באר שבע מנצלת עד תום את מעידת התל אביביות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏18/3/04.

1. Reyes Member

איזו שבת שחורה. 0-1 אשדוד.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אש בתחתית!! משה אוחיון (27) ושי הולצמן (60) עושים 2-0 לאשדוד בטדי ומציתים את העניין מחדש בתחתי ביחד עם מכבי נתניה. כל הכבוד.

3. Ilan Member

אוי אוי אוי אוי אוי אוי אוי- ירושלים לא תירד!

ומכבי חיפה מתקרבת עוד שלב אל התואר. ניצחון ב-2 המחזורים הבאים והאליפות כבר בכיס (מצד שני, מכבי פ"ת לא פרייארים).

בכל מקרה- צ'מפיונס ליג 2004-2005 הנה אנחנו באים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

4. oris Member

אי אפשר כל כך להגיד שמכבי פ"ת היא נאחס לחיפה. ב-4 העונות האחרונות מאזן הניצחונות באורווה הוא
    4-1 לחיפה כאשר לה היה אף תיקו. מאזן השערים הוא 7:3 לחיפה. שום שחקן לא כבש צמד במשחקים מול פ"ת. הנה רשימת המבקיעים לחמשת המשחקים האחרונים באורווה: קלשצ'נקו, חסן, עטר, קייסי, זנדברג, בנאדו ורוסו.

אז יאללה חיפה לאליפות!!!!!!!!!!

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדקה ה- 81 הולצמן נועץ את ה- 3 בארון של בית"ר ועולה לראש טבלת מלך השערים.
    http://images.one.co.il/images/d/dmain/gg36451.Xxx

מה קרה לבית"ר??? חוטפים מאשדוד עם ההתקפה החלשה שלהם 3 בבית?

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא קרה כלום, גל. היכולת של היום לא היתה שונה מהיכולת מול נצרת או במשחקים הקודמים. תמיד שיחקנו חרא - פשוט לפעמים ליריבה הורחק שחקן, או שפשוט נתקלנו ביריבה גרועה במיוחד באותו היום. כמה חבל שדווקא מול אשדוד, בטדי, "מבצרנו" הביתי (אחת מהגאוות היחידות שלנו העונה), אנחנו ככה מובסים.

כל הכשלונות, תוצאה ישירה של אימון כושל ביותר של אוחנה, הפכו לייאוש וזה חדר לשחקנים. אוחנה הוא לא איזה מוטיבטור (או מאמן) שיוכל להעיר אותם מהתרדמת (זאת אומרת, בדרך שהיא לא צרחות) ובאמת להעלות לשחקנים את המוראל. הדבר הכי גרוע זה שאין לו את הכבוד להתפטר מתפקידו - עם כזה סגל, כאלו תוצאות, כזו יכולת וכזה מיקום בטבלה - הוא היה צריך להתפטר או לקבל את מכתב הפיטורים מזמן. הסגל של היום טוב יותר מזה של שנה שעברה והשנה שלפניה, מדובר באחד הסגלים עם הפוטנציאל הגדול בליגה (ובמשחקים בודדים זה אפילו התפרץ, למרות שאין שיטה של מאמן).

כל כך הרבה טעויות, כל כך הרבה משחקי אגו, כל כך הרבה מחדלים - וכל כך הרבה הכחשה. זה פשוט מצחיק לאדם מהצד לראות איך אוהדי בית"ר מנסים לתרץ את הכל בשחקן אחד חלש (חרבון או טלקר) או בטעות שיפוט (ואני מודה, גם אני ניסיתי בכוח להתעלם מהעובדות כדי לתת עוד צ'אנס לאוחנה עד לאותו משחק מבייש בבלומפילד).

הרבה אוהדים טוענים שמה שקרה לבית"ר (ובזמנו גם אני טענתי זאת) זו הגרלה קשה בהתחלה שפגעה בביטחון של הצעירים - שטויות במיץ. כמה זמן עבר מאז? מישהו כאן רואה הבדל בניצחונות על מכבי ת"א ובני סכנין לבין הניצחונות על פ"ת ואשדוד? מישהו רואה התקדמות? אני לא!!! הגרלה קשה? מתי, מלבד אותו משחק מול אחי נצרת, ניצחנו קבוצה חלשה באופן משכנע, כשהיא שיחקה עם 11 שחקנים?

