושירים[גם לפני הקהל היה מצויין]
    וכן,קראנו גם לרוני לוי לבוא...רק חבל שהוא לא כיבד אותנו כמו קטן וברדה[מלך!] שבאו
    טל ממש ממש התרגש הוא כמעט בכה שם ואחרי המשחק הכל נראה באמת כאילו זכינו באליפות.
    אלבס בכלל היה בטירוף מהדקה ה-80.

3. burning soil Member

העונה רוני לוי משחק פחות פתוח,ויותר הגנתי,ולכן חיפה היא ההגנה
    הטובה בליגה,ועם זאת,היא כבשה הרבה שערים,

אבל אין ספק שמבחינת השחקנים,ושיטת המשחק,חיפה הרבה פחות אטרקטיבית,
    מה שעשה את הליגה כ"כ מעניינת בשנתיים האחרונות זו הצורת משחק של חיפה
    ואפילו של שאר הקבוצות..

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תכלס אתה צודק..למרות שהקהל עכשיו כבר לא כזה רוצה שלוי יפוטר,זה עדיין לא אומר שהוא מאמן טוב.
    הוא בסדר..לא יותר מזה וזה מצחיק להגיד את זה למאמן שלקראת סיום העונה מוליך את הליגה ב-8 נקודות.
    אני מאמין שאם היה לנו מאמן אחר קצת יותר מנוסה עכשיו היינו אלופים מעשית.

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאני אוהב ברוני לוי זה המעשיות שלו. אתמול עם השריקה לסיום ראו את התפרצות השמחה (הקצת גרמנית) שלו שאומרת "באתי לגנוב 1 - 0 ועשיתי את זה". יש בזה המון יתרונות וכמובן גם חסרונות, שאותם אוהדי הכדורגל רואים בכל שבוע. רוני לוי בא רק לקחת אליפות וזה מה שהוא לוקח, כשהדרך לא חשובה. את הדרך הוא משאיר לעונה אחרת עם יותר נסיון אימון שלו אני מקווה, יש לציין שזו עונתו הראשונה באימון בקבוצת בוגרים כלשהי.

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה גם נכון..אני מקווה שעונה הבאה עם זרים קצת יותר אטרקטיביים שהם לא דנטה לופז ועם עוד קצת נסיון אולי עונה הבאה נראה יותר טוב.

ומי שחושב שדנטה לופז עזב..אז הוא טועה..לופז התחפש בפורים לזאקיץ ושכח להוריד את התחפושת...

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

באיטליה שאתה מנצח 1-0(לקחתי את הדוגמא שכולכם לוקחים אותה תמיד כמובן מאליו) אז אתה נהנה ממשחק טוב, עם אירועים טובים ובקיצור כדורגל מעולה גם אם זה נגמר ב1-0 אבל בארץ זה פשוט כל כך מגעיל..כל שבוע יוצא לי לראות מחצית מישראל ומחצית באיטליה ואיזה הבדלים!.

נחזור לנושא..זאת האליפות הכי מגעילה שאני זוכר, מה שנקרא חכמים על חלשים, רוני לוי הפך את הקבוצה שלו לכל כך משעממת וכל כך חבל שכמו אחרים אמרו זאת חיפה תמיד הייתה קבוצה אטרקטיבית וגם בשנה שעברה שהפסדנו את האליפות לפחות הייתי גאה בקבוצה שלי שלמרות ההפסד שיחקנו לא רע.

השנה הליגה כל כך חלשה ואתם תראו את הסטטיסטיקה של העונה ותרצו לבכות, לא פלא שאנשים כבר לא באים למגרשים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_puppy_dog_eyes.Xxx

8. Ilan Member

אבל אתם יודעים אך זה, אחרי כל שפל יש תמיד עלייה.
    אני חושב שאין לכדורגל הישראלי כבר לאן לרדת,ושנה הבאה אם ישכילו להביא זרים ברמה קצת יותר טובה תיהיה ליגה ששתעלה לרמה יותר גבוהה.

אם כבר מדברים על הליגה הישראלית החלשה, אז אני חושב שזה נובע מעובדה שאין אף שחקן ישראלי גדול בליגה. שום דבר. רמת הכדורגלים הישראלים ממש נמוכה השנה- יותר מתמיד. כמובן שגם הזרים לא טובים השנה וזה הוריד את הרמה עוד יותר- אבל להבדיל מזרים שזה עניין של מזל (אם להביא זר שיהיה טוב ויתאים), אז עניין הישראלים הוא לא מזל- הבנייה פה עקומה ונוצר דור של שחקנים פשוט גרועים.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת חושב שאף פעם לא ישבו כאן כל כך הרבה זרים על הספסל: לימה, אג'יפור, לופז בזמנו, קינגסטון, ואני מחשיב גם את דוארטה שנזרק מבאר שבע ואנסומבו שעל הספסל בפ"ת וארצג שסופסל ועוד הרבה.
    למה רוכשים שחקנים ביותר כסף מאשר ישראלים? בשביל לשפר את הקבוצה, ואיך משפרים את הקבוצה? כשהחיזוק על הספסל???

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הזרים האלה יושבים לא רק מסיבות מקצועיות.
    ארצג ענק אבל נראה לי שיש לו בעיות מחוץ לכדורגל עם פרדי דוד...
    כנ"ל לגבי לימה שמאז שהוא התחיל עם הבלאגן של המעבר לעונה הבאה לא משחק טוב ובגלל זה מסופסל.
    אג'ופור...זאת הייתה הזדמנות אחרונה בשבילו כי יש לו כישרון גדול וחיפה ניסתה לעשות יעקובו 2
    וקינגסטון סך הכל לא רע ונתן הרבה דברים טובים להפועל העונה.

דרך אגב..אתמול שעה לפני תחילת המשחק נגמרו במפתיע הכרטיסים של נוער וחיילים וכולם נאלצו לשלם 80 ש"ח לכרטיס...עצוב...ואחרי זה מתפלאים שלא באים הרבה אוהדים..

11. oris Member

האליפות של חיפה! אין מה להגיד! זכינו! לא איכפת לי כדורגל טוב או לא טוב וכל השטויות! שנה הבאה אנחנו בסיבוב שלישי במוקדמות ליגת האלופות מקבלים קבוצה שעלתה מהסיבוב השני וכנראה עולים שוב לליגת האלופות!!!! אחחחחחחחח כמה התגעגתי.......
    האליפות של חיפה כי:
    1. שימו לב לחמשת המשחקים הקרובים של חיפה: סכנין, בית"ר, אשדוד, נתניה ונצרת.
    2. במקרה וההכרעה תהיה במחזור האחרון מכבי ת"א לא תעביר את הביתיות...... חחח הם נגד חיפה בקריה!
    3. חיפה לא תאבד 8 נקודות ב-8 מחזורים!!!!!!!!
    4. התל אביביות לא ייקטפו את כל הנקודות ויאבדו כמה אז אין מה לדבר!
    5. ב"ש או בני יהודה ממש לא מסוכנות, גם מבחינת נקודות וגם כי הם לא יוכלו להיאבק עד השנייה האחרונה!
    6. השחקנים לא יאבדו פעם שנייה אליפות ברציפות! פשוט לא!!!!
    7. מישהו זוכר מתי היה המשחק האחרון של חיפה מול מכבי ת"א במחזור סיום? מי שלא זוכר אני אזכיר!
    השנה ב-22 במאי, ביום המשחק של המחזור האחרון, של מכבי חיפה מול מכבי ת"א, לפני 3 שנים מול אותה קבוצה המשחק הסתיים בתוצאה 3-2 לחיפה, אך כולנו יודעים שהוא לא הסתיים כך! אמיר רנד תתעורר עכשיו! האליפות של חיפה היא בשביל לך!

יאללה חיפה לאליפות!!!!!!!!!!!!

12. burning soil Member

גם קוביקה הגיע עם הרבה ציפיות,וכבש רק ארבעה שערים,והוא יושב על
    הספסל.

אבל לא בטוח שהקטנת מס' הזרים בליגה יכולה לעזור להעלות את רמה,פשוט צריך
    שקבוצות ישקיעו מהבסיס,מלמטה,ואז יגדלו שחקנים ישראלים טובים יותר.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחחח גם אני התגעגעתי...אני כבר רואה את בנאדו שומר על רונאלדו,באדיר מסבסב את רונאלדיניו ואת ברדה משחיל לפרדיננד בדרך לאליפות אירופה של חיפה....לא!
    טוב שלא קפצת מעל הפופיק...עדיין לא זכינו באליפות אפילו שזה נראה טוב
    ובטח שלא עלינו לליגת האלופות..בדרך מצפה לנו קבוצה קשה חוץ מהשטויות הרגילות שקבוצות ישראליות עושות[מסתבכות עם עצמן,פאקסים וצהובים]
    בקיצור...עד לליגת האלופות הדרך עוד מאוד מאוד ארוכה.

14. oris Member

עוד דבר חשוב שהשנה שתי קבוצות בליגת האלופות. אחת בסיבוב השלישי ואחת בסיבוב השני. הפנטזיה הכי גדולה שלי היא שבסיבוב השלישי ייפגשו מכבי ת"א ומכבי חיפה. תארו לכם כותרות בעיתון: "הקרב על ריאל ומנצ'סטר בין חיפה לת"א!". תארו לכם שחיפה דופקת לת"א איזה חמישיה בראש וזה מתפרסם גם בכל אירופה.........
    דרך אגב מעניין אם גם אז המשחקים לא יערכו בארץ...... חחחחחחחח.........
    האמת זה לא מצחיק כי אופ"א כאלו אנטישמים שאם באמת היה משחק כזה אז חיפה הייתה מארחת בקפריסין ות"א בבולגריה.........

15. oris Member

שעררררררררררר מטה בטורינה כובש!
    1-0 לבני יהודה