מזכיר לי את כל קריירת האימון של אוחנה. שום התקדמות. גם הקבוצה לא מתקדמת. כמובן שזה לא מפריע לאוהדים לטעון בטפשות ונאיביות שאנחנו "מזיינים את הליגה בעונה הבאה". פעם אחת ולתמיד - מה גורם לכם לחשוב שזה יקרה?! פתאום אוחנה ילמד לאמן? פתאום הצעירים יקבלו ביטחון, דמות שהם יוכלו לסמוך עליה שישלוף איזה קלף מהשרוול כשהכל נראה אבוד? פתאום אוחנה ימצא איזה שחקן זר אלמוני תותח? מה, למען השם, מה?!

רציתי לראות יום אחד את מליקסון, ארביטמן, עזו, יצחקי, דנין ושות' מובילים את בית"ר לאליפות חמישית. החלום הזה רק מתרחק - בגלל האיש שהביא לנו כמעט את כל התארים של בית"ר אי פעם. כמה אירוני.

7. בית"רי מלידה Member

במשפט אחד:

" אוחנה רע לבית"רים "

8. שגיא Guest

שבת די משמחת מבחינתי.

עטר ניצח עם נתניה, מכבי ת"א ספגה שער שיוויון בדקות הסיום, הפועל ת"א לא ניצחה ואפילו בית"ר הפסידה. ניצחון הערב של חיפה יהפוך את המחזור הזה לאחד המחזורים הטובים ביותר מבחינתי, אם לא הטוב מבינהם, כמובן לא מבחינת כדורגל, אלא מבחינת תוצאות.

לגבי אתמול, הפועל פ"ת פשוט פראיירים, במצב של 2-0 (וגם במצב שך 2-1) הם בקלות יכלו לכבוש את השלישי (יוסי שבחון לפחות פעמים מול אלימלך, שלומי אדרי למשקוף) ולא השכילו לכבוש מההזדמנויות שהיו להם (והיו לא מעט), ובסוף ספגו שני שערים כמו לוזרים בסיום, רפי כהן בהדיפה רעה למרכז (למה לאגרף? יצאת, תתפוס את הכדור) משם רמי חליס שיגר כדור מדוייק, כאשר רפי כהן מחוץ לשער לא יכול לקחת את הזה, וחילק את הנקודות.

וגם התחתית נפתחה, אחרי שנתניה ואשדוד ניצחו, בית"ר שכבר חשבו שהכל גמור הסתבכו שוב, וגם סכנין כבר לא רחוקה מהקו האדום. מסוכן, מסוכן...

לגבי הערב, חיפה מגיע לאורווה, לפגוש את הלוזונים. פ"ת אחרי הפסד בגביע, חיפה אחרי ניצחון על בני יהודה. רוני לוי צפוי להמשיך עם אותו הרכב שניצח את בני יהודה, מה שאומר רביעיה קדמית של רוסו, ברדה, קטן וזאקיץ'. רוני לוי ממשיך לתת אמון בחלוץ הקרואטי, רק שיחזיר כבר בשער ליגה ראשון. שחקן נוסף שימשיך בהרכב הוא איתן עזריה המגן הצעיר שתופס את מקומם של ז'אנו וחרזי. באדיר, זנדברג, זאבדיל ובירוק ימשיך להמתין להזדמנות שלהם לעלות מהספסל.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עוד כמה דקות יוצא למשחק...
    מכבי פתח תקווה היא כן כבשה שחורה של חיפה,כי שחיפה הייתה צריכה לנצח מכבי פתח תקווה עשתה לה תמיד חיים קשים
    ושחכת שזה לא רק בליגה אלא גם בגביע[ה 2-3 המפורסם בחצי הגמר] ושני ההפסדים בגמר גביע הטוטו[4-1 ו 3-0]

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

שגיא- שכחת עוד תוצאה שתעשה את המחזור הזה למושלם: הפסד של ב"ש שיחזיר את בני יהודה למאבק על המקום השני.

ובקשר לתחתית. אני לא מסכים שהיא נפתחה. הרבה שוכחים שיום שלישי יש לאשדוד משחק חסר נגד סכנין, ואחת מהן (או שתיהן) ירוויחו נקודות ויברחו לנתניה. הפער עכשיו הוא יחסית גדול לתחתית- יש לזכור שהקבוצות הללו מנצחות לעיתים רחוקות (מאוד) ועכשיו מגיע רצף משחקים בינן לבין קבוצות הצמרת (למרות שראינו אתמול בבלומפילד שזה לא אובדן נקודות אוטומטי).
    אם המגמה של הצמצום תמשיך יהיה ניתן לדבר על תחתית פתוחה. בינתיים לדעתי המתח הוא רק למראית עין ואם אשדוד תשחק כמו בשבת ובית"ר לא "תתעקש לגרור את עצמה למאבקי תחתית מיותרים" כמו שכתב היום אבי רצון ב"הארץ ספורט" (במאמר די נכון ודי קוטל על אוחנה שאני ממליץ לכם לקרוא) אז נתניה הסמפטית תרד, ובואו נסכים- בצדק גמור.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק די שקול,שמכבי פתח תקווה לא ממש נופלת ממכבי חיפה, מיכאל זנדברג עולה מהספסל ובדקה ה73 מעניק למכבי חיפה את האליפות כאשר שחקני הגנת מכבי פ"ת פשוט מסתכלים עליו ונותנים לו לטייל ברחבה.

היה צפוי,מכבי חיפה,אלופת המדינה 2003/2004.

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראל הייתי מחכה עם זה קצת...
    בכל מקרה, אני מרוצה שלקחנו נקודות גם בכזה חרא של משחק.
    ראוי לציון עידן טל עם משחק טוב בקישור ומהלך נפלא בשער כשכולם חיכו לבעיטה והוא הכניס את זנדברג בקו אחד עם ההגנה וזנדברג שוב כבש, ושוב חייך.

מישהו יודע למה אנסומבו לא פותח במכבי פ"ת?! הוא יותר טוב מהקשרים האחרים שלהם לדעתי.
    ומגיע צל"ש לקהל של חיפה: 2500-3000 צופים לכזה משחק, באמת כל הכבוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    בכל מקרה, מישהו הבין מה הם שרו בסוף? "יניב קטן/רוני לוי בוא לפה"? היה נשמע כאילו הם קוראים להם כדי לעודד אותם אבל לא נשמע לי הגיוני. לא ממש אוהבים פה את רוני לוי...

13. בית"רי מלידה Member

העסק בצמרת גמור:

מזל טוב למכבי חיפה על הזכייה באליפות ! ! !

14. burning soil Member

דווקא כן קראו לשחקנים ולרוני לוי
    חבר שלי שהיה במשחק,סיפר לי שהשחקנים באו בשביל האוהדים ליציע
    לחצו ידיים ודברים כאלה..

בכל מקרה,פ"ת איכזבה שוב,ולדעתי חיפה לא עלתה בהרבה על פ"ת שהיתה
    חלשה בעצמה..

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתמול מכבי חיפה זכתה בליגה המגעילה שלנו ואפשר להגיד בבירור שהיא הקבוצה ההכי פחות גרועה כי על זה המלחמה, מי הכי פחות גרועה.

ניצחון אופייני לחיפה, משחק חלש שלהם התקפה וחצי גול. מכבי פ"ת הוכיחה שוב שהם פראיירים והפסידו משחק שהם היו טובים יותר ולראשונה העונה טועמה הזכיר לי לפחות את טועמה מהפועל ת"א. רק לראות מי האלופה שלנו גורם לי לתחושת בחילה ושתבינו, אין קבוצה יותר טובה... זה אומר הכל על הרמה הכל כך חלשה והכל כך עלובה של הליגה שלנו. מגעיל ביותר.
    יורד לי החשק מהליגה הזאת. אני מעדיף לסיים מקום מקום 8 ולזכות בגביע מאשר לסיים במקום השני.

היום אני מקווה שנראה את באר שבע משחקת כדורגל בניגוד לרוב העונה ולא אכפת לי שזה יבוא על חשבון הפסד אבל אני רוצה לראות כדורגל טוב היום. (אני מקווה שאני לא חי באשליות